Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili mam Extra+Premium Sport i Film+ HBO+HBO GO za 59,90 zł.

Do mnie przez ostatnie 1,5 miesiąca dzwonili chyba po dwa razy dziennie, ale pomimo najszczerszych chęci nie mogłem odebrać (tzn. widziałem, że dzwonią ale wiedziałem, że to nie jest rozmowa na pięć minut, więc odpuszczałem). Odebrałem tylko pierwszy, gdzie zaproponowano mi Superpremium za 99,99 zł (jakoś tak, nie jestem pewien końcówki). W czwartek udało mi się w końcu odebrać, ale jako że byłem sam z córeczką, to poprosiłem o telefon w piątek o 9.00 i od tego czasu cisza. Być może dotarło do nich moje wypowiedzenie i się obrazili?

Edytowane przez Mr. Orbita
Pytania o oferty Cyfrowego Polsatu proszę zadawać w dziale Cyfrowego Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś kończy się umowa mam:

 

Ekstra+

C+ 8

HBO za 84,90

Mediabox (10zł wynajem)

 

co roku coraz słabiej idzie się dogadać :/

 

Nie mam zamiaru płacić więcej przy 12 miesiącach, pakiet w sumie standardowy. Ile utargowaliście? Dostałem "ofertę" na prawie (prawie bo zamiast 8 C+, zmiana na 6 i bez HBO lol, za wynajem 5 zł) to samo przy 12 (ofc. dopłata 5 zł miesięcznie) miesiącach za 95 zł. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nurtuję mnie jeszcze jedno, może ktoś racjonalnie wytłumaczy. Dlaczego klient, który miał do tej pory np pakiet comfort za 19,90 albo 29,90 może przedłużyć na takich samych warunkach, a klient który płacił 59,90 dostaje comfort za 39,90? Jestem gorszy, bo więcej płaciłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,stalo sie przedluzylem przed chwila,wytrzymalem ich ale niestety oferta standartowa aczkolwiek wiem ze nie dla wszystkich. A wiec do tej pory to co w podpisie a dostalem :

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  69,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6),, Adventure TV HD, Filmbox Pack, HISTORY HD, History 2HD, MULTIROOM STANDARD, nc+GO TV AXN Now, nc+GO TV Seriale+, nc+go TV  DA VINCI Extra, nc+go TV  DZIECI, nc+go TV  FUN VOD+, nc+go TV  HUSTLER, nc+go TV  KINO ŚWIAT, nc+go TV  NAJLEPSZE TVPPL, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów, Kolekcje nc+ go TV 0 zł 2 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy udało się komuś dostać man packa za free do extra z 8c+ i hbo 24mce 79,90zl ?

Man Pack możesz dostać za 10zł w każdej chwili - przy pakiecie Superpremium za 5zł ( przy przedłużaniu) - ale za darmo przy Extra + 8C i HBO to chyba nikt nie dostał i nie dostanie.

Jeśli ktoś jest fanem piłki nożnej, NBA, żużla, F1 to tylko nc+. Nie rozumiem dlaczego ktoś np. po podwyżce 10-20zł lub nie wyszarpaniu zniżki 10-15zł zaraz leci do Polsatu - tam się tego nie obejrzy. Te 20zł miesięcznie to tak dużo? - wypijesz kilka piw mniej lub flaszkę i już. Za 2 bilety na żywo w miesiącu na mecz ligi polskiej lub 1 angielskiej masz pakiet na cały miesiąc. Pamiętacie jak było po wejściu nc+ - za takie pakiety za 99zł to każdy by brał z pocałowaniem ręki.

Edytowane przez bigbaks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg konsultanta po przedłużeniu również. Specjalnie pytałem czy jakbym się zdecydował dobrać man packa np za tydz czy też dostanę za 5zł, powiedział, że tak. Mam to nagrane jakby co.

No i ogólnie zdecydowałem się pozostać z nc+ oferta standard za 79,90 plus malutki bonusik (więcej się ugrać nie dało, najgorsze dotychczasowe negocjacje, sztywno w kij :/). Na 2 lata spokój ciekawe co później wymyślą.

Edytowane przez jackq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad przedłużeniem umowy na pakiet Superpremium ( podobno można dostać za 99,90) do tego muszę "ciągnąć" do października Eleveny za 7,95 zł. ,multirum  2 x cameleon najem Pace 500, nc+ go 100 godzin , HBO GO ( trzeba dopłacać czy nie ?). Zastanawiałem się właśnie nad ManPakiem z tego co czytam dają za 5zł . Myślałem jeszcze o Filmbox Pack ale nie wiem za ile można go wyciągnąć. Ktoś jest w temacie ?      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarek - superpremium przy 12 miesiącach, był do "wyciągnięcia" za 129 zł. przy czym powiedziałem sobie, że maks co mogę placić to 100 zł.

Czerstwy - zdjęli opłate 10 zł. przez cały okres umowy 0 zł. (kiedyś płaciłem 5zł, później na PACE wywalczyłem za 0 zł., następnie do boxa dali mi znów 10 zł. konsul wczoraj tłumaczył, ze nie ma opcji 0, ponieważ wcześniej mialem sprzęt Cyfry i mogli to zrobić, a teraz mam sprzęt nc+ i się nie da xd, jednak się dało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra +

Canal + 8 (vod)

Mediabox+ (jednak da się za 0 zł.)

NC+ GO (100h)

Filmbox (1mc xd)

Umowa 12 miesięcy (na początku nie wchodziła w grę) 99,90 zł. mc. Szału nie ma, tragedii też nie.

Jak można się zgodzić na taką ofertę masakra. Jeśli ludzie zgadzają się na takie oferty to nic dziwnego , że NC  robi podwyżki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant z którym przedłużyłem umowę. Zaproponował pakiet eleven z zobowiązaniem rocznym za  4,99 zł. Zgodziłem się-kanały już świecą.  :!:

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szczelinaa

Dokładnie- ludzie płaczą, narzekają a potem i tak się zgadzają. Poza tym jaki promil ludzi z tego forum miało super ceny względem całości ? Wychodzi na to, że NC+ wiedziało co robi i że nawet dając mniej za więcej i tak zatrzyma większość ludzi

 

@lukimann

Jaka umowa konkretnie ? Cena za eleveny już jest niezła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...