Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu dzisiaj dzwonił ten sam konsul i nadal uparcie proponuje Comfort+8C+ i mrs na zasadach z Cyfry na okres 15 miesięcy za 64,99zł i po pół roku mogę wyłączyć C+ lub zostawić i abo wzrośnie do 72,99zł.

 

Na moje zdanie, że wiem że są oferty Extra+6C+ i mrs za 59,99zł stwierdził, że kiedyś były, ale nie ma już od dawna. Nie wiem już sam co robić. Nawet nie musi być to Extra, wystarczył by mi Comfort i 6C+ za te 59,99zł a i tak nie chcą dać. Ma ktoś jakiś pomysł?:D Może napisać co chce i że na innych warunkach nie przedłużam? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem kilka razy do nich co mnie interesuje jaki chcę pakiet i za ile i niestety uparcie wciskają mi swoje [beep]oły( oferty dla idiotów).

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatak automatyczne dopisywanie w poście informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużyłem umowę. Extra, 8xC,Hbo na 24 m-cy za 79.99 PLN.

Miałem taką ofertę w kwietniu, potem już tylko gorsze, lub ostatnio skandalicznie gorsze.

Ale jak widać jednak się da.

 

Obecnie comfort, multi, extra 8c+, hbo, sundance  za 59,90 (miałem jeszcze filmbox prawie 2 lata za 0 i rok noc za 0, ale nie liczę tego bo to z reklamacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, bo nie widzę, aby ktoś wcześniej miał taką propozycję jaką dziś dostałem:

 

Umowa do końca czerwca.

 

Mam Extra+, 8xCanal+, HBO za 79 zł z jakimiś groszami

 

Do tej pory proponowali to samo za 96 zł albo Superpremium+ za 99 zł lub Extra+ 8C+ za 79,90 / Extra+ 6C+ za 69,90 zł.

 

Dzisiejsza propozycja: Extra+, 8xC+, HBO na całą umowę 24 mies. za 89,90 zł.

 

Na razie odmówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, bo nie widzę, aby ktoś wcześniej miał taką propozycję jaką dziś dostałem:

 

Umowa do końca czerwca.

 

Mam Extra+, 8xCanal+, HBO za 79 zł z jakimiś groszami

 

Do tej pory proponowali to samo za 96 zł albo Superpremium+ za 99 zł lub Extra+ 8C+ za 79,90 / Extra+ 6C+ za 69,90 zł.

 

Dzisiejsza propozycja: Extra+, 8xC+, HBO na całą umowę 24 mies. za 89,90 zł.

 

Na razie odmówiłem.

Spokojnie 10 zeta możesz to zbić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

spokojnie to można jedynie różne rzeczy tutaj wypisywać ale nie dostać to samo za tyle samo. Ja bym radziła brać jak zadzwonią następnym razem bo podwyżka o dychę przy zachowaniu dotychczasowych pakietów to całkiem przyzwoita oferta. A już bywało tak, że twardy zawodnik czekał do końca i już nie było dla niego oferty sprzed paru dni. Tylko czy na pewno jest to oferta z 8xC+?

Ja za to co mam w stopce płacę do końca czerwca czyli do zamknięcia umowy 84,90 i założyłam sobie że mogę zapłacić dychę więcej, a z niczego też nie chcę zrezygnować. I niestety ciągle jest dla mnie jest tylko superpremium za 99zł bez Sundance.

Edytowane przez melania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem w temacie. To chyba ok, ja bym się zdecydował. Może dałoby radę wyrwać jakiś pakiet za free albo dłużej HBO, ale to musi się ktoś wypowiedzieć, komu się udało.

Umowę przedłużyłem w czerwcu bez wypowiedzenia - Extra, 6C+, Hbo 12 m-cy(sam muszę wyłączyć)- umowa 24 miesiące, bez multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca sierpnia złożyłem wypowiedzenie obecnie posiadam extra+ 8c+ HBO eleven multiroom za 87 z kawałkiem umowa była podpisana na 2 lata dziś dostałem propozycje to samo lecz bez HBO ale z Cinemax za 89 bodajże i odmówiłem...chcą dziady za to samo bez HBO podobne pieniądze nic na siłę powiedziałem że mój klub za 3 lata wróci do ekstraklasy i nie mam ciśnienia na przedłużenie umowy ich sprawa...aha jeszcze zaproponowali 6xc+ i chyba pakiet comfort hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj zaproponowali Superpremium+ (8xCanal+, Canal+ VOD, 3xHBO, 2xCinemax) oraz paczka FilmBox za 99,90 zł. Umowa na 24 miesiące, ale po 12-tym miesiącu dochodzi opłata 15 zł za pakiet FilmBox. Gdy powiedziałem, że pakietem FilmBox nie jestem zainteresowany i ewentualnie wymieniłbym go na coś innego, to usłyszałem, iż nie ma dla mnie innej oferty. Umowa do końca lipca br. Także czekam, bo na razie się nie opłaca.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście możesz wziąć to bez Fbox. Poprostu dali Ci na pół umowy za free. Tak sam sobie możesz zrobić w opcji włącz - wyłącz i nie musisz na dodatkowy pakiet wiązać się umową. Taniej nie dostaniesz. ... czekaj sobie dalej.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zaproponowano mi pakiet konfort + 6C+ i kanały eleven sport + muliroom standart stary po cyfrze za około 83 zł umowa  na 24 miesiące. Umowę mam teraz na to samo za około 72 zł i miałem na 12 miesięcy i kończy się z końcem września. Czy uda mi się zejść z podanej przez konsultanta ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście możesz wziąć to bez Fbox. Poprostu dali Ci na pół umowy za free. Tak sam sobie możesz zrobić w opcji włącz - wyłącz i nie musisz na dodatkowy pakiet wiązać się umową. Taniej nie dostaniesz. ... czekaj sobie dalej.

 

To ja wiem, że taniej nie dostanę i nie chcę się targować o obniżenie ceny za ten pakiet. Niemniej jednak nie interesuje mnie w ogóle pakiet FilmBox. Obecnie do końca tego kontaktu mam go za free i nie oglądam, bo tam nie ma nic, co by mnie interesowało. Jednak dzisiaj usilnie konsultant wmawiał mi, że innej oferty dla mnie nie ma jak Superpremium+ z FilmBoxem na 24 miesiące i płatny 15 zł po 12-tym miesiącu. To już wolałbym Man Packa do Superpremium+ za 99,90 zł dobrać, ale za 5 zł nie przysługuje, tylko za 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy jeszcze nie przedłużyłem, to była tylko oferta, której nie przyjąłem. W propozycji jest za 10zł na cały okres umowy (w obecnej umowie 08.2015-07.2016 mam za 0zł).

 

Ale teraz taniej to chyba się nie da. I 127,94zł za Superpremium 99,99 / ManPack 10,00 / Redlight 10zł / Eleven 7,95zł / MRs 0zł / nc+go (100h) to już nic więcej się nie da wcisnąć.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kończy mi sie na konić września umowa posiadam pakiet Extra+ z Canal+ i włączony kanał dodatkowy Adventure płace za to wszystko 81,89 zł , wczoraj dzwoniła symtyczna pani i proponowała przedłużenie umowy na kolejne dwa lata ten sam pakiet który posiadam w tej samej cenie czyli 81,89zł czy brać , czy da sie coś ugrać co myślicie czy może poczekać , czy brać i może porozmawiać o dodatkowe kanały jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od tego wtorku posiadam przedłużoną umowę na 24 miesiące na warunki:

 

Pakiet Comfort+ | 14,99 zł / 24m

Mezzo | 5 zł

Multiroom Standard C+ | 0 zł / 24m

Najem WiFi PremiumBox+ | 0 zł / 24m

 

Łącznie będę płacił abonament od lipca w kwocie 19,99 zł :mrgreen:

1.jpg

Do mmie wczoraj jedna konsultatnka dzwoniła i twierdziła że Comfortu+ nie ma w cenie 14,99 zł (że były ale się skończyły a tu proszę gość z wtorku ofertę taką dostał)  tylko za 34,99 zł na co ja jej na to wiem że macie takie oferty to perfidnie wciskają kit że nie ma i jest tylko w cenie 34,99 zł. Ja chciałem przedłużyć z tym pakietem + Canal+ w cenie 40 i powiedziałem że wiecej niz 55 zł nie dam to wciskają mi pakiety większe chore :o Robią z ludzi baranów. Powiedziałem jak się znajdzie to niech dzwoni. Umowa do 30.06.2016.

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

spokojnie to można jedynie różne rzeczy tutaj wypisywać ale nie dostać to samo za tyle samo. Ja bym radziła brać jak zadzwonią następnym razem bo podwyżka o dychę przy zachowaniu dotychczasowych pakietów to całkiem przyzwoita oferta. A już bywało tak, że twardy zawodnik czekał do końca i już nie było dla niego oferty sprzed paru dni. Tylko czy na pewno jest to oferta z 8xC+?

Ja za to co mam w stopce płacę do końca czerwca czyli do zamknięcia umowy 84,90 i założyłam sobie że mogę zapłacić dychę więcej, a z niczego też nie chcę zrezygnować. I niestety ciągle jest dla mnie jest tylko superpremium za 99zł bez Sundance.

 

Tak, jest to oferta z 8C+. Dziękuję wszystkim za poradę, umówiłem się z konsultantem na telefon na początku przyszłego tygodnia i wtedy zdecyduję, wóz albo przewóz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przedstawieniu ofert w srode, wczoraj pracownik dzialu utrzymania klienta mial zadzwonic - ale cos mu nie wyszlo.

W zwiazku z tym mam troche wiecej czasu na wybor oferty.

 

Czy moze mi ktos powiedziec jak wyglada sytacja z wymiana i najmem dekodera ?

Chce wymienic swoj zaslozony Peace PVR i dostalem oferte na najem WiFi Premium Box lub TurboBox+ za 5/miesiac razem z pakietem Comfort+ (59.99) lub Extra+ (69.99) na 24 miechy.

 

Moze pytanie jest takie czy jest szansa wynegocjowac nowy dekoder za 0zl ?

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przedłużenie umowy, jak myślicie da się coś jeszcze ugrać?

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6),, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

69,90 x 24m

filmbox na 1 miech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...