Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na aktywację oferty 7 dni , choć konsultant mówił , żeby zrobić to najpóźniej jutro,żeby nie policzyli mi 20 zł za Multiroom ( z którego rezyguję) . Mówił , że może być sytuacja że pójdę do punktu oddać sprzęt , a oni nie będą mieć jeszcze w systemie i może przejść płatność za grudzień.

A co będzie jak mam ofertę na mailu , a ja teraz złożę wymówienie ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałem się dowiedzieć jak można dostać oferty o których niektórzy piszą bo przy rozmowie z konsultantem oczywiście "Aktualnie nic lepszego nie mamy  dla Pana"?

 

Posiadam aktualnie:

Comfort z EXTRA +

C+x8 + VOD

MULTI+

History/H2

Premiumbox

Multiroom Standard

Za to płacę 108zł umowa do 31-01-2017

 

Oferta z przed 2 tygodni:

Comfort z EXTRA +

C+x8 + VOD

MULTI+

History/h2

Adventure

MenPack/ 24m

Filmbox/ 24m

Kino Swiat/ 1msc

Multiroom Standard

Umowa na 24m za 104zł

(spytałem się o najwyższe pakiety tak z ciekawości VIP 140zł, VIP MAX 179zł)

 

Oferta z dziś:

Comfort z EXTRA +

C+x8 + VOD

MULTI+

History/h2

Kino Świat 15 msc

Filmbox 1msc

HBO 6msc

Multiroom Standard

Umowa na 15 msc za cenę 100,49zł.

 

Co o tym sądzicie czy da się coś jeszcze wynegocjować i jak to zrobić bo ile razy gadam z konsulem nic nie proponuje fajnego lub mówi ze się nie da, (kibic z daleka i Silver napisali o fajnych ofertach jak widzę ).

Edytowane przez Mat91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwa lata i 3 miesiace :D okresy sie dodaja. 

 

Ale co mam poszukać jak takich ofert nie było przynajmniej ja nie pamiętam.Skoro twierdzisz że były to daj przykład.

 

Takich ofert nie bylo :D jak sie inni upieraja, no coz nic nie zrobisz. Widziane byly darmowe HBO dla osob przy 8C+ za 79,99, a 6m darmowego HBO przy 6C+ za 69,99, ale nie na caly okres umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mat91. Na wiecej nie licz. Lepiej jest chyba wziąć Superpremium za 99,99 i darować sobie platne dodatkowo kanały typu History.

Tak tylko jak mam to wziąć jak oni mi tego Superpremium (to 99 bez multiroom?) nie proponują. Tylko zaproponowali to co napisałem wiec mam się zapytać o to czy jak?

 

Oferta kibica z daleka

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów,

HBO 0 zł 24m dla Abonentów,

Kolekcja nc+go

TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów,

Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów

Filmbox Pack na 1m

 

Całość za 69,99

Oferta Silver

Superpremum + za 99 zł z HBO GO

 

Takie dwie oferty mogly by byc bo jest taniej i wiecej ale jak to zrobic bym ja dostał :-)

 

 

A czy wypowiedzenie umowy coś poskutkuje bo słyszałem ze DUK zlikwidowali?

Edytowane przez Mat91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli ofertę kolegi@Silver to dolicz do tego 30 zł multiroom. Bez multiroom nie wiadomo czy by dostał taką cenę.

Taką ofertę otrzymałem 6 dni przed zakończeniem umowy, była możliwość rezygnacji z multiroom. Pani konsultantka mówiła że jest black friday i może dać na cały okres umowy HBO, choć nie zależało mi na tym. Była to najlepsza oferta jaką otrzymałem więc przystałem na taką ofertę.

534535.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oferta kibica z daleka

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów,

HBO 0 zł 24m dla Abonentów,

Kolekcja nc+go

TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów,

Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów

Filmbox Pack na 1m

 

Całość za 69,99

 

 

To nie jest moja oferta.

 

 

Nie dostaniesz Superpremium z HBOgo za 99,99. I jak MR jest od ITI to też nie dostaniesz w tej cenie... Mowa z wypowiedzeniem. DUK zlikwidowali? Nie wierz we wszystko co piszą.

 

Ofert na Superpremium+ za 99 zł miałem kilka, lecz tylko raz (ostatna oferta) była z HBO Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...