Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i podpisałem do tej pory miałem: extra+, 6x C+, MR i dwa dekodery za 69,90zł

 

obecnie:

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom) z 79,90 zł

HBO dostałeś na 24 miesiące w tej cenie? Do kiedy miałeś umowę?

ambroz, dzwoniłeś sam czy do ciebie zadzwonili?

Edytowane przez niemiec1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12-15 miesięcy temu 90 % ludzi tu z forum też pisało ,że idzie oddać sprzęt ,jakoś nie wdać po liczbach abonament-owców aby ktoś z Was zrezygnował.Nie wiem po co oni tak wydzwaniają dziś 3 telefon i to samo extra +,6 C+.,  pace  i MR  po 69-79 zł, mówię jak do .... chce comfort 6 C+ eurosport 2 pace i mr za max 55 zł to takiej opcji nie ma dla mnie.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: ostatnio jak przedłużałem dostałem to co chciałem za tyle ile chciałem - bez żadnego wyłudzania - zgodziłem się dopłacić więcej za więcej treści i tyle.

Teraz zaś gość obcina mi HBO, Cinemax, Flimbox, 2xC+, History HD i seriale+ a z ceny chce mi odjąć... 10 zł.

To nawet nie kpina, a brak szacunku dla klienta.

 

Po drugie: wiem za ile chodzi Extra+ 6xC+, wiem że ludzie bawią się po 30 telefonów by zyskać HBO czy jakieś inne bonusy - ja od razu powiedziałem że mam w pompie bonusy, chcę tylko Extra+ 6xC w sensownej cenie a gość mi wyjeżdża za 89zł i jeszcze puszcza mi jakieś tanie gadki ala "nc+ to nie tv dla każdego". Mówi to osobie, która ma za sobą 3 kontrakty z C+ i 2 z nc+.

Miałem szczęście że się opanowałem bo byłem blisko puszczenia mu bardzo nieprzyjemnej wiązanki.

 

Nie dogadamy się, życie. Na jelenia pechowo nie trafili. Małemu póki co bajki pościągam z neta i będę je mu puszczał z WD Media Playera, a sam pokombinuję z jakimiś pudełeczkami do streamingu, może wejdę w jakiś "inny" układ.

Może będzie to mniej komfortowe, ale znacznie mniej kosztowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dziś rozmowa z konsultantem. Za tydzień koniec umowy.
Propozycja na 24m.
Extra+ C+(6) 74.99 +HBO na 6m za free.
Filmbox na 1m za free.

MR za 0 zł.

NC+ GO na cały okres trwania umowy.
Ewentualnie Extra+ C+ ( 8 ) za 79.99.

 

Co wy na to? To dobre oferty?

Edytowane przez crusix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buziaczek, nie ma szans. Taką ofertę może dostać ktoś, kto chyba płacił do tej pory za taki pakiet 60-70zł.

Chciałem, żeby mi zszedł na 69.99, bo chcę dobrać Eleveny, ale nie ma szans, nie chcą się zgodzić.

W ogólnym rozrachunku zastanawiam się, czy to jednak mimo wszystko dobra oferta...

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dogadałem się z innym gościem.

Łatwo nie było, bo do tej pory płaciłem aż... 127,90, więc ciężko było im zaakceptować że stracą dojną krowę...

 

No ale w końcu stanęło na:

 

24mc - Extra 6xC+ za 79,99 , Eleveny ze zobowiązaniem za 11,90 i Filmboxy na 3mc za darmo, do tego mediabox bez opłat.

 

Jak dla mnie oferta do zaakceptowania, zaoszczędziłem 35zł miesięcznie pozbywając się MR i kanałów których nie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO dostałeś na 24 miesiące w tej cenie? Do kiedy miałeś umowę?

ambroz, dzwoniłeś sam czy do ciebie zadzwonili?

dzwonili z krakowskiego numeru po raz kolejny , o tym co chce wiedzą od 2 tygodni mówiłem , że czytam for i wiem co ludzie dostają

 

Tak potwierdzam opcja 8xC+ i HBO na cały kontrakt na 24m-ce za 79,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - kiedy pojawia się oferta w ICA - cały czas w zakładce mam opcję "prośba o kontakt". Przy okazji jak to wygląda z nc+go - czy jeżeli w pakiecie nie będę posiadał Eleven to będę miał dostęp do tych kanałów poprzec nc+go?

Zapomnij.

Ile wychodzi na dziś w negocjacjach za taki zestaw Extra +, Canal + x 8 oraz Eleveny?

 

Niech ja pomyślę..... Masz odpowiedź prawie na każdej stronie .... Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja umowa konczy sie ostatniego sierpnia i dzisiaj telefon krakowski, babka proponuje mi ekstra +8c + hbo na 24 msc za.89.90 + najem dekodera 5zl. + multiroom 10zl. razem 104.90 chciałem ten pakiet ale za 79.9 to twierdzi ze nie moze mi dac bo jestem u nich dopiero 14 miesiecy. Ktos tu juz pisal ze staz nie ma znaczenia no i teraz nie wiem co zrobi. Podpisac z nimi czy walczyć o 79.90 +5+10 Doradzcie znawcy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo wywnioskować, że wszystko zależy od dwóch rzeczy:

 

- ile płacisz obecnie

- jaki masz sprzęt

 

Jak płacisz mało, i masz sprzęt /dekoder, MR/ po starej Cyfrze/N-ce, to bezproblemowo dostaniesz naprawdę dobry deal; jak obecnie płacisz dużo, to dostaniesz kosmiczne oferty, nawet o 20-30zł droższe miesięcznie w porównaniu do ofert dla osób płacących mniej; najwięcej zyskali Ci, którzy krótko przed wejściem nc+ weszli jeszcze w stare umowy z C+/N i pobrali ich sprzęty, dzięki temu ominęła ich pierwsza fala idiotycznych ofert typu Platinum; potem zaś po akcjach typu anty-nc+, medialnej wrzawie, niezrozumieniu Juliana itd kiedy im te stare umowy wygasały, zostawili sobie te starsze sprzęty, a [beep]skie oferty dla niecierpliwych typu Platinum za 99zł wyhaczyli później bezproblemowo za 59/69 zł...

 

I dziś jest tak, że co drugi abonent pisze że ma deka i MR po cyfrze za darmo, a ze sprzętami nc+ to jedna wielka loteria - jedni bulą i za deka i MR, inni mają jeden sprzęt za darmo, a Ci którzy mieli szczęście i nie dali się wpakować w wysokie ceny dają radę nawet oba wyrwać za darmo, choć wszystko zależy chyba od tego czy w poprzedniej umowie się za to płaciło czy nie...

 

Tak to już jest. Za to co mam w podpisie płacę łącznie 91zł, a gdybym nie wpakował się kilka lat temu w Platinum i został na sprzęcie Cyfry, to miałbym pewnie to samo za 80zł, do tego jeszcze z HBO i MR w cenie.

No ale przyznam że jednej rzeczy nie żałuję - wymiany deka na mediaboxa - serio jestem zadowolony z tego deka, do tego jeszcze mam go za darmo.

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie. ...jest to standardowa promocyjna cena 20 zł HBO z HBO Go ze zobowiazanim... Oferta dla każdego abonenta. ...

No jakoś niespecjalnie dla każdego skoro po 3 kontaktach, ani razu mi nie zaproponowano HBO GO gratis w pakiecie z HBO przy zobowiązaniu na 24m. Za jednym razem to dyszkę sobie chcieli policzyć, a do Superpremium 5 zł doliczali. To samo z multiroomem. Ludzie piszą, że dostali za free, a u mnie trzymają się sztywno dychy i nie ma mowy, żeby puścili za free. Wypowiedzenie poszło i może coś się zmieni w ofertach teraz. Ja się poprostu dzielę swoją opinią opartą na własnych, najświeższych doświadczeniach. Nie musisz od razu wyjeżdżać z "chłopami".. i krytykować bo nie w każdym przypadku to o czym mówisz jest takie oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem telefon w sprawie przedłużenia umowy.Obecnie pakiet Comfort+ w cenie 24,90.Zaproponowano mi Extra+ za 44,90 lub Comfort+ za 29,90.Konsultant nie potrafił uzasadnić pięciozłotowej podwyżki za Comfort+.W ramach rekompensaty zaproponował 8xC+ do końca listopada oraz pakiet HBO do końca października.Na obecną chwilę sobie odpuściłem przedłużanie.Do końca listopada jeszcze sporo czasu.Wypowiedzenia nie składałem.

Dziękuję Pawel za informację. Wiem że mało abonentów wybiera ten pakiet, niemniej jeśli komuś konsultant zaproponował ostatnio za Comfort konkretną kwotę, to będę zobowiązany za kolejne informacje, chciałbym sobie wyrobić zdanie ile obecnie trzeba za niego zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 

moja umowa dobiega końca po koniec października obecna jaką posiadam to Comfort+ (142 kanały) + multiroom płacę za to wszytko 79 zł ( nie płacę za wynajem dekoderów) 

Dzisiejszą ofertę jaką dostałem to - wszystkie kanały zostają które miałem oprócz c+ seriale i discavery oraz C+ vod cena za to 79 wraz z multiroomem (1 dekoder) czyli jak dotychczas ( + ale to jeszcze nie wiadomo 5 lub 10 zl za wynajem dekodera się pani musi zorientować czy będę musiał płacić) 

czy to dobra oferta czy można jeszcze coś ugrać jeżeli możecie to doradźcie coś ... z góry dziękuje  

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciągle kosmiczne oferty Extra +, multiroom premium, za 120zł jakiś żart, i tak przemyślałem sprawę doszedłem do wniosku że mam ich w ..... Rezygnację wysyłam dzisiaj, wystarczy mi TNK HD, na HBO w większości filmy które już dawno oglądałem, C+ podobnie, za sportem nie przepadam, resztę oglądam okazyjnie jakby nie córa która ogląda bajki to by wystarczyło DVB-T ale tam nie ma NICK JR i NICO....., ja czasem pop./naukowe

Trzeba jasno sobie powiedzieć że obecnie TV to dno i nie zapłacę za to dno i kilo mułu 120zł, lepiej za tą kasę iść do kina dwa razy w miechu z całą familią.

To nie to premium które było za czasów Cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane:

 

Dzisiejsza oferta:

Extra

8C+

HBO

Eleven

History

MR Standard (MediaBox + Box+)

124,90zł/mies.

 

***********

Oczekiwania:

wyrzucam History

 wg aktualnego sposobu naliczania

Extra 8C+ --> 79,99zł

HBO --> 0zł

Eleven --> 11,90zł

MR Standard (MediaBox + Box+) - 0zł za MR + 5zł za dekoder.

96,89zł/mies.

 

Myślicie, że ta cena jest OK i jest do wyrwania?

Edytowane przez Martinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem SMS

"Przypominamy ,że 1.09.stracisz dostęp do tv nc+.

Dziękujemy za dotychczasowa współprace.

W przypadku pytań lub chęci zmiany decyzji prosimy o kontakt 122947879"

Wygląda na to ,że dotarło do nich ,że maja nie dzwonić bez oferty jaka mnie interesuje.

Powodzenia wszystkim tym którym się udało...

PS,

Pod koniec umów szykujcie się znów na podwyżki, ale walczcie dzielnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie do końca jest tak jak myślisz, ja również zażyczyłem sobie ofertę za 79, 99 zł (extra+/8xC+/HBO/), niestety takiej oferty dla mnie nie ma i nie będzie.Tyle się dowiedziałem i pomimo odbytych kilkunastu juz rozmów taka oferta jest nieosiągalna. W międzyczasie przychodzą różne sms, ten o stracie dostępu do tv ze 3 razy przyszedł. Jednocześnie dzwonią z ofertami , przed chwilą kolejny telefon:

superpremium (6xc+/cinemax/hbo) + HBO GO + MR - całość za 99, 99 zł.

 

Do końca umowy niecały tydzień i już tracę nadzieję, żę dostanę extra+/8xC+/HBO za 79, 99 zł. Czyli albo przyjdzie się żegnać albo wziąć co proponują.

Edytowane przez ptysiub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...