Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem rozmowę.. ponoć jestem za krótko z nimi, żeby dostać lepszą ofertę (dwa lata).

Dobre oferty dostaję się tylko, gdy się jest abonentem nc od lat.. KTOŚ TO POTWIERDZI?

 

Chce pakiet, jaki otrzymał mój znajomy: EKSTRA +  z C+ i 2 x Eleven za 69zł na 24 mies.. REALNE JESZCZE DO UZYSKANIA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 111,89

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy 24 mies.

Początek okresu oznaczonego 01-10-2016

Koniec okresu oznaczonego 30-09-2018

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+,, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (2), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 5 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów 

 

 

 

 

Moja propozycja, Bolą te 24 msc, miałem też propozycję na 12 ale wtedy +10 zł. Niby przy tych 24 msc Eleveny gratis wychodzi.

 

Najlepsze jest to że wypowiedzenia nie wysłałem :D

 

Trudno jeszcze coś wyrawać czy są szanse?

Edytowane przez zdzislaw140
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem rozmowę.. ponoć jestem za krótko z nimi, żeby dostać lepszą ofertę (dwa lata).

Dobre oferty dostaję się tylko, gdy się jest abonentem nc od lat.. KTOŚ TO POTWIERDZI?

 

Chce pakiet, jaki otrzymał mój znajomy: EKSTRA +  z C+ i 2 x Eleven za 69zł na 24 mies.. REALNE JESZCZE DO UZYSKANIA?

Jestem abonentem nc+ (wcześniej n) od ponad 5 lat. Tydzień temu zaproponowali mi dwie opcje:

- extra+, C+x6, HBO za free za 74,99zł + 2xEleven za 7,95zł do końca listopada (później ewentualne negocjacje) dodatkowo 2xCinemax 12m-cy za free kolejne 12m-cy za 15zł

- extra+, C+x8, HBO za free za 79,99zł reszta jak wyżej

Edytowane przez boczek3333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja przygoda z cyfrą/ncplus kończy się po 9 latach. Obecnie mam extra/6c+ i eleveny za 78 zł. Od miesiąca oferta albo na to samo albo samo extra z elevenami za 68 zł. :crazy:  Po ubiegłorocznych starciach, gdzie nie zarejestrowali mi wypowiedzenia (moja wina nie sprawdziłem czy doszło a potwierdzenie z poczty mi wcięło) i straszeniu po 230zł za miesiąc zgodziłem się na podwyżkę i obcięcie hbo i cinemax. W tym roku nie dam się już zrobić w h.. . Najlepsi są ci konsultanci. Jedna babka stwierdziła, że to nie jest dużo płacić prawie 1000 zł na rok za telewizję bo ona w Krakowie za sam karnet na basen płaci 1200zł na rok :crazy: . Pamiętajcie istnieje życie bez ncplus :mrgreen:

 

p.s. od jutra słoneczko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa z nc+ do końca września br.

Obecnie płacę za:

 

Pakiet: Comfort+ - 39.90 zł

Opcje:

- HBO GO - 10,00 zł

- HBO - 20,00 zł

- Premium Sport & Film - 40,00 zł

- Cinemax - 10,00 zł

- Eleven Sports 11,90 zł

- Extra+ - 10,00 zł

- Multi+ - 0,00 zł

- Multiroom Standard - 10,00 zł

- Najem dekodera - 0,00 zł

Łącznie: 141,80 zł

 

Do niedawna do powyższego miałem Filmboxy za ~15,00 zł zamiast Elevenów, ale udało się zamienić. Mam dwa niezależne dekodery (od nc+) i zależy mi, aby tak pozostało, ewentualnie zrezygnuję z Multiroomu.

 

Chciałbym przedłużyć umowę, jednak czytając niniejszy wątek mam wrażenie, że płacę więcej niż inni.

 

Czytam w tym wątku, że aby cokolwiek ciekawego wynegocjować trzeba wcześniej napisać pismo o rozwiązaniu umowy z dniem jej wygaśnięcia. Co się zatem wtedy dzieje? Pismo dostają w nc+ i sami dzwonią z ciekawszymi propozycjami jeszcze przed końcem umowy?

Pytanie też zasadnicze, czy w nc+ istnieją umowy tylko na 12 miesięcy? Jeśli tak, to czy wiąże się to z wyższymi cenami i gorszą pozycją negocjacyjną?

 

Przy przedłużeniu umowy zależy mi najbardziej na:

 

1. wszystkie kanały C+

2. wszystkie kanały sportowe (wraz z Elevenami)

3. kanały ze stajni C+ czyli AleKino+, Domo+, Kuchnia+ itd.

3. z kanałów pozostałych to na pewno FOXy, Comedy Central, AMC, kanały informacyjne

3. multiroom na dotychczasowych zasadach, z ewentualną wymianą dekoderów, ale nie kart

4. HBO i HBO GO - tak, ale nie ma przymusu

 

Umowę z nc+ mam od samego ich początku, migrowałem do nc+ z C+.

To co powyższe uda się spiąć w 100,00 zł? W sumie to ponad 40,00 zł mniej niż teraz.

Sam zadzwoniłem. Oferta:

 

Extra+

Canal+ (x8)

Multiroom po staremu

 

Wszystko za 99,99 zł / m-c

 

Do tego:

 

Eleveny za 11,90 zł ponieważ nadal jestem na tej niby promocji

HBO + HBO GO za 25,00 zł /m-c (pierwszy miesiąc za free)

 

Myślę, że da się coś z tego jeszcze zbić.

Umowa do końca września.

Wypowiedzenie złożone.

 

Nowe propozycje:

 

 

1.

 

Umowa na 12 miesięcy

 

Extra+

Canal+ (x8)

Multiroom po staremu

 

Wszystko za 99,99 zł / m-c

 

Do tego:

 

Eleveny - 11,90 zł

HBO - pół roku za free, pół roku 25 zł (bez HBO GO)

 

2.

 

Umowa na 15 miesięcy

 

Extra+ - 59,99 zł

Canal+ (x8) - 30,00 zł - 3 m-ce za free

Multiroom po staremu

 

Do tego:

 

Eleveny - 11,90 zł

HBO - pół roku za free, 9 miesięcy 25 zł (bez HBO, obowiązkowo minimum rok)

 

 

Co ciekawsze padło jednak w luźnej rozmowie, gdyż sam zaproponowałem, abym jako abonent z długoletnim stażem otrzymał propozycje 79,99 zł Extra+ 8xC+ z HBO na 24 miesiące na co padła odpowiedź, że są takie propozycje, aczkolwiek TYLKO dla abonentów, którzy dotychczas za właśnie powyższy pakiet wraz z C+ i HBO płacili mniej niż 60,00 zł (różne łamańce). Dość mocno zdziwiony tym faktem byłem, gdyż z tego co pamiętam z obecnego wątku nie tylko tacy abonenci otrzymywali taką ofertę. Na koniec padło jeszcze, że lepszej oferty nie będzie już ...

Osobiście do końca sierpnia chciałbym już przejść na coś nowego, by nie płacić tego wysokiego ostatniego rachunku, ale jak widać będzie ciężko.

Kolejny telefon. Propozycje droższe niż dotychczas. Informacje: *nie ma już promocji Extra+ 8xC+ HBO za 79,99zł; *nie ma już promocji 8xC+ za 30 zł do pakietu Extra+ (teraz jest za 40zł)

Załamują mnie ci ludzie. Trzeba będzie się przez wrzesień jeszcze pomęczyć i ich po prostu przeczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę 99,90 zł.. za pakiet z C+, HBO, Cinemaxami.. to sie chyba superpremium nazywa..

Wolałbym płacić mniej i mieć pakiet Ekstra Plus z 6x C+ i 2x Eleven za mniejsza kasę niż płaciłem..

jesli dobrze ponegocjujesz to jest to wyrwania za ok 70 zł - teraz juz 6 czy 8 CN nie robi roznicy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staż nie ma nic do rzeczy. 

Ja miałem canal+ z kluczykiem w 1995 roku z naziemnej, potem była przerwa, potem moduł, potem białe i czarne turbacze, potem moduł nnk, potem szachownice z mediasatem, kameleony i nic.

Nie chcą zejść na 9,90 start+.

Dzisiaj mają ostatni dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i zapewne jest to Extra+6C+Eleven za 69.90 zł :lol2:

moim zdaniem jest to mozliwe ( tylk opewnie eleven po starej cenie 7,95 do konc listopada)

 

ja przedluzylem ponad tydz temu i mam co prawda comfort + 8 CN + eleven za 60 zł ( licze srednia bo pierwszy m- c 30 zeta nastepne 61,cos tam) w tym eleven za 11, cos tam

wiec jest to mozliwe do wyrwania ale pewnie dla nielicznych jednostek

Edytowane przez gif_z_pizza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy dziś, kolejna rozmowa z konsultantem, który tym razem twierdził, że oferta utrzymaniowa, która mogłaby mnie skłonić do zostania z nc+ czyli Extra+, 8C, HBO /24msc była mi przedstawiana ale nie przyjąłem jej (oczywiście żadnej nie było)  :crazy: a teraz już takiej nie ma ale gdybym zadzwonił rano to jeszcze była   :lol2: Normalnie wchodzą na wyżyny absurdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego na jakiego konsula się trafi....... Przez dlugi okres miałem podobnie. Tydzień przed zakonczeniem umowy powiedziałem sobie ...sprobuj ostatni raz. Zadzwoniłem i o dziwo dalo się załatwić to co przez długi okres było niemozliwe jak wielokrotnie slyszałem. Wiem że to co dostalem nie jest żadną rewelacją. Oto co dostalem...

 

https://naforum.zapodaj.net/aa4f1d79c100.jpg.html

Edytowane przez aveo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przedstawili mi normalną ofertę: tzn będę płacił tyle samo za to samo + HBO GO na całą umowę. 

Poprzednio:

Comfort +

Najem ultraBOX+

 

EXTRA+

 

HBO

 

Premium Sport &Film

 
 

Multi+

 

Moja nowa oferta:

  •  
  • Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
  • Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów
  • HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów

 

Teraz czekam tylko na mail do aktywacji.

 

W sumie wyszło dobrze nie obcięli mi kanałów, a cena pozostała wiem, że można byłoby pewnie wyciągnąć więcej, ale szkoda mojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja przygoda z cyfrą/ncplus kończy się po 9 latach. Obecnie mam extra/6c+ i eleveny za 78 zł. Od miesiąca oferta albo na to samo albo samo extra z elevenami za 68 zł. :crazy:  Po ubiegłorocznych starciach, gdzie nie zarejestrowali mi wypowiedzenia (moja wina nie sprawdziłem czy doszło a potwierdzenie z poczty mi wcięło) i straszeniu po 230zł za miesiąc zgodziłem się na podwyżkę i obcięcie hbo i cinemax. W tym roku nie dam się już zrobić w h.. . Najlepsi są ci konsultanci. Jedna babka stwierdziła, że to nie jest dużo płacić prawie 1000 zł na rok za telewizję bo ona w Krakowie za sam karnet na basen płaci 1200zł na rok :crazy: . Pamiętajcie istnieje życie bez ncplus :mrgreen:

 

p.s. od jutra słoneczko :wink:

Również jutro kończę przygodę z nc+. Nie ma HBO GO i multiroomu za free do pakietu Superpremium to papa. Nie będę płacił 20zł wiecej za to samo.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...