Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca sierpnia wypowiedzenie wysłane już miesiąc temu, od kilku dni telefony rozdzwoniły sie na dobre....

 

dotychczas 59zł comfort + 6c+ za 59,99zł

 

propozycja:

 

extra+6canal+ + HBO 6 miesiecy gratis + 100godzin w Nc+ Go + filmbox na miesiąc gratis   za 69,99zł

 

wiem że większość z Was dostaje takie oferty, albo chce dostać....a ja mam pytanie czy ktoś ugrał coś więcej albo taniej????

 

zależy mi przede wszystkim na sporcie... ktos pisał o ofercie start+ 8 canal+ + eleveny za 51,80zł jest takie coś dostępne w ogóle? bo konsultant twierdzi że nie.

 

Ewentualnie do tej jego propozycji  za 69,99zł co mogę sobie jeszcze zażyczyć? Man packa?  jakies Canal+ VOD albo HBO GO?? dołożą coś takiego? 

Negocjujesz sam start a do tego +Miesiąca https://forum.satkurier.pl/topic/12145-promocja-miesi%C4%85ca-dyskusja/page-28?do=findComment&comment=1165495 .ManPacka nie dostaniesz za free podobnie jak HBO GO C+VOD jest już z pakietem 8C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wygasła z dniem 31.07.2016r. z TV N, a następnie NC+ od 2008r.

 

W dniu dzisiejszym zdałem w APS dekoder, od 01.08 zarabia już inny dostawca TV.

 

Myślę, że NC+ jak i też ja jako abonent wzajemnie sobie coś udowodniliśmy. NC+ pokazało, że zupełnie nie zależy im na wieloletnim abonencie, natomiast ja, że nie zależy mi na NC+. 

 

Rejestracja późno, ale z wiedzy i doświadczenia użytkowników forum korzystałem od wielu lat dlatego Dziękuję Wszystkim.

 

Pozdrawiam  :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.

Bardzo sympatyczny konsultant Pan Adrian Ankowski.

Extra+ z C8C+ z HBO i HBOGO na 24m za 99,99.

Rozmawiałem z infolinią i czytałem forum licząc na możliwość zachowania dotychczasowej ceny 79,99 - potwierdzam zdecydowanie wcześniejsze posty o sztywnych cenach na Extra+ z 6C+(69,99) i 8C+(79,99) a HBO z HBOGO za 20pln.

Jedyne co można otrzymać za free to np. jak ja: Sundance Channel HD na 6m i Adventure HD na 1m.

Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

W tym miesiącu kończy mi się umowa; wypowiedzenie złożone;

Mam to co w podpisie, po tym jak skończył mi się rabat na MR Premium płacę obecnie 127,90 miesięcznie.

 

Chcę zrezygnować z większości dodatków /tam po prostu nie ma co oglądać/ i MR Premium, i chcę zostawić jedynie:

 

- Extra+ 6C, Eleven i Mediaboxa, którego miałem za darmo w ostatniej umowie - ile taka przyjemność będzie mnie kosztowała ?

 

Z góry dzięki

Edytowane przez ste100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Extra+ z C8 na 15 miesięcy 78,99 ( na 1 miesiąc dorzucają gratis HBO)

lub

Extra+ z C8 na 24 miesiące za 74.99 ( na 6 miesięcy dorzucają gratis HBO)

HBO Go free + vod

Dobre oferty?

Brać?

Która lepsza?

Pozdrawiam

Edytowane przez crusix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.

Bardzo sympatyczny konsultant Pan Adrian Ankowski.

Extra+ z C8C+ z HBO i HBOGO na 24m za 99,99.

Rozmawiałem z infolinią i czytałem forum licząc na możliwość zachowania dotychczasowej ceny 79,99 - potwierdzam zdecydowanie wcześniejsze posty o sztywnych cenach na Extra+ z 6C+(69,99) i 8C+(79,99) a HBO z HBOGO za 20pln.

Jedyne co można otrzymać za free to np. jak ja: Sundance Channel HD na 6m i Adventure HD na 1m.

Pozdrawiam forumowiczów.

Chyba niepotrzebnie się pospieszyłeś.

Za 99,99 mogłeś dostać Superpremium - miałbyś to co napisałeś + Cinemaxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze tak jest, ja miałem do końca sierpnia umowę, a przedłużyłem w czerwcu.

 

Dostałem Euro za free i jeden multiroom poenkowy z rabatem na rok za 0 zł. Gdybym miał go dłużej niż rok to spokojnie dostałbym na cała umowę za darmo. Tak wszyscy mi dawali tylko system później nie puszczał i któryś tam z kolei po kilku dniach ustalił czemu oferta jest, ale nie przechodzi. Teraz ciężko dostać rabat nawet na rok, Euro nie ma, a cena 69,99 zł pozostała.

 

To samo przed rokiem, na początku czerwca dostawałem ofertę za 59,90 zł, ale myślę wyczekam (bo płaciłem 49,90 zł), a od lipca już było tylko 69,90 i musiałem to przełknąć.

 

Wychodzi na to, że maj-czerwiec to najlepszy okres na przedłużanie (przynajmniej w tym i poprzednim roku).

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium to 94.99 lub 99.99 ManPack to 5 zł przy tym pakiecie a Eleven przy zobowiązaniu to 11.90 zł.

U mnie twierdzą że Man Pack tylko za 10zł przy Superpremium. Dalej twierdzą że multiroom standard, który miałem do tej pory za free teraz 10zł, podobnie HBO GO (też miałem za free na caly okres umowy) teraz lamaniec 6x0zł, 6x10zł. Umowa do końca sierpnia, a więc coraz bliżej przejścia do CP bo to się już robi śmieszne żebym za coś za co teraz płaciłem 99,90 (109,90 po tym jak dołączyłem Man Pack, ale nie jest to dla mnie priorytet, mogę korzystać z opcji włącz/wyłącz) płacić teraz 119,90 lub 129,90 (jeśli 10zł za Man Pack).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właczyłeś sobie. Widzą, że Ci zależy na tym pakiecie, więc chcą Cię naciągnąć. .. To, że sobie pójdziesz do CP, to nikogo tu nie wzrusza. .. tym bardziej nc. .. więc pisanie, że zrobisz papa to nie ma sensu w tym temacie....

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...