Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta przedłużebia umowy sprzed 25min:

 

-6C+

-Extra 69.90

-MS 10 zł

-Czynsz najmu mediaboxa? 5zł (myslalem ze z koncem umowy owa opłata zniknie)

 

Razem: 84,90

 

Prosze o wasze opinie :)

Na 99% nic zjadą Ci z ceny. MR od ITI jest cieżko dostać za free, tym bardziej zdjęcie najmu za szrota. Mogą dorzucić ewentualnie HBO za free na 6 m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam obecnie umowę na żonę, kończy się 16.09. Teraz jest comfort+ z canal+ i jednym MR. Mogę wypowiedzieć umowę i wziąć na siebie nową, albo przedłużyć obecną.

Ponieważ przeprowadziłem się, to teraz chcę mieć co najmniej ten sam pakiet (lepiej extra+) ale MR na 4 pokoje (czyli główny plus 3 dodatkowe).

Nie potrzebuję kanałów sportowych ani dziecięcych :)

 

Do jakiej kwoty można zbić opłatę ? Ile płacicie za np. extra+ z C+  i MR ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że chcesz dobrać MR to możesz liczyć na E+ z 6C+ za ok 70 + opłata za MR max 30/m.Dodaj jeszcze aktywacje każdego jednego dekodera 49zł... I umowa kończy się z dniem ostatniego września. A jak abonenci płacą z MR to poczytaj...bo widzę, że trudu sobie nie zadałeś zbytnio.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Mam umowę do końca sierpnia 2016, jestem na wypowiedzeniu. Obecnie mam ofertę Extra + 6 C+, dwa dekodery Pace na wynajem i Multiroom po Cyfrze. Płacę 69.90 zł.

Czy uda mi się wynegocjować tę samą ofertę za ta sama cenę. Powoli dzwonią do Mnie, ale nie odbieram od nich telefonów, ponieważ ktoś kiedyś tutaj napisał, aby odbierać od nich fony maksymalnie tydzień przed końcem umowy.

Za odpowiedź z góry dziękuję.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia

Ostatni rachunek to  84zł za Extra 6C+ (59zł), HBO z HBO GO (20zł), +miesiąca dopełnienie do 8C+ (5zł) i Eleven (0 zł - aktywacja w ost msc umowy) + wynajem Pace PVR HD za 0zł

wcześniej propozycję to

Extra, 6xC+ i HBO na 6 msc za 0. Całość za 69zł

 

Zmieniłem taktykę, chciałem czegoś znacznie tańszego proponowano mi:

Entry+HBO za 25zł umowa na 15msc

 

Start+ 19,90 zł + Canal+ 6x25zł, 9x40zł HBO  w ofercie 6x0, 6x25

 

Ostatnia oferta z przedwczoraj to

Start+ 19,90zł + 8xCanal+ 3x0zł i 12x30zł + 1 msc HBO gratis lub 6x0zł 6x25zł

Odrzuciłem ją.

Chcę dostać Start+ za 9,90zł + C+ 3x0zł, 12x30zł i 1 msc HBO. Umowa na 15 msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

Mam umowę do końca sierpnia 2016, jestem na wypowiedzeniu. Obecnie mam ofertę Extra + 6 C+, dwa dekodery Pace na wynajem i Multiroom po Cyfrze. Płacę 69.90 zł.

Czy uda mi się wynegocjować tę samą ofertę za ta sama cenę. Powoli dzwonią do Mnie, ale nie odbieram od nich telefonów, ponieważ ktoś kiedyś tutaj napisał, aby odbierać od nich fony maksymalnie tydzień przed końcem umowy.

Za odpowiedź z góry dziękuję.

Odbierz telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia

Ostatni rachunek to 84zł za Extra 6C+ (59zł), HBO z HBO GO (20zł), +miesiąca dopełnienie do 8C+ (5zł) i Eleven (0 zł - aktywacja w ost msc umowy) + wynajem Pace PVR HD za 0zł

wcześniej propozycję to

Extra, 6xC+ i HBO na 6 msc za 0. Całość za 69zł

 

Zmieniłem taktykę, chciałem czegoś znacznie tańszego proponowano mi:

Entry+HBO za 25zł umowa na 15msc

 

Start+ 19,90 zł + Canal+ 6x25zł, 9x40zł HBO w ofercie 6x0, 6x25

 

Ostatnia oferta z przedwczoraj to

Start+ 19,90zł + 8xCanal+ 3x0zł i 12x30zł + 1 msc HBO gratis lub 6x0zł 6x25zł

Odrzuciłem ją.

Chcę dostać Start+ za 9,90zł + C+ 3x0zł, 12x30zł i 1 msc HBO. Umowa na 15 msc.

Start+ za 9.90zł nie jest dostępny realnie celuj w Start+ za 14,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Źle zadałem pytanie. Chodziło mi o to, ile będzie płacił teraz i za co, bo oni taką opłatę potrafią ukryć w czym innym.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem 3 telefon i za każdym razem to samo. Znowu ta beznadziejna oferta czyli Extra z 8 C+ za 89 zł i do tego Eleveny za 15 zł. Oczywiście nie wziąłem. W sumie starczy mi Extra z 6 C+ ale i tak chcieli za niego 79 zł. Ręce opadają. 

Edytowane przez Stusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaniam się wszystkim forumowiczom

 

Mam dawny

Comfort +

Multi+
Premium Sport &Film
EXTRA+
Najem ultraBOX+ 0 zł
CANAL+ VOD 0 zł

Razem za 59,99 przez rok (wtedy miałem jeszcze HBO gratis przez 6 m-cy i FilmBox na całą umowę), a obecnie 79,99

Umowa konczy mi się 31 X.

 

Byłbym zainteresowany utrzymaniem paczki C+, dekoderem za 0 i całą resztą (nie zależy mi tylko na HBO i Filmboxie) jaką nadal mam (programy NC+, 140 HD)

w podobnej cenie.

 

W chwili obecnej proponują mi via konto na stronie to samo (tylko HBO na dwa miechy + Kino Świat) za 89,99 + 20 zl za pudło. Chyba ich pogięło.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...