Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Śledzę forum od jakiegoś czasu i wiem, że mogę dostać extra+, 6C+ - 24m za 69,90 zł. Jest może oferta Extra+, 6C+ i 3xHBO w rozsądnej cenie, czy za 3xHBO muszę płacić dodatkowo 20-25zł?

 

W chwili obecnej mam Extra+,Multi+, Premium Film, 3xHBO za 59,90zł. Wypowiedzenie złożone,umowa do końca kwietnia. Co ciekawe, od czasu kiedy złożyłem wypowiedzenie, skończyły się wszelkie telefony ze strony ncplus (nie było nawet SMSa z informacją, że zarejestrowali wypowiedzenie jak to było w poprzednich latach).

Edytowane przez wj78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po ofertach dla mnie jak i też innych tu opisywanych wychodzi na to, że budują system opłat dość sztywny i jednorodny- coś na wzór CP.

 

Widzę, że dla mnie oferują:

Extra- 60 zł

extra i 6C+ 80 zł

superpremium 99 zł.

 

Widać takie przeskoki o dyszkę lub dwie dyszki i im więcej chcemy tym bardziej by się nam to opłacało za to zapłacić..

Można wziąć extra i HBO z HBO GO za to samo niemal co Extra + C+, a jak dobierzemy Cinemax to jest już bardzo blisko do superpremium.

Chcą po prostu podnieść średnią opłat od klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane. Umowa do 30 kwietnia i wczoraj dostałem propozycję. Extra + Multiroom + 6x Canal + = 69,90zł (24mscy). Cinemax za 7,50zł miesięcznie a reszta to standardowe ceny. Śmiech na sali.

Edytowane przez Darx667
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jaką otrzymałem 

 

extra+, 8C+ - 24m - 79,90,
extra+, 6C+ - 24m - 69,90 

 

do tego HBO na 6 mies. za darmo z możliwością wyłączenia lub płacenie dalej 25 zł 

 

Eleven 11,90 - 1 rok ( możliwość odłączenia ) lub drugi rok 15,90. 

 

Wymian dekodera na wifipremium +5/mies. lub jednorazowo 149 zł. 

 

Nie przyjęta oferta czekamy dalej ale chyba nie ma na co?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda, że nie ma na co czekać i ceny się raczej nie zmienią...Pytanie czy się na to godzić ? Ja mimo, że oglądam sport nałogowo, to stwierdziłem że nie przedłużę za proponowaną kwotę, bo proponują mniej kanałów za podwyżkę prawie 50%... Tym bardziej, że patrząc na ich obecną politykę to można spodziewać się już tylko podwyżek. Jak eleven utworzy 3ci kanał to pewnie też zażyczą sobie symboliczne parę złotych ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawo24

Extra, 8canali i hbo za 54.90 a teraz sobie za to samo życzą jak wszystkim czyli 69.9 (bez hbo i 2ch c+) plus za eleven czyli prawa które utracili 11.90 i chcą ode mnie 5 zl za starego turboboxa...

Przeżyje bez sportu skoro tego chcą

Edytowane przez mervel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwonił konsultant. Oferta dla mnie: Extra+, 6xCanal+, nc+ go za 69,90zł 24m + 3xHBO za 25zł (6 m-cy za free, czyli średnio 19zł/m-c) lub 20zł przez całe 24m-ce ale z HBO GO. Jeszcze się nie zgodziłem ale na więcej raczej nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...