Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam wasze ostatnie posty to sie boje co mi zaproponują. Teraz mam Superpremium 8xC+, HBO, Manpack, Eleven + 2 deki i cameleony. Płace za to 147,95. Umowę mam do końca lipca, ale bede czekał aż zadzwonią.

 

Chce sie pozbyć HBO, bo tam nic juz nie ma, tak samo Manpack, który jest śmiesznym dodatkiem no i 2C+. Ciekawi mnie czy w ogole bedzie dla mnie oferta albo czy nie każą mi płacić ze 140 za to co napisałem bez tych opcji. Jak czytam wasze posty i dziwna politykę nc+ to serio chyba po 20 latach zakończę przygodę z C+, jak teraz przynajmniej 11 jest w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chce sie pozbyć HBO, bo tam nic juz nie ma, tak samo Manpack, który jest śmiesznym dodatkiem no i 2C+. Ciekawi mnie czy w ogole bedzie dla mnie oferta albo czy nie każą mi płacić ze 140 za to co napisałem bez tych opcji. Jak czytam wasze posty i dziwna politykę nc+ to serio chyba po 20 latach zakończę przygodę z C+, jak teraz przynajmniej 11 jest w CP

Dla mnie obecnie nie ma ofert z niższym pakietem od tego co mam teraz. Jak będzie to pewnie w cenie tego co się ma obecnie. Ogólnie to mają parcie na zwiększenie abonamentu lub płacenie tyle samo za mniej.

 

Wysłane z mojego Sony Xperia Z1C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj te same oferty.Przed chwilą spakowałem do kartonów dekodery .

Umowa skończyła się 30.04.2016. A sygnału nie wyłączyli!!!!!?

Przed chwilą wyłączyli mi Canal+.Chyba wiedzieli że oglądam mecz :).Inne jeszcze działały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kicham na te 20 zł podwyżki. To nie w końcu stówa... Wszystko drożeje więc oni także. I tak bardzo długo utrzymywałem dobrą cenę. Przełknąłem to. Ważne że nie mam nigdy z nimi żadnych problemów a to się liczy.

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mervel

Dla Ciebie może 20zł, a dla innych jest dużo większa podwyżka... Dla mnie np 30zł i odjęcie 2 kanałów c+ oraz HBO i dodatkowo za parę miesięcy Eleven nie wiadomo w jakiej cenie będzie jak się pokończą ludziom promocyjna cena...

Także procentowo jest to w granicach 40-50% wiec bardzo dużo.
Sygnału już nie ma i powoli pakuję sprzęt. Ciekawe czy jeszcze zdecydują się zadzwonić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można zrezygnować z multiroom przy przedłużaniu umowy czy jest z automatu?

Jeśli to MR C+ idziesz i oddajesz karte

Jeśli ADB musisz napisać wypowiedzenie MR z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Dla Ciebie może 20zł, a dla innych jest dużo większa podwyżka... Dla mnie np 30zł i odjęcie 2 kanałów c+ oraz HBO i dodatkowo za parę miesięcy Eleven nie wiadomo w jakiej cenie będzie jak się pokończą ludziom promocyjna cena...

Także procentowo jest to w granicach 40-50% wiec bardzo dużo.

Sygnału już nie ma i powoli pakuję sprzęt. Ciekawe czy jeszcze zdecydują się zadzwonić ;)

U mnie będzie podwyżka 100% a stracę 2xC+ i HBO :) Edytowane przez Q77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj również wyłączyli sygnał.Miałem Extra + oraz 6xC+  w cenie 49,90. Od trzech miesięcy ta sama oferta ,czyli to co miałem za 69,90. Nie chcieli dorzucić HBO na cały okres umowy ,więc pa pa.

Edytowane przez Mr. Orbita
To nie jest dział Cyfrowego Polsatu. Ofertami Cyfrowego Polsatu proszę się chwalić w tamtym dziale, nie tu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od przedwczoraj świeci słońce. Dzwonili ze standardową propozycją comfort+, 6xc+, multiroom, mediabox... 64.90, maj gratis, ale za to opłata za deki w kwocie 40 zł hehe. Z eurosportem 2 wychodzi 70zł/m-c, w takiej cenie mam MaxHD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, eleveny, evoboxa, multiroom,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam kicham na te 20 zł podwyżki. To nie w końcu stówa... Wszystko drożeje więc oni także. I tak bardzo długo utrzymywałem dobrą cenę. Przełknąłem to. Ważne że nie mam nigdy z nimi żadnych problemów a to się liczy.

nie chodzi o 20 złotych tylko o robienie sobie jaj.

 

Prawda to, że żeby przejść z MR z cameleonami na wifiboxa, to trzeba robić cuda typu rezygnacja z MR przy koncu umowy, potem wzięciu na nowo etc? Bo tak mi referują na party line. Co prawda dzwonili dwa razy dopiero, ale oferty bez sensu - umowa do 30 czerwca.

Edytowane przez westwi78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem by zamówić HBO. Ponieważ umowę mam do końca września dostałem propozycję przedłużenia. I tak za wszystko co mam w podpisie dostałem propozycję 87,94 + w 7,5 pażdzierniku  za eleveny. Nie wiem co i jak wyliczył bo i tak nie chcę narazie przedłużać.

Edytowane przez szunaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Trzeba było pogratulować dobrego humoru osobie, z którą rozmawiałeś na temat propozycji przedłużenia   :wink:

Z HBO dobre posunięcie, może go wyrwiesz za free lub w dobrej cenie po wypowiedzeniu  umowy.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem manewr i podrzuciłem evobox z CP rodzicom, a zabrałem im nc+. Załadowałem do własnego dekodera i działa :) Superpremium -99,99zł, maj za free, H i H2 oraz Filmbox za darmo, też w maju...

 

Aha, jest 7 dni na akceptację umowy. 14, na ew. rezygnację. Stąd pewnie darmowy maj... Wobec tego, wychodzi niecałe 99zł za superpremium i 2xH, średnio...

Edytowane przez Pas Ratunkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwotę jaka mogę płacić to góra 25zl, po co płacić za canal czy hbo jak tam nic nie ma, same powtorki,jeśli chodzi o filmy to już lepiej albo iść do kina albo zainwestować w netflixa moim skromnym zdaniem. Chciałbym mieć extra a jak nie to może być comfort. Chciałbym mieć bajki dla dzieci ze sportowych wystarczy extreme sport i może być coś z discovery chociaż już coraz mniej nowości tam leci,wiec co mogę dostać i czy jest to realne w tej kwocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musze mieć tego pakietu który posiadam obecnie nawet nie chce płacić za takie dziadostwo tyle pieniędzy chce zejść do 25 może być to pakiet comfort na extra nie liczę ale więcej płacić nie zamierzam,najwyżej przejdę na naziemna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali komuś z Was przedłużenie, już po zakończeniu umowy? (wspominane 14 dni)

 

Zadzwonili tylko z podziękowaniami za zakończenie umowy i zapraszają ponownie  jakbym chciał do nich wrócić  :)

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwotę jaka mogę płacić to góra 25zl, po co płacić za canal czy hbo jak tam nic nie ma, same powtorki,jeśli chodzi o filmy to już lepiej albo iść do kina albo zainwestować w netflixa moim skromnym zdaniem. Chciałbym mieć extra a jak nie to może być comfort. Chciałbym mieć bajki dla dzieci ze sportowych wystarczy extreme sport i może być coś z discovery chociaż już coraz mniej nowości tam leci,wiec co mogę dostać i czy jest to realne w tej kwocie?

Mam w tej chwili Extra z HBO i Cx6(+2 w promo),+2 karty.

Teraz chcąc zejść na goły extra krzyczą 54,99zł.+ 2 karty, lub 39,99zl. za komfort+ 2 karty.

Zejdę chyba jednak na 19,99zł. + 2 karty jak dadzą (ktoś tu za tyle dostał) ,a jak nie to naziemna.

Umowa do końca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy faktycznie ktoś tu przedłużył umowę po jej rozwiązaniu. Moja wygasła z końcem kwietnia. Płaciłem 84.90 i wiem, że były oferty na Extra + 6xCanal + HBO + Redleight + 2xcameleony + 2xPace za 89,90 i tyle spokojnie bym dał. Ale ja dostałem jedyną ofertę za 119,90. 

Edytowane przez Monter-Piroman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mervel

Tak, przedłużali ludzie w czasie tych 14stu dni na oddanie sprzętu- masz wtedy darmowy miesiąc. Nie jestem pewien czy dzwonili z nc+ ale raczej zakładam, że musisz sam zadzwonić pod jakimś pretekstem. Ja może jutro spróbuję i zobaczę czy jest opcja comfort+ 6 canali i dobraniem eurosportu 2 i rabatowaniem dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi czy faktycznie ktoś tu przedłużył umowę po jej rozwiązaniu. Moja wygasła z końcem kwietnia.

W lipcu ubiegłego roku tak zrobiłem. Dzwonili do mnie, ale nie mogłem odebrać, więc zadzwoniłem do nich i skończyłem z Extra+ za 39,90 oraz darmowym lipcem. Zobaczymy co w tym roku zaproponują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...