Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma Filmboxów w superpremium. Zresztą, nie ma czego żałować...

---------------------

 

Umowa  nowa, zaakceptowana ze 3 dni temu. Na ICA żadnych zmian nie widać, ostatnia wpłata też nie zaksięgowana, a zrobiona też kilka dni temu. Nie wyłączyli poprzednich kanałów, których nie ma w nowej umowie... [beep]lo?

 

były w gratisie na cały okres umowy i wiem że nie ma czego żałować bo nie obejrzałem przez 2 lata chyba ani jednego filmu na tych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Nie ma potrzeby "bić"się przy przedłużeniu umowy o ten szajs.Krzyczą sobie 10 zł za to coś.Jak ktoś jest ciekawy odkodować,obejrzeć(nie), zapomnieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś dostał ostatnio umowe 12 czy 15 miesieczna ?

Mi dzisiaj Pan proponował 15 miesięczną z Comfortem, ale nawet nie wysłuchałem do końca.

 

Oferta z dziś:

Extra+, 8xC, HBO na pół roku - 95zł z mediaboxerm

Superpremium za 115

 

Chciałem na całą umowę HBO, pan powiedział, że się nie da. Na wzmiance o forum stwierdził, iż ja tego nie wiem, ale osoby które tak dostały miały HBO już wcześniej. Poza tym nie oni ustalają oferty, tylko system na podstawie tego, kto ile do tej pory płacił i za co, więc nie mamy o co walczyć, jeśli nie ma tego w systemie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj Pan proponował 15 miesięczną z Comfortem, ale nawet nie wysłuchałem do końca.

 

Oferta z dziś:

Extra+, 8xC, HBO na pół roku - 95zł z mediaboxerm

Superpremium za 115

 

Chciałem na całą umowę HBO, pan powiedział, że się nie da. Na wzmiance o forum stwierdził, iż ja tego nie wiem, ale osoby które tak dostały miały HBO już wcześniej. Poza tym nie oni ustalają oferty, tylko system na podstawie tego, kto ile do tej pory płacił i za co, więc nie mamy o co walczyć, jeśli nie ma tego w systemie.

 

 

odpowiem ci postem z innego forum, porównaj i osądz jak oni traktują ludzi

Cześć,

Dzisiaj dostałem propozycję przedłużenia na superpremium (8xC+, HBO + HBO GO, CINEMAXY i FILMOXY + MR 2xcameleon i dekoder PACE 500HD) za 95zł. Umowa na 15mc......

Edytowane przez eliot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hę? Superpremium od 3mcy dawali mi za 99,99. Dziwne...

nie gadaj bzdur ze od trzech miesiecy jest superpremium+ za 99,99 zl, od miesiaca rozmawialem juz z kilkunastoma konslutantami lacznie dzisiaj i zadna z tych osob nie zaoferowala mi superpremium+ za 99,99 ostatnie i dzisiejsza oferty to 109,99 lub pakiet VIP+ za 139, prawda jest taka ze czesc osob pisze bzdety a mowiac wprost to klamia

Edytowane przez grzes07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Aktualnie posiadam  Comfort  EXTRA+Eleven Sports CANAL+ VOD History HD Premium Sport &Film Multi+ do 31.07.2016, wypowiedzenie złożone tydzień temu. Płacę średnio 70zł m-c, dziś pierwszy telefon z numeru 12 294 78 79

 

Oferta przedstawiona to Extra+6C+ 69.90 albo 79,90 z 8C+ i do tego 6m-cy HBO za 0zł(podobno nie ma ofert już na 24 m/c za 0zł), oczywiście Eleven płatny i Man Pack 10zł m-c, miła Pani przedstawiła ofertę jaką teraz dla mnie mają, grzecznie podziękowałem i powiedziałem że jak mi zaproponuje Extra+8C+ Vod, Eleven, Man Pack za 90zł to wezmę i przedłużę, zanotowała dopytała czy może zadzwonić pod koniec miesiąca, odpowiedziałem żeby zadzwoniła jak uzyska dla mnie taką cenę. 

Ogólnie jak zwykle co tutaj czytam, czyli oferta przedłużeniowa taka sama jak w zasadzie u każdego, czyli drożej, Max 20zł sobie powiedziałem że mogę dopłacić za to co aktualnie mam, jeżeli nie zmieszczą się w cenie 90zł m/c, pożegnam się z nc+ :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jednym dekoderze umowa wygasla z koncem kwietnia, oferty:

superpermium 99,90

comfort+ 6 59,90

extra+ 69,90 do obu moze byc HBO z HBO go za 20zl

 

drugi dekoder, umowa do konca maja:

comfort+ 59,90

extra+ 69,90

extrax+ 6 90zl

superpremium 99,90zl

 

przy pierwszej umowie otrzymalem propozycje na e-mail

przy drugiej gdybym dostal na e-mail to wiazaloby sie to z wycofaniem wypowiedzenie (sic!)

 

nie pamietam czy koncowki to ,99 czy ,90 tak czy siak widac, ze sa jakies dziwne podzialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jednym dekoderze umowa wygasla z koncem kwietnia, oferty:

superpermium 99,90

comfort+ 6 59,90

extra+ 69,90 do obu moze byc HBO z HBO go za 20zl

 

drugi dekoder, umowa do konca maja:

comfort+ 59,90

extra+ 69,90

extrax+ 6 90zl

superpremium 99,90zl

 

przy pierwszej umowie otrzymalem propozycje na e-mail

przy drugiej gdybym dostal na e-mail to wiazaloby sie to z wycofaniem wypowiedzenie (sic!)

 

nie pamietam czy koncowki to ,99 czy ,90 tak czy siak widac, ze sa jakies dziwne podzialy

na tym drugim dekoderze comfort i extra to sa gole oferty czy z C, bo to jest duzo drozej jak dla nowych

U mnie kolejny już raz proponują Comfort za 14,9 zł + 5 zł Mediabox- w sumie 19,9 zł (to samo mam obecnie za 24,9 zł umowa do końca maja).

Jak Wam się wydaje czy to dobra cena? Chyba taniej się już nie da rady wyrwać?

[nie obrażamy na forum - Regulamin] wszyscy pisza o podwyzkach a ten dostaje taniej jak miał do tego za 15zł i pyta czy to dobre, grzeska 007 spytaj

Edytowane przez Barti
Wycięto fragment ostatniego akapitu w poście. Nie obrażamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eliot tak jak napisalem: tam gdzie jest 6 tam jest 6x c+

 

To cię ładnie potraktowali, COMFORT jest dla nowych za 21 i potem za 39 a tobie mówią 59, to nie moze byc prawdą zeby az tak byli bezczelni! o co im chodzi, moze naprawde chcą miec mniej abonentow

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również oferują Superpremium za 99 zł, ale zaciekawiła mnie jedna rzecz, dzisiaj jak zadzwonił konsultant to powiedział mi, że jak przedłużę umowę po 9 maja (umowa kończy się 31.05.2016) to w czerwcu zapłacę rachunek ok. 200 zł za to co mam teraz, a dopiero od lipca po cenie pakietu, który wybrałem.

Czy ktoś się z czymś takim spotkał i czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolejny już raz proponują Comfort za 14,9 zł + 5 zł Mediabox- w sumie 19,9 zł (to samo mam obecnie za 24,9 zł umowa do końca maja).

Jak Wam się wydaje czy to dobra cena? Chyba taniej się już nie da rady wyrwać?

Ja bym brał ;) Za dwie dychy to bardzo dobra oferta. i zawsze taniej niż miałeś a to się praktycznie nie zdarza żeby dostać poprzednią ofertę taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...