Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59,90 extra+ 6x C+ to maks jaki mozna chyba uzyskać ale to też w drodze jakiegoś tam wyjątku.Dla innych jest za 69,90 Extra+ 6x C+ nic taniej nie zyskasz Extra i 8x C+ to 79,90 minimum. Z tego co zdążyłem zauważyć.Nic się w temacie nie zmienia.A przestań robić offtop ;) ( to co planujesz z kumplem jest nelegalne to raz dwa że od lutego 2017 się zakonczy:) i bęziesz plakał. Niektórym źle że 69,90 za dobrą ofertę ta oferta jest tylke maksymalnie warta 69,90!! zbije z ceny ok ale nie to jak będzie dla mnie 69,90 podpisze aneks na 2lata bo rożnica względem poprzednich umów to raptem 5zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie wątpliwości dotyczących nc+ go w pakiecie  Extra+ z CANAL+ (6) LIVE  to punkt 7 regulaminu tego pakietu stanowi: "Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) LIVE nie zawiera Kolekcji: CANAL+ VOD, nc+go TV CANAL+ VOD." Moim zdaniem z tego zdania wynika, że w tym pakiecie w nc+go tracimy tylko kolekcję Canal+ VOD. Reszta tzn. streaming " na żywo" 6 kanałów C+ i innych kanałów z pakietu Extra+ dostępnych w nc+ go oraz pozostałe kolekcje Vod powinny być dostępne przez 100h, zgodnie z limitem dla pakietu Extra+.

Pytanie, czy w takim razie wszystkie  pakiety z "CANAL+ (6)" (a nie "CANAL+ (6) LIVE) zawierają Canal+ VOD? Konsultanci chyba zawsze twierdzili, że Canal+ VOD dostępne jest tylko przy pełnym, 8-kanałowym pakiecie Canal+. Z drugiej strony, co jakiś czas pojawiali się tu użytkownicy, którzy twierdzili, że przy 6xC+ mają dostępne do Canal+ VOD. Jak jest naprawdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jestem przykladem kogos komu nie zalezy za wszelka cene na przedluzeniu umowy i poczekam te 14dni po wygasnieciu sygnalu na zdanie sprzetu i dam znac czy cos ugralem na tym czy nie.3lata temu placilem za c+ i hbo 128zl,ale dzieki temu forum udalo mi sie ugrac to bez hbo za 69zl.fakt sygnal mi wylaczyli i zadzwonili po...pozdrawiam tych co denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy w takim razie wszystkie  pakiety z "CANAL+ (6)" (a nie "CANAL+ (6) LIVE) zawierają Canal+ VOD? Konsultanci chyba zawsze twierdzili, że Canal+ VOD dostępne jest tylko przy pełnym, 8-kanałowym pakiecie Canal+. Z drugiej strony, co jakiś czas pojawiali się tu użytkownicy, którzy twierdzili, że przy 6xC+ mają dostępne do Canal+ VOD. Jak jest naprawdę?

Prawda jest taka że ci co mają Canal+Vod przy 6C+ mają błędnie uruchomioną tą opcję.Sam posiadam 6C+ i nie posiadam Canal+vod o czy byłem informowany że ta opcja tylko przy pełnej paczce C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pakiet Extra bardzo często można dostać 10 zł drożej niż Comfort.Wiec wybór raczej prosty.

Mnie proponowano Extra za 44,90 a Comfort za 24,90 więc to jest trochę więcej niż 10 zł ;) Za te dwie dychy różnicy wolę dokupić Eleveny i Eurosport 2 ale to każdy sam decyduje co ogląda i ile za to płaci.

 

Dokładając kolejne 10 zł dostajesz 6C+ a kolejne 10 zł da dodatkowo 8C+ i robi się abo osiem dych :D Im właśnie chodzi o taki tok myślenia ;)

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy w takim razie wszystkie  pakiety z "CANAL+ (6)" (a nie "CANAL+ (6) LIVE) zawierają Canal+ VOD? Konsultanci chyba zawsze twierdzili, że Canal+ VOD dostępne jest tylko przy pełnym, 8-kanałowym pakiecie Canal+. Z drugiej strony, co jakiś czas pojawiali się tu użytkownicy, którzy twierdzili, że przy 6xC+ mają dostępne do Canal+ VOD. Jak jest naprawdę?

To akurat mogę powiedzieć z doświadczenia. Teraz mam Extra+ Canal+(6) i przez nc+ Go mogę bezproblemowo korzystać z Canal+ VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59,90 extra+ 6x C+ to maks jaki mozna chyba uzyskać ale to też w drodze jakiegoś tam wyjątku.Dla innych jest za 69,90 Extra+ 6x C+ nic taniej nie zyskasz Extra i 8x C+ to 79,90 minimum. Z tego co zdążyłem zauważyć.Nic się w temacie nie zmienia.A przestań robić offtop ;) ( to co planujesz z kumplem jest nelegalne to raz dwa że od lutego 2017 się zakonczy:) i bęziesz plakał. Niektórym źle że 69,90 za dobrą ofertę ta oferta jest tylke maksymalnie warta 69,90!! zbije z ceny ok ale nie to jak będzie dla mnie 69,90 podpisze aneks na 2lata bo rożnica względem poprzednich umów to raptem 5zł?

 

O co chodzi i co się zakończy po lutym 2017 r. - przestają nadawać w nagra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bohor

 

Nie pamiętam osoby, która ugrałaby superpremium 6c+ i superpremium 8c+ za mniej niż odpowiednio 94,99zł i 99,99zł. Możesz się jeszcze potargować o dodatki, ale z Elevenem też raczej sztywna cena. 11,90 za Eleven (po wygaśnięciu 12miesięcznego zobowiązania na Eleven za 7,95zł). Może Man Pack (zawiera m.in. Hustlera i Adventure) za 10zł (za 5 raczej nie wyrwiesz). To i tak mniej niż płacisz obecnie. 99,99 + 7,95zł (później pewnie 11,90zł) + 10 zł to razem 117,94 później 121,89zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takiego wsparcia potrzebowałem :) Dzięki @ajax

 

Negocjacje dobiegają końca. Oferta w skrzynce, pozostało kliknąć akceptację:

Superpremium+ 8C - 99,90

Hustler 12 m - 0 zł + 12 m - 4,99

NC+ GO 2.0

Ultrabox   - 0 zł

Eleven na razie do końca roku to co było w promocji, potem się zobaczy

 

W sumie VIII- XII 2016 - 107,94 zł (zawiera eleven)

                    I-VIII 2017 -  99, 99 zł

      IX 2017 - VIII 2018 - 104,98 zł

 

Na ten moment, z obecnego pułapu cenowego, chyba nic więcej nie jestem w stanie utargować (bez wypowiedzenia). Tak więc chyba przyklepię tę ofertę.

Edytowane przez Bohor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...