Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kartę Camelon.

1. Jaki mogę dostać dekoder PRV żeby nie trzeba było parować z nim karty?

2. Zastanawiam się nad Multiroomem. Jak bym go wziął go z drugą kartą cameleon to czy muszę robić sieć żeby połączyć dekodery?

Edytowane przez Kamart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem, że obecnie jak mam to co w podpisie a chcę zejść do Comfort+ 6C+ HBO , bez pozostałych kanałów oraz rezygnując z Multiroom to mam szanse dostać to za 69,99zł?

I ile wtedy będzie za aktywacje jak będę chciał zmienić Pace na WiFi Premiumbox?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem, że obecnie jak mam to co w podpisie a chcę zejść do Comfort+ 6C+ HBO , bez pozostałych kanałów oraz rezygnując z Multiroom to mam szanse dostać to za 69,99zł?

I ile wtedy będzie za aktywacje jak będę chciał zmienić Pace na WiFi Premiumbox?

Nie masz szans. W systemie mają dla takich jak my blokadę podwyższającą stawkę. Dla mnie extra+8c, comfort+8c, jak i extra+6c oraz comfort+6c są wszystkie po 79,90. Dla większości mają przy extra+8c HBO na 24 miesiące za 0 zł a dla mnie nie mają.

Mogą mi dać HBO 6 mies. za 0 a 18 mies. za 25 zł. Czekam do końca kwietnia co się będzie działo.

Dają też superpremium z multiroom premium za 119 :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Państwo tu piszecie to standardowa cena przy przedłużaniu Umowy za pakiet Extra + 6C+ lub 8C+ to 79.99 zł? Dzwonią do mnie Konsultanci, ja dzwoniłem na dwa krakowskie numery i cały czas słyszę, że minimalna cena za Extra plus 6C+ to 89.99 zł a za Extra plus 8c+ to bodajże 99.99 zł czyli oferta praktycznie nie różni się od oferty dla nowego Klienta. Od prawie miesiąca podają mi tą samą cene więc zaczynam wierzyć, że faktycznie nie ma dla mnie nic taniej. Wydaje mi się, że po prostu nie opłaca mi się przedłużać Umowy z NC plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponują superpremium za 109 zl .Tłumaczę im że hbo i cinemaxy mnie nie interesują ale odpowiedz jedna nie ma dla mnie innej propozycji.Umowe mam do lipca więc mam trochę czasu.....ale jestem już po wstepnych rozmowach z kablówka i na 99 % pożegnam nc plus po kilkunastu latach współpracy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz szans. W systemie mają dla takich jak my blokadę podwyższającą stawkę. Dla mnie extra+8c, comfort+8c, jak i extra+6c oraz comfort+6c są wszystkie po 79,90. Dla większości mają przy extra+8c HBO na 24 miesiące za 0 zł a dla mnie nie mają.

Mogą mi dać HBO 6 mies. za 0 a 18 mies. za 25 zł. Czekam do końca kwietnia co się będzie działo.

Dają też superpremium z multiroom premium za 119 :crazy:

Zobaczymy, jak będzie. Ja w tej chwili płacę za wszystko 109,90zł. Tak czy owak rezygnuję z Multiroomu oraz kilku kanałów. Interesuje Mnie przede wszystkim Comfort+ 6C+. HBO to tylko jak utrzymają mi za darmo, inaczej odpuszczę sobie.

 

A wiesz ile za aktywację WiFi Premiumboxa będzie przy tym co chcę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem też o samym extra i multiroom premium. Za to chcą 55 zł (+20) na 24 mies.

 

5 zł taniej za extra przy umowie 24 mies to żadna łaska.
Za multiroom premium opłata 20 zł to zbyt wiele, myślę, że za 15 zł by było jeszcze OK.

Tak więc 75 zł za extra z multiroomem to zbyt wiele. Też myślałem o tej ofercie, jednak w CP przy uwzględnieniu 6 miesięcy bez opłat za premium z nawet 3 dekoderami multiroom wychodzi dokładnie sama kwota. No i Evobox to dobry sprzęt z potencjałem, chociaż mojemu turbo też nic nie brakuje.

Edytowane przez filolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Umowa kończy mi się z końcem kwietnia br. I na zakończenie "owocnej współpracy" z NC+ chciałem zamówić sobie REDLIGHTA HD. I teraz moje pytanie brzmi czy jeżeli zamówię powiedzmy ten kanał jutro, to czy będę miał go za darmo do końca marca i za kwiecień zapłacę dodatkowo 15 zł. Czy też mogę skorzystać z promocji, która jest obecnie tj. 1 pełny miesiąc (od kwietnia) za darmo i kolejne niby 5 za 15 złotych, z tym, że już by mnie to nie obowiązywałoby, skoro umowa główna kończy mi się za 1,5 m-ca. To samo przecież jest z ELEVEN, który to pakiet zamówiłem w listopadzie w promocyjnej senie na rok za 7,95 zł, a przecież i tak skorzystam z tej promocji do końca kwietnia.

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę Camelon.

1. Jaki mogę dostać dekoder PRV żeby nie trzeba było parować z nim karty?

2. Zastanawiam się nad Multiroomem. Jak bym go wziął go z drugą kartą cameleon to czy muszę robić sieć żeby połączyć dekodery?

 

AD 1. Wątpię

AD 2. Byś musiał dostać PACE, ale proponuję samemu zakupić dekoder, a ten z ncplus wrzucić do szafki, wtedy zero łączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaoferowano mi pakiet

extra+ plus 6 C+ za 69,90 

dodatkowo Eleven na 12 mc za 11,90,

multiroom zrabatowany do 0 zł.

 

Moje pytanie brzmi czy mogę wsiąść więcej niż jeden dodatkowy multiroom? Konsultant zapewniał mnie że tak, a opłata za wynosi 10 zł/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca. Wypowiedzenie wysłane. Do tej pory 8xC+ i HBO za 69,90. Przedstawiali mi standardowe oferty.

W ubiegłym tygodniu zdecydowałem się na extra z 6C+ za 69,90 + Filmbox na miesiąc + Cinemaxy na pół roku za zero.

Dzisiaj zadzwoniłem, że chcę 8 C+ i HBO na cała umowę za 79,90. 

Załatwione, klepnięte, przedłużone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa. Telefon od babeczki, 16minut gadki i nic.

Comfort+,c+6,multiroom z dekiem, eleven za 91/96.

Mówię,ze 69.9 za extra+,c+6,Multi z dekiem plus wezmę eleven za 11.9/15(wtedy bym płacił 85) ale babka twierdzi,ze oferty za 69zl z extra+,6c+ i Multi nie ma.

Po uprzejmej wymianie zdań podziękowałem i wyslam wypowiedzenie. Może wtedy dadzą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...