Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jaja, pomimo tego, że przy przedłużaniu umowy facet zaproponował najem za 0zł WiFiBoxa, naliczają mi za to 20zł, reklamacja nie jest rozpatrywana. A ludzie na info mówią, że nie ma i nie było promocji najmu tego dekodera za 0zł i tu cytuje "prosze nie wymyslać podstaw do zerwania umowy" no kur.... 

 

Więc uważajcie na co się Zgadzacie z tymi ofertami bo potem może być cyrk

Edytowane przez Migracja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jaja, pomimo tego, że przy przedłużaniu umowy facet zaproponował najem za 0zł WiFiBoxa, naliczają mi za to 20zł, reklamacja nie jest rozpatrywana. A ludzie na info mówią, że nie ma i nie było promocji najmu tego dekodera za 0zł i tu cytuje "prosze nie wymyslać podstaw do zerwania umowy" no kur.... 

 

Więc uważajcie na co się Zgadzacie z tymi ofertami bo potem może być cyrk

Reklamację rozpatrują do 30 dni.A ten najem to naliczają do Wifi boxa?Raczej  Wifi Premiumboxa ja mam go bez najmu w obecnej umowie i podobnie będę miał w nowej od marca.I żeby było jasne aktywacji też nie płaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WiFiBoxa, zwykłego, bez dysku, normalnie jakby nie liga polska to od razu słałbym wypowiedzenie z powodu oszustwa. Rozumiem, że można sie pomylić i coś źle naliczyć, ale mówić człowiekowi, że szuka czegoś aby zerwać umowę, a przy prośbie zacytowania punktu w umowie o opłacie za najem jest yyyy. No coś jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jutro robię, ale zobacz podejście ludzi z NC+ do sprawy. Nawet punktu w umowie nie potrafią mi wskazać mówiącego o tych 20zł :D

To oddaj i powinni w punkcie przyjąć bez problemu bo nie jest objęty w systemie promocją i płacisz za niego kwotę standardową 20 zł :(

Dekoder główny masz WiFi PremiumBox+ czy Pace PVR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa mi się kończy mi się 30sierpnia, aktualnie mam extra+ multiroom premium (turboBox+ i BOX+new) płace teraz 69,90 (49,90extra+ 20multiroom) i dostałem maila żebym się skontaktował z bok w sprawie przedłużenia umowy, dziwne że pół roku przed zakończeniem, dzwonie i na początku dają mi to samo, więc odpada, w końcu dostaje ciekawą opcje: extra+ za 59,90, a multiroom premium gratis na cały okres umowy, czyli wychodzi aż 30 miesięcy ze stałą ceną 59,90, klepnąłem bo w sumie i tak nic lepiej nie dadzą, z tego co tu wyczytałem,

Edytowane przez pferd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie zawarte 31 stycznia, w ostatnim dniu umowy.

 

Warunki standardowe, nic nie udało się ugrać, jedynie brak opłaty za multiroom w następnym miesiącu, ponieważ odbiór dekoderów nastąpił dzień później. Przy odbiorze okazało się, że opłata za MR będzie jak dla nowych klientów - po kontakcie z DUK informacja, żebym się nie przejmował, salon nic nie wie i zostanie to skorygowane.

 

C+6 + Extra + Sundance 1msc + Filmbox 1 msc = 74,90 + MR 5 zł 12msc, 10 zł 12 msc + Najem 5 zł. Akyuwacja 0 zł 1 dekodera i 99 zł MR

 

Po 20 dniach od złożenia reklamacji została ona rozpatrzona pozytywnie ;) Konsultantka wprowadziła mnie nieświadomie (raczej) w błąd, że wifiboxa dostanę w lepszej cenie.

 

Stan na dziś: 50 zł nadpłaty, 74,90 + 5 zł Najem 12 msc, 74,90 + 10 zł MR + 5 zł Najem 12 msc

 

Stracone: 6 msc HBO lub 6 msc Cinemax, umowa Canal + na 15 msc. Nie ukrywam jednak, że cały czas chodziło mi o rabat na abonament.

 

Dzięki wszystkim za praktyczne posty, pw oraz wszelakie porady i informacje.

 

P.S: Nie doceniłem NC+go TV. Strzelałem, że tam bd ze 3 filmy na krzyż, a tu całkiem spora kolekcja. W erze reklam grzech nie wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba im się wifipremiumboxy kończą bo miałem rozmowę i kumpel identyczną gdzie konsul(jeden z Krakowa drugi z Warszawy) przekonywał że po co Panu inny dekoder przecież PACE jest super, dlaczego chce Pan go zmieniać. Oczywiście warunki standard 59 zł za Extra lub 69 za 6C+na 15 m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon z Krakowa

umowa na 24 m-ce

extra+canal+6 - 74,90

extra+canal+8 - 79,90

do tego najem mediabox+ 5 zł

chciałem dodatkowo multi ale tylko wifibox+ (nie mam ochoty ciągnąć kabli przez strop) - aktywacja 99, 5/12m, 10/12m

dorzucał filmbox w drugim miesiącu, później manpacka na miesiąc.

zaproponowałem 84,90 zł na cały okres trwania umowy. najpierw nie, dyskutowaliśmy o ofercie przepływie praw itp. wspomniałem o https://satkurier.pl/news/125685/4-81-mln-zl-kary-dla-multimediow-kolejne-nc-i-upc.htmlto pan połączył sie z kierownikiem. Po chwili oczekiwania odpowiedź niestety na nie, to ja także na nie. Pan stwierdził, że już zamyka kontakt do mnie bo nie będzie lepszej oferty... No i 14 dni na zdanie sprzętu.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty bez złożonego wypowiedzenia:

- extra+, 8C+ - 79,90,

- extra+, 6C+ - 69,90,

- extra+, 3xHBO - 64,90,

- extra+ - 44,90,

- comfort+, 8C+ - 69,90 (+ewentualnie Eurosport2 za 4,99 i dopełnienie do extra+ 1M),

- comfort+, 6C+ - 59,90 (+ewentualnie Eurosport2 za 4,99 i dopełnienie do extra+ 1M),

- comfort+, 3xHBO - 44,90 (+ewentualnie Eurosport2 za 4,99 i dopełnienie do extra+ 1M),

- comfort+ - 14,90 (+ewentualnie Eurosport2 za 4,99 i dopełnienie do extra+ 1M)

Umowa na 24M. Takie oferty na dziś, koniec umowy jak w podpisie.

Edytowane przez slawko73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka:

1. Którego dnia marca przejść na wyższy pakiet, żeby za marzec nie płacić?

2. Zmieniają długość trwania umowy czy pozostanie bez zmian (obecnie mam do końca kwietnia 2017)?

 

1. 2 marca

2. To już zależy od  dopalenia ewentualnie umowy bo mogą ci dać przedłużenie liczone od 1 kwietnia np 12,15,24 miesięcy albo zamówić dopalenie na dotychczasowej umowy za dopłatą do extra.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie  mam do 30  kwietnia 2016

złożome wypowiedzenie

 

Comfort+

Premium Sport & Film

Eleven Sports

Extra+

Hustler HD

Multi

Multiroom Standard

CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU

 

razem :119,83

 

Codziennie  telefony po 5 dziennie, i jedyna   oferta 119 zl superpremium Tłumaczę im że chcę  ofertę niższą ,a  oni   swoje tylko taka jest dla Pana.

Co mam zrobić  by do    mnie  nie dzwonili ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ponad dwóch miesiącach nagle dostępna jest dla mnie oferta extra za 49.90 (oczywiście nie istnieje za 44.90). Przez ostatnie ponad dwa miesiące minimum to było 59,90.

Ale, że evobox z premium stoi obok (i w promocji plus bank wyjdzie za średnio 40 zł) to podziękowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...