Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenia umowy to podstawa bo ona aktywuje w systemie oferty, które bez wypowiedzenia sa niedostępne. Wiem od kolegi, który pracował w nc+, wspominał też że ostatniego dnia przed końcem umowy pojawiają się najatrakcyjniejsze cenowo z naszego punktu widzenia oferty. Pytanie czy jeszcze tak jest? bo kolega od roku tam nie pracuje. A jeden konsul podczas rozmowy ze mną wspominał, że to już nie te czasy...

Edytowane przez kamil24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne droższe :grin: . Miejmy nadzieję, że dla starych abo bedzie oferowany MMP :-)

 

Żartujesz sobie??

Wszystko na ten temat zostało już napisane. Wystarczy przeczytać..

Chyba to nie ma sensu tak w koło powtarzać. Lenie nie czytają, bo gdyby czytali to zauważyli by wpisy tego typu, ale pewnie i tak mają to gdzieś, bo ich życie to skrót. Jedno jest pewne. Gdyby nie oni to by było o połowę mniej stron tutaj. A tak jest jeden wielki kołowrotek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up ceny kosmos, jak to się ma ,że wszystkich co znam co przedłużyli na comfort za 14,90 dają teraz promocję aby przejść na extra za 15 zł na 10 miesięcy , po telefonie o tą możliwość i rezygnacji z tej propozycją dają to samo do końca umowy ,to można mieć Extra za 29,90 ,chyba nc plajtuje bo przy przedłużeniu twierdzili ,że nie ma opcji tańszej niż 44,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma taniej, bo co z tego, że dają na 10 m. E+ za 10, jak potem trzeba normalnie bulić.

 

 

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 77,50_15

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 72,50_15

Extra+ z CANAL+ 94,99_15

Extra+ z CANAL+ 87,50_15

Extra+ z CANAL+ 82,50_15

Co to ma być? Ceny dla nowego. Wszystko po staremu pozostaje. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up ceny kosmos, jak to się ma ,że wszystkich co znam co przedłużyli na comfort za 14,90 dają teraz promocję aby przejść na extra za 15 zł na 10 miesięcy , po telefonie o tą możliwość i rezygnacji z tej propozycją dają to samo do końca umowy ,to można mieć Extra za 29,90 ,chyba nc plajtuje bo przy przedłużeniu twierdzili ,że nie ma opcji tańszej niż 44,90 zł

 

Po kontakcie telefonicznym dają na cały okres a nie tylko na 10 miesięcy !!!!mogę Ci przesłać nagraną rozmowę ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwonila pani z DUK, bardzo miły głos. Umowa do konca roku. Obecnie mam pakiet extra za 59,90. Chce pakiet extra + 6 C i multiroom. Pani zaproponowala mi sumę 84,99 zł i aktywacja 249 zł. Czy moge liczyć na niższą cenę? Czy może to dobra oferta? Czy da sie zejść z aktywacji?

Edytowane przez orzeszek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     

 

 

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo szczegóły:

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 96,89 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 12 mies. Początek okresu oznaczonego 01-01-2017 Koniec okresu oznaczonego 28-02-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99zł 12 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (4), HBO 0 zł 6m dla Abonentów

 

 

Witam. Co sądzicie na temat oferty, jaką wczoraj otrzymałem ? Jest szansa, aby cokolwiek zbić z ceny waszym zdaniem ? Z góry dziękuję za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Obecnie mam jeden dekoder, rzekomo nie nadający sie do multi. Musze miec dekoder główny (bedzie z nagrywarką) i drugi do drugiego pokoju, maja sie łączyć wi fi te dekodery i za to opłata 249 zł. 149 za matkę i 99 zł za drugi dekoder. Wcześniej konsultant mówił o 149 zł a teraz pani z DUK dzwoni ze świetną promocją dla mnie 249 zł. Wiem ze chodziło po 69 zł extra+ 6C, do tego multi 10 zł czyli razem 79 zł, ale ta aktywacja mnie załamuje.

Edytowane przez orzeszek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kontakcie telefonicznym dają na cały okres a nie tylko na 10 miesięcy !!!!mogę Ci przesłać nagraną rozmowę ....

U mnie w ICA była oferta na 12 miesięcy czyli okres gwarantowany.Później przechodziła na kolejny okres w niezmienionej cenie.

Po drugie jak by nie liczyć nawet gdyby po 12 miesiącach trzeba było zapłacić 30 zł miesięcznie średnia i tak wyjdzie niższa niż 44,90 za pakiet Extra+.Po tych dwunastu miesiącach można zawsze skorzystać z opcji włącz/wyłącz co da również średnio 15 zł miesięcznie.

 

P.S. Oferta przynajmniej na moim koncie już jest niedostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenia umowy to podstawa bo ona aktywuje w systemie oferty, które bez wypowiedzenia sa niedostępne. Wiem od kolegi, który pracował w nc+, wspominał też że ostatniego dnia przed końcem umowy pojawiają się najatrakcyjniejsze cenowo z naszego punktu widzenia oferty. Pytanie czy jeszcze tak jest? bo kolega od roku tam nie pracuje. A jeden konsul podczas rozmowy ze mną wspominał, że to już nie te czasy...

 

Hahaha. Nie dziwota ze kolega tam już nie pracuje jak takie brednie sprzedawał :D

Podobno zatańczenie makareny aktywuje darmową instalację!

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Obecnie mam jeden dekoder, rzekomo nie nadający sie do multi. Musze miec dekoder główny (bedzie z nagrywarką) i drugi do drugiego pokoju, maja sie łączyć wi fi te dekodery i za to opłata 249 zł. 149 za matkę i 99 zł za drugi dekoder. Wcześniej konsultant mówił o 149 zł a teraz pani z DUK dzwoni ze świetną promocją dla mnie 249 zł. Wiem ze chodziło po 69 zł extra+ 6C, do tego multi 10 zł czyli razem 79 zł, ale ta aktywacja mnie załamuje.

 

Dostaniesz dekoder wifipremium box 149zl aktywacja lub 49zl + 5 miesiecznie i MR 99zl aktywacja + 10zl miesiecznie. To juz od Ciebie zalezy czy wolisz dekoder glowny splacic sobie na poczet braku dodatkowych kosztow miesiecznych, czy wziac nizsza aktywacje i splacac go miesiecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie na samym abonamencie mogę przyciąć z 5 zł bo extra+ 6C + MR proponowali za 84,99 więc do 79,90 można by zejść? Ale aktywacja niestety do zapłacenia raczej będzie :(

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...