Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie były w ostatnim czasie, przy przedłużaniu umowy, najlepsze oferty  na pełną paczkę Canal+ (bez bogatego pakietu podstawowego typu Extra+)?

Umowę mam do końca stycznia i teraz, po wypowiedzeniu, najlepsza dostępna oferta to Start za 9,99 + 8C+ za 6x35/9x40zł (z możliwością wyłączenia po 6 mies.).

Miesiąc temu, przed złożeniem rezygnacji, mogłem mieć to za 9,99 + 6x25/9x40zł (umowa na 15 mies., Pace PVR za 0zł). Ta propozycja dla mnie jest też za droga, chyba, że po wyłączeniu zaproponują kontynuację za 25zł, tak jak to było latem tego roku.

Czy dostał ktoś ostatnio ofertę canal+ (do pakietu  start + za 9,99 lub comfort za 14,99),  w opcji:  3x0 + 12x30 zł - o taką walczę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz napisane w temacie i w wątku o MR.

Też nic innego nie robię od dwóch dni tylko siedzę i czytam. Tylko nie wiem czy mi życia starczy na przegląd większości wątków które mnie interesują.

 

A wracając do tematu. Propozycja dekoderów - Wifi boxy (najlepsze, hiper, super.....)

Dalej nie mogę się doprosić oferty opartej na Comfort+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyboru to raczej nie bedzie miał. Dostanie właśnie Sagemcoma DSI73 lub Wifiboxa, ktory też jest Sagemcomem :grin: Jedynie to może powalczyć o Mboxa lub Turbacza, a jak chce po wifi to jeszcze inwestycja.

Jest jak najbardziej możliwość oparcia multiroom na sprzęcie ADB.Wiem to bo wczoraj dobierałem "mydelniczkę" chociaż w innym punkcie obsługi gość wciskał mi sagemcoma.Na samą myśl o tym badziewiu zrobiło mi się niedobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką mogę uzyskać najlepszą obecnie ofertę za Canal + Start?

Rozumiem, że masz na myśli Start+ z paczką 8xCanal+?

Sam zadałem to pytanie kilka postów wcześniej i też czekam na odpowiedź stałych bywalców.

Wszystko zależy od tego co masz aktywnego w tej chwili. Ja np. mam Start + za 9,90, więc mogę przedłużyć za 9,99 na 15 miesięcy, a do tego chcę dobrać paczkę 8C+ za 3x0 + 12x30zł. Jeszcze w październiku pojedyncze osoby się chwaliły, że jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59,99 za pełen pakiet, chyba że robisz zakup pakietu start i do tego opcja C+, tj. kilka postów wyżej jeden użytkownik.

 

Umowa do 31.03.17

Comfort+  34.90

HBO - 20

C+ 8 - 35

cinemax - 5

Eleven - 15.90

Extra+ 5

Filmbox - 0

Multiroom standard - 0

Najem - 0

Razem 115.80

 

Wczoraj pierwszy telefon oferta bez filmbox 121.80 bez filmbox i hbo 101.80

Ma ktoś taniej?

 

Superpremium za 99,99, MR jeśli po cyfrze to darmowy i eleven 11,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Man Pack - 5 zł

Hbo GO - 5 zł

Filmbox - 5 zł

Ostatnio przedłużałem umowę i wszystko po 5. Tylko Filmboxa nie brałem bo nie oglądam. Pakiet Superpremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się  pojawiły w ICA  opcje przedłużeniowe  3    superpremium  94      extra  chyba 55  i jakiś  VIP.    We wszystkich opcja miałem  MR 20zł.   Czy teraz MR jest dodatkowo płatny dla cyfrowiczów ? Z tego co pamiętam to Nkowicze mieli dodatkowo płatny.   

 

Jak sprawa z multi man packiem i jego dostępnością. Od nowego roku np?   Ja zostawiam pisemko tuż przed świętami. Ich oferta mi nie pasuje.   HBO dali mi wg tej opcji 20zł . Co ciekawe obowiązkowego mam Filmboxa a tego nie chce.

 

Z jakich  nr  oni teraz dzwonią?   Wawa  czy Kraków? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   We wszystkich opcja miałem  MR 20zł.   Czy teraz MR jest dodatkowo płatny dla cyfrowiczów ? Z tego co pamiętam to Nkowicze mieli dodatkowo płatny.   

 

 

 

Nie siej fermentu. :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak długo byłem nieobecny na forum będąc zadowolonym z długiej umowy, że musiałem się od nowa zarejestrować.

Przejrzałem wątek i widzę że już nie ma szans na podtrzymanie jakości oferty.

Obecnie korzystam z pakietów:

 

Comfort +

opcje dodatkowe:

Extra +

Premium Sport

HBO

Eleven Sport

Cinemax

Multi +

 

Sprzęt:

Karta Cameleon (2008)

Karta Cameleon (2010)

Dekodery:

WifiBox+/Sagemcom DSIW74

Box+/HD Sagemcom DSI83(S) (MR)

 

Faktura stała: 62,90

 

Chciałbym płacić nadal w tych granicach. Może mi ktoś pomóc coś sklecić (oczywiście po optymalnych cenach po wypowiedzeniu) ? Wymagania konieczne to

nSport, Eurosport 2 i kanały Eleven. MR od zawsze miałem darmowy i chcę to zachować, dekodery i karty też, ew. dekodery na nowsze wymienić.

Extra + gdyby nie Eurosport2 to byłby zbędny. Kiedyś była możliwość dokupienia do Comfortu samego Eurosportu 2 za 5 lub 10 zł, czy obecnie jest taka możliwość ??? Ktoś już o to pytał.

Jeśli nie ma to zostaje opcja Extra+ z Eleven i MR.

Proszę o wycenę zestawów:

1) MR, Comfort+ , Eleven (i cena z HBO)

2) MR, Extra+ , Eleven (i cena z HBO)

3) MR, Comfort+, 6c+ , Eleven

4) MR, Extra+, 6c+ , Eleven

Wychodzi na to że muszę zrezygnować z większości pakietów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim przykładzie kilka cen żebyś mógł się emocjonalnie przygotować:

- Comfort 34,99. Taka ściema, że niby jestem stałym abonentem :-) to taniej. Cena wynika z obecnej promocji dla nowych abonentów ( 3m. gratis)

- Extra 52,50. J.w

- HBO 20 lub 25 zależnie od pakietu

- MR 10 za każdy tuner. Dodatkowo przy wymianie sprzętu tak jak w moim wypadku aktywacja 149 za tuner master i 99 za dodatkowy. Oczywiście mówię tu o wymianie kart i całego sprzętu.

 

Poczytaj wątek (wystarczy kilka stron to ci się rozjaśni co i jak)

 

 

Dzisiejsze oferty:

Extra / 8c+/ HBO / MR = 119,99 + 349 aktywacja

Comfort/ 6c+ / HBO / MR= 99 + 349 aktywacja

 

Wypada mi tylko powiedzieć: A teraz drogie nc+ pocałujcie misia w ....

Edytowane przez lukas80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sprawdzę umowę, może już bardziej opłaca się zachować to co jest bez przedłużania, ale o ile pamiętam na każdą usługę był spory rabat na czas określony.

Najpewniej wezmę więc sam Comfort z MR i Eleven.

Rozumiem że można mieć MR za free gdy ma się go od dawna (Cyfra) i nie wymienia się dekoderów.

Powtórzę się, czy można dokupić sam Eurosport2 tak jak kiedyś ?

 

Co jest powodem takiego skoku cen ? 2 lata się nie interesowałem, po wejściu pomyślałem że to ceny z jakimś internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy za ile mają dla Ciebie Comfort.Jak poniżej 20 zł w co raczej wątpię to możesz brać HBO jak i Eleven w opcji włącz wyłącz.Czyli do pakietu podstawy HBO 25 zł/2 miesiące+Eleven 15.90 też dwa miesiące.Czyli średnia całkiem niska pytanie czy będziesz miał ochotę w to sie bawić.Eurosport2 podobnie za ok.5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można sam Eurosport2, fajnie, dzięki. To najważniejsze bo to jedyny kanał oglądany z Extra +.

Czyli podstawa + śr. ok 51,50 /mies. za dodatki Eleven, HBO i Euro2. A jakie istnieją inne ceny podstawy poza 34,99 ?

Zapytam zatem o zestaw MR/ Comfort +/ Eleven / Eurosport2 / HBO ile wyjdzie wszystko na całą umowę, bo nie wiem czy nadaję się do zabawy pamięciowej w włącz/wyłącz a nie mieszkam na adresie. Jeśli nie będzie dużej różnicy to wezmę.

Szkoda że samego C+ czarnego nie można dokupić, bo SGP będzie brakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...