Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukimann

Twój kolega "po fachu" próbował bezczelnie  wyłudzić ode mnie kasę za multiroom???Oj brzydko..albo dalej bredzisz w tym temacie.Koniec tematu.

 

Lepsze oferty przed wypowiedzeniem..hahaha

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się nie zgodzę. Powiem więcej, dziennie jest setki takich abonentów którzy dostają sprzęt za free tylko po prostu nie piszą o tym na forum.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sam dostałem np Wifi premiumboxa za free i to nawet bez przedłużania umowy aż byłem zaskoczony tą propozycją.Tym bardziej że z punktu stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie pomimo późnej burzowej pory, jak to jest z wymianą sprzętu po C+ i posiadaniem multiroom na Cameleonach bo w APS jest możliwość ale tylko przy przedłużeniu u nich a w DUK mówią, że trzeba zdać karty i przejść na nowy płatny?

 

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz Multiroom na Cameleonach to możesz wymienić jeden dekoder na WifiPremiumboxa i nadal będzie Ci to dzialac na zasadach Cyfry+.

 

Jesli chcesz całkowicie wymienić sprzęt i przejść na nowy MR, to jest tak jak mówisz przy czym, zdając sprzęt i biorąc przez DUK jest większe prawdopodobieństwo, że dostaniesz to taniej ( w APS mogą byc większe opłaty aktywacyjny ) ale to też nie jest zasada np jak wyżej wspomniany post użytkownika "Czerstwy" na temat WifiPremiumboxa.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę z nc+ do 30 czerwca 2016r., wypowiedzenie już wysłałem, jak dotąd dzwonili tylko raz z dwa miesiące temu o przedłużenie umowy i to jeszcze przed moim wypowiedzeniem.  Mam dylemat, ponieważ chciałbym obejrzeć Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a nc+ przy przedłużeniu umowy oferuje Euro 2016, czy zapłacić 99 zł? tylko jak to się ma w rzeczywistości bo Euro trwa do 10 lipca a moja umowa na obecna chwile wygasa do końca czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę z nc+ do 30 czerwca 2016r., wypowiedzenie już wysłałem, jak dotąd dzwonili tylko raz z dwa miesiące temu o przedłużenie umowy i to jeszcze przed moim wypowiedzeniem.  Mam dylemat, ponieważ chciałbym obejrzeć Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a nc+ przy przedłużeniu umowy oferuje Euro 2016, czy zapłacić 99 zł? tylko jak to się ma w rzeczywistości bo Euro trwa do 10 lipca a moja umowa na obecna chwile wygasa do końca czerwca?

 

To wszystko zależne od tego jaką masz obecnie oferte, możesz mieć nawet Euro za darmo jeśli płacisz minimum 10zł za MR. Jeżeli jednak zdecydujesz się na wypowiedzenie to od 1 lipca nie będzie u Ciebie sygnału i wtedy pomimo tego, że zapłaciłeś 99zł za EURO nic nie obejrzysz.

 Multiroom na Cameleonach czy jest dekoder od nc+ poza Pace który ma wbudowany dysk i działa z cameleonem czyli niesparowana karta ?

 

 

Stary PVR PHILIPS (250GB) oraz WIFIPREMIUMBOX+ (500Gb) działają na niesparowanych kartach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  za odpowiedz Job, płacę za MR i ogólnie za cały rachunek miesięczny stanowczo za dużo czytając to forum, teraz zastanawiam się na co mogę liczyć przy przedłużeniu umowy. Chciałbym zostać przy opcji z min. 6xcanal+, hbo, 2xMR i kanały dla dzieci reszta zbędna, no i plus Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie najniższa opłata na dzień dzisiejszy  za pakiet o którym wspomniałeś to 69,9zł za pakiet + 20zł HBO ( można za 12,5zł na 12m 0_6m, 25_6m) + MR i 99zł za Euro w Twoim przypadku bo chyba masz MR na Cameloenach z tego co wnioskuje. Oczywiście jeśli teraz płacisz "stanowczo za dużo" ciężko będzie o pakiet o którym napisałem. Zapewne widziałeś oferty na forum z HBO za darmo na całą długość trwania umowy, ale to pojawią się w przypadku gdy ktoś płaci np 53,26zł za platyne, bądź 49zł lub inne oferty łamane.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta otrzymana dziś od konsultantki:

Extra + 6 Canal+

Pakiet Man Pack

Multiroom po Cyfrze

UltraBox+/PVR PACE

Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR)

Umowa 24 miesiące

 

Abonament: 74,99zł

 

Konsultantka ma dzwonić o 12 w celu sfinalizowania propozycji.

 

edit:

 

po rozmowie z konsultantką postanowiłem zostawić pakiet eleven sports za 7,95zł do końca października. Po konsultacji z przełożonym dostałem HBO na 6 miesięcy za 0zł.

 

Podsumowując, abonament: 82,94zł

Edytowane przez pchldz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. zwykłe nc go tv sie nie zamawia ono jest pod warunkiem ze sie ma odpowiedni dekoder z wifi

Oczywiście że się zamawia. Są kolekcje udostępniane pod warunkiem posiadania danego kanału w ofercie, ale są też kolekcje dodatkowo płatne, które się zamawia (np. wspomniane przeze mnie AXN Now, Disney on Demand czy Hustler).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...