Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

99zł Superpremium + 15,90 za Eleven Sports. Dojdzie do pakietu Cinemax, lub zamiast tego HBO GO.

 

@baek: To duża różnica patrząc na to za co płace, poniżej teraz. Są jakieś opcje na zmniejszenie ceny?

a umowa z tego co wyczytałem na forum na 2 lata.

 

Witam,

 

Koledzy pomóżcie, mam coś takiego od nc+:

 

Comfort+

 

HBO

 

Najem ultraBOX+

 

MULTIROOM STANDARD

 

Multi+

 

Premium Film

 

EXTRA+

 

Premium Sport

 

Najem HD Multiroom

 

Eleven Sports

 

Płace teraz za to 75 PLN

 

umowa do końca marca, pytanie ile to może mnie kosztować za przedłużenie?

Wypowiedzenie wysłane w grudniu zero telefonów do dnia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chomikwasz

8xC+: Canal+, Canal+1, C+Film, C+Seriale, C+Discovery, C+Family, C+Sport i C+Sport2

6xC+:To co powyżej bez C+Discovery i C+Seriale

@Cubable

Umowa 24m-ce. Możesz zrezygnować z 8XC+ i wziąć 6XC+ będzie 5zł taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzają się pytania o ceny niżej wymienionych pakietów kanałów  więc napiszę zbiorczo:

Extra+ 6XC+ 69zł

Extra+ 8XC+ 79zł

Extra+ 6XC+ HBO HBO GO 89zł

Extra+ 8XC+ HBO HBO GO 99zł

Superpremium (Extra+ 6XC+ HBO Cinemax) 94,90zł

Superpremium (Extra+ 8XC+ HBO Cinemax) 99 zł

Do każdego pakietu można dobrać Eleven Sports za 15,90zł

Umowy zazwyczaj 24m-ce.

Edytowane przez baek
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tym Eleven bo już się gubię.  7.95 przez całą umowę?

Nie. 7,95 jest w promocji dla tych co już wykupiili a po roku za 15,90. Taka sama cena dla wszystkich obecnie i jedyną alternatywą jest bawienie się z nc+ w januszowanie i włączanie tej opcji i wyłączanie co 2 miesiące...i srednia wyjdzie za 8zł miesięcznie

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem pierwszy telefon (bez wypowiedzenia umowy.

Obecnie mam Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Film&Sport, HBO i HBO GO za 59,90 zł/mies.

Dostałem kilka ofert:

1. Superpremium  99,90zł (podobno, że to jest to co mam tylko bez SportKlub i ZEST,a dodatkowo z Cinemaxami) nie pamiętam, czy jest w tym HBO GO.

2. To co mam bez HBO za 79,90 zł

3. To co mam bez C+ za 69,90 zł na 15m lub 64,90 zł za 24m (też nie wiem czy z HBO GO)

4. Ponieważ jeśli odejdę, to rozważałem pakiet premium z CP, więc chciałem zapytać o koszt podobnej oferty, czyli Extra+, HBO, HBO GO, FilmBox'y, Cinemax'y i wyszło za to przez pół roku około 64 zł a przez resztę umowy chyba 72 (nie pamiętam dokładanie). Musze w sumie przejrzeć tę ofertę od CP, bo nie wiem jak jest z pokryciem kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mervel @ircios

OK, ale ta wersja z moje.ncplus.pl też tak działa? Bo tam nie ma w warunkach możliwości wyłączenia. Ba, w ogóle nie ma mowy o długości trwania zobowiązania etc. Jesteście pewni? Pytam, bo też jestem zainteresowany :)

Załatwiam to telefonicznie. Oczywiście jeszcze wtedy padają do zaoferowania jakieś śmieszne promocje, które odrzucam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon z DUK Kraków po wypowiedzeniu.

Extra+6C+MR Cameleony i dekodery Pace i Sagemcom - 108 czy 109zł nawet nie chciało mi się słuchać.

Spytałem o Superpremium to usłyszałem 119 zł.

 

Jak powiedziałem że mają na SatKurierze to odpowiednio po 69,90 i po 99zł. a ja 40 zł drożej to coś tam gościu mówił że mieli stopniowo rabatowane i tak od razu nie da rady tak zejść. I coś tam jeszcze że prawa zdrożały przez 2 lata na Canal+ a ja chcę taniej to ja mu że potracili ligi i teraz by je mieć z powrotem muszę dokupić Eleveny. Choć dalej nie wiem czemu jedni za te same prawa płacą 69,90 zł a drudzy ponad 100 zł.

Podziękowałem i jak nie dostanę tego za 69,90 lub 74,90 + Eleveny to trudno ale oddam sprzęt bo ruchać się nie dam.

Edytowane przez kobi666
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytłumaczcie proszę jak wygląda opcja włączania/wyłączania kanałów Eleven.jeśli włączyłem je np. 1 lutego to luty mam za darmo, natomiat za marzec płacę 15pln.Jeśli chcę żeby wyłączyli mi kanały to muszę zadzwonić jeszcze w lutym czy ostatniego dnia marca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

mam umowe do 31.03.2016  Extra+, 8C+,2xMR, dekoder główny turbo, mr takie czarno białe

teraz płacę za wszystko 89,90

     złożyłem wypowiedzenie, dostałem ofertę 

1. Extra+, 8C+, 2MR za 89,90 (czyli to co mam, co mnie troszke irytuje bo spodziewałem się jednak tańszej oferty za staż tj.6lat)

2. Extra+, 6C+, 2MR za 79,90

3. Extra+, HBO, HBO GO za 74,90

 

co o tym myślicie, znajdzie się lepsza oferta od nc+ bo trochę mi szkoda

Edytowane przez Mr. Orbita
To nie jest dział Cyfrowego Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę końca kwietnia:

Aktywacja NC+ GO internet
Aktywacja mediaBox+
Multi+
Cinemax
EXTRA+
HBO
History HD
Premium Sport &Film
AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150
AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150
AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150
Multiroom Standard
CANAL+ VOD

 

Dziś oferta superpremium za 109 zł, History HD 1,99 zł + multiroom za 5 zł pierwsze 12mc, potem 10 zł; co daje przez pierwsze 12 mc 116 zł potem 121 zł Umowa na 24 zł.

Płaciłem teraz ok 121 zł, wypowiedzenia nie składałem. Wcześniej propozycje nawet za 130 zł

 

Brać czy da radę coś niżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...