Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja obecna oferta  dotychczas płaciłem 77,85 zł

 
Comfort+ 
Opcje dodatkowe
 
HBO
 
Premium Film
 
Premium Sport
 
CANAL+ VOD
 
Multi+
 
VOD+ Prapremiery.TVP
 
VOD+ Seriale+
 
EXTRA+
 
Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
 
Eleven Sports
 
Umowa upływa 29.02.2016  dotychczas trzy razy dzwonił dział utrzymania nowa okrojona oferta to 107 zł i umowa na 24 mies.
 
Jeżeli śledzicie to forum drodzy konsultanci NC+ to mam nadzieje że może i wasz szef to czyta . Robicie sobie jawne kpiny ze stałych klientów! Jestem waszym abonentem od 2004 i tak z lekceważącym podejściem do stałego klienta dawno się nie spotkałem! Dzwoniące osoby z głosu bardzo młode nie przejawiają wręcz chęci utrzymania klienta , posiadające brak jakichkolwiek alternatyw korzystnego nowego wariantu nowej umowy do tego wmawiające na siłę że ta musi być i jak ci się nie podoba to spadaj dziadu. Nic nie musi ! po 12 latach pożegnamy się.Ja rozumiem że wszystko kosztuje i podwyżki są ale nie do 40% dla tego samego wariantu co dotychczas!!
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony ofertą uzyskaną przez @axelmateuss  postanowiłem sam odpowiedzieć na sms-a i zadzwoniłem pod znany krakowski numer ;) Umowa wygasa 29.02.2016

 

teraz przez 15 miesięcy miałem umowę łamaną - 7 za 69,90, kolejne 8 - 84,90 więc średnio za 77,90 zł

pakiet Comfort+ 24,90/29,90 zł

Extra+ 10 zł

Multi+ 0 zł

Premium Sport&Film 30/40 zł

Najem mediabox+ 5zł

Canal+VOD 0 zł

Filmbox 0zł na 7 miesięcy

 

teraz propozycja tylko na 24 miesiące:

Extra+Canal+ 8 - 79,90 zł

najem mediabox+ - 5 zł

 

lub

 

Extra+Canal+ 6 - 74,90

najem mediabox+ - 5 zł

 

jak zapytałem o multiroom (teraz nie miałem) - 49 zł aktywacja rok za darmo i 10 zł za drugi

 

Jak spytałem o umowy na 12 miesięcy i powołałem się na @axelmateuss to Pani stanowczo stwierdziła, że nie ma takiej opcji.

 

Dodatkowo czas promocji się skończył i takie są teraz propozycje. Jak mi się podoba to zaprasza, a jak nie to mam pamiętać o zwrocie dekodera do 14 marca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednemu dadzą a drugiego tak potraktują podczas rozmowy, że w pięty wchodzi. U mnie dzisiaj sami dzwonili i propozycja ta sama, co zawsze Exrta+ oraz HBO za 64,90 zł na 15 lub 24 miesiące, rozmowa na temat darmowych History HD zakończyła się jak zwykle, że nie można za, to ja oczywiście w miły sposób, że umowy nie przedłużę. Zaproponowano mi również Comfort+ oraz HBO i History HD za ok. 63 zł, dla mnie to porażka. Przez dwa lata będę w PC, zobaczę co tam u konkurencji słychać :) 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na 15 m. Dotychczas: Comfort+ Extra + 8xC + MR standard + 2x sagemcom na 24 miesiące za 79,90 ( popularny łamaniec).

Stwierdziłem, że nie mam czasu oglądać ciągle powtórek, na sporcie mi nie zależało i złożyłem wypowiedzenie w salonie NC+. Umowa była do 31.03.16.

Chciałem pakiet start + MR standard i te dwa dekodery, które mi w zupełności wystarczą. I dzisiaj telefon od nich, że nie ma sprawy dostałem to co chciałem za 19,9 + MR Standard za 0 zł i wynajem dekoderów Sagemcom również bezpłatnie. Piszę o tym, bo punkcie NC+, gdzie złożyłem wypowiedzenie powiedziano mi, że nie mogę zejść do pakietu start, tylko sprzęt zdać i wziąć nową umowę już bez Cameleonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jarek7714 - Strasznie ważny się poczułem, że Wielkie nc+ wybrało mnie do kontrolowanego przecieku! Mam moc! :-P

 

Ciekawe skąd mieliby wiedzieć, że jestem tutaj, skoro ani słowem o tym się podczas rozmowy nie zająknąłem ;-) Życzę wszystkim, żeby tak samo, jak ja zostali wytypowani do przecieku ;-)

Edytowane przez axelmateuss
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Strasznie ważny się poczułem, że Wielkie nc+ wybrało mnie do kontrolowanego przecieku! Mam moc! :razz:

 

Ciekawe skąd mieliby wiedzieć, że jestem tutaj, skoro ani słowem o tym się podczas rozmowy nie zająknąłem :wink: Życzę wszystkim, żeby tak samo, jak ja zostali wytypowani do przecieku :wink:

Skąd dzwonili? Kraków czy Warszawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michall1234 - dokładnie, tak jak pisze @tomekp, od prawie roku, odkąd oferty drastycznie się pogorszyły, chyba tylko @czerstwy dostał cenę na tym poziomie. Miejmy nadzieję, że będzie ich więcej i taniej.

 

@Krzysiek11:) - o dziwo z Wawy...

Edytowane przez axelmateuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

mam obecnie Comfort +  z MR  za 129 zł. Przysłali mi maila z ofertą na Superpremium + za 109 zł na 24 mies. Co myślicie o takiej ofercie ?

Jest sens próbować coś więcej uzyskać ? 

Comfort + za 129 zł? Jesteś chyba rekordzistą, albo masz tych dekoderów do MR od groma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktory adres jest prawidłowy do wysłania wypowiedzenia?

ITI Neovision S.A., Al. Gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa

czy

Skr. pocztowa nr 8, 02-100 Warszawa (wydaje mi sie dziwny bez ulicy ani nic)


Obecnie płace 87,5(okres promocyjny za eleven, pozniej 95zł) zł za EXTRA + 8xC+ + MR+ ELEVEN i każdy telefon z ich strony to co najmniej 89 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, 

mam obecnie Comfort +  z MR  za 129 zł. Przysłali mi maila z ofertą na Superpremium + za 109 zł na 24 mies. Co myślicie o takiej ofercie ?

Jest sens próbować coś więcej uzyskać ? 

 

 

comfort+ za 129 zł - chyna na rok, bo to można mieć za 24 /a nawet pk 19,90 zł/ na miesiąc

Edytowane przez eljotnes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz od trzech lat z nc+ 

Aktualnie placilem 79,90 umowe mialem chyba na rok(przedluzana)

W ofercie mialem 146 kanalow w tym 8xC+ i 3x HBO 

EXTRA+

Aktywacja turboBox+

Multi+

HBO

Premium Sport Film

Canal + Vod

Wypowiedzenie wyslane w styczniu

 

Zrezygnowalem z HBO ktore oferowali mi w pakiecie za 99. Wymienilem na Cinemax

Strasznie ciezko sie z nimi rozmawia... Ciagle porownuja do tego ile pakiet kosztuje dla nowego uzytkownika, ktorym nie jestem !

Co sie stalo z pakietem Sport?

Ostatecznie stanelo na takiej ofercie. Co o niej myslicie?

 

 

Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-03-2016 Koniec okresu oznaczonego 28-02-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, CINEMAX, FILMBOX Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,90 zł 24 m dla Abonentów, Cinemax 0 zł 12 m i 15 zł 12 m dla Abonentów 

 

Ponawiam post. Co myslicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...