Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stusi: Upieraj się, że oczekujesz 69,99 to w końcu dostaniesz. Ja też chwilkę o to walczyłem. Natomiast sądząc chociażby z tego forum na gratisy do tego nie ma co liczyć (chyba ze 1 miesiąc).

 

Taki mam zamiar. Do końca września jeszcze sporo czasu. Mam nadzieję, że się uda, tylko nie wiem po co dzwonią kilka razy i się upierają przy tej samej  słabej ofercie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mam zamiar. Do końca września jeszcze sporo czasu. Mam nadzieję, że się uda, tylko nie wiem po co dzwonią kilka razy i się upierają przy tej samej  słabej ofercie. 

 

Ja mam umowę do końca września i przy pierwszej rozmowie poprosiłem, aby w systemie zaznaczyli, że ewentualne telefony z informacjami, gdzie zdać sprzęt dopiero po 15.09. I mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj przedłużyłem umowę przystając na takie warunki:

 

Extra +

8 Canal +

HBO

Multiroom Standard C+

Najem ultraBox (Pace z dyskiem twardym)

Wszystko za 79,90zł na 24 miesiące

 

+ Filmboxy na 1 miesiąc z automatycznym wyłączeniem

 

Umowa do końca sierpnia. Wcześniej miałem to samo w łamańcu za 59zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po waszych optymistycznych postach postanowiłem sam zadzwonić i było warto :)

Dostałem to co chciałem czyli:

 

- Extra+, 8 x C+, HBO za 79,90 przez cały okres umowy

- FilmBox przez 1 miesiąc 0 zł

- najem dekodera 5 zł

 

Umowa na 24 miesiące :)

Edytowane przez Tomo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym pracowal w tej firmie od X lat i znal ja od podstaw, ale sam dzial utrzymania klienta przestal istniec na przelomie grudnia/stycznia tego roku. Sa tylko konsultanci sprzedazowi + liderzy. To tez od sierpnia punkty APS, jak i infolinia posiadaja takie same oferty przedluzeniowe. 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla mnie umowa 69,99 nie istnieje. Zgodziłem się na następujące warunki: Umowa na 15 mies., Extra, 8 C+. Średnia cena 72,99. Może to nie najlepsza oferta, ale cóż. Do tej pory płaciłem średnio 83 PLN za Extra, 6 C+ i HBO.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, długo trwały negocjacje podczas rozmowy telefonicznej czy w miarę szybko Ci tę ofertę zaproponowali?

 

Od razu praktycznie. Najpierw Pani sprawdziła, że kontaktów ze mną było już sporo.

Potem krótki wywiad co oglądam, czy zależy mi na zachowaniu wszystkiego co mam, czy oglądam C+ Seriale i Discovery, czy korzystam z C+ VOD, czy oglądam HBO. Odpowiedziałem że tych dwóch C+ nie oglądam, z C+ VOD korzystam sporadycznie, a HBO oglądam. 

I po tym od razu powyższa propozycja, z zastrzeżeniem, że musiałbym się zdecydować na już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj przedłużyłem umowę przystając na takie warunki:

 

Extra +

8 Canal +

HBO

Multiroom Standard C+

Najem ultraBox (Pace z dyskiem twardym)

Wszystko za 79,90zł na 24 miesiące

 

+ Filmboxy na 1 miesiąc z automatycznym wyłączeniem

 

Umowa do końca sierpnia. Wcześniej miałem to samo w łamańcu za 59zł

 

Dzisiaj dzwonilem po raz kolejny, bo tez interesuje mnie taka umowa. Trafilem niestety na  konsultantke, ktora poza argumentem ze utnie mi tutaj troszeczke (z oferty) i tutaj i wtedy cena zostanie tylko troszeczke wyzsza, niz obecnie to nie miala nic do zaoferowania ciekawego. Nie wiem czemu, ale zawsze jakos prosciej i szybciej jest dogadac sie z facetami ;). Mam umowe do konca sierpnia, Extra+ 6 C+ + HBO + ManPack i nie widze powodu, zeby za to placic wiecej, niz 79,99. Trudno, od 1 wrzesnia zasile szeregi tych, co juz odeszli z nc+. Bede mial to samo bez C+ za 60 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do tej pory miałem extra+ 8C+ELEVEN za 88zł. Umowa do końca sierpnia.

 

Wypowiedzenie złożone gdzieś w kwietniu.

Chciałem przede wszystkim zejść z ceny, na c+ mi nie zależy. Wszystko co jest w pakiecie comfort mnie zadowala (plus ewentualnie eleveny)

 

Od połowy lipca kilkadziesiąt telefonów zawsze propozycja comfort+ za 39. Dzisiaj trafił się miły konsultant za pakiet comfort+ zaoferowali 19,99zł na 24 miesiące. Umowa klepnięta.

 

xbakqa.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...