Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie wysłane, zobaczymy co z tego wyjdzie. Póki co standard, czyli to samo za dwa razy więcej. Jest to dla mnie nie do zaakceptowania.

Wiem i rozumiem, że obecnie mam ofertę tanio ale to naturalne, że się porównuje zawsze do tego co się ma. Nie widzę podstaw, żeby dopłacać 2 razy tyle za to co mi sami zaoferowali rok temu, wręcz jestem zdania, że oferta się pogorszyła (utrata lig i jakość C+)

Jest nowa zabawka w CP, średnia cena ok 60zł za Premium w CP..., jak nc+ nie zmieni polityki to cienko widzę ich przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będziesz miał taniej - Superpremium 99 zł + reszta płatna. Myślę że za ok 139 zł

 

 

 

czy mam możliwość uzyskania lepszej oferty niż tej co poniżej? co mogę jeszcze tutaj wynegocjować? 

 

■ Comfort+ 34,90
■ HBO 20,00
■ Premium Sport & Film 35,00
■ Cinemax 0,00
■ Extra+10,00
■ Filmbox0,00
■ History1,99
■ Multi+ 0,00
■ Multiroom Standard 30,00 (3 dekodery w tym 1 z wifi)
■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU 10,00 (dekoder główny z dyskiem)
 
łącznie wychodzi mi : 141,89 zł co miesiąc.

 

Na jaki okres mogę negocjować czas umowy? Czy dostanę ją np. na 12 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa to tylko połówka premium.Czyli my mamy litra a oni tylko pół.Jak pić to pić ale jak kogo zadowala tylko to ich sprawa.Wiadomo, że litr zawsze drożej kosztuje niź połówka i tyle.

Powyższy post napisałem do zakoszowanego posta kingosouth-a

 

eljotnes, dnia 27 Sty 2016 - 15:24, napisał: snapback.png

ci co maja telefon w Plusie  dla nich Polsat oferuje pakiet premium za 6x0 i 18x40 zł, to daje nawet z aktywacją 50 zł średnio miesięcznie 32 zł w tym hbo, cinemax, filmbox, history 

Mam w plusie i żona też ale jakoś to do mnie nie przemawia......

Premium bez "canal+" to nie premium ;)

 

Edytowane przez Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś 69.90 extra i 6C ,do tego Eleven 7.95 no i dekoder 5zl czyli wychodzi miesięcznie około 82zl.Zapytałem czy coś się zmieni do marca bo wtedy kończy mi się umowa.konsultant odpowiedział że jak mi się nie spieszy to żebym poczekał.

Edytowane przez Oliver S-c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferowali mi dotychczas takie opcje:
- Extra+ oraz HBO 64,90 zł
- Comfort+ z 6xC+ 59,90 zł

- Ekstra+ z 6xC+ 69,90 zł

 
 
Do tej pory za 59,90 zł do ostatniego dnia lutego mam:

PAKIET COMFORT+
OPCJE DODATKOWE:
MULTI+
PREMIUM FILM
EXTRA+
HBO
PREMIUM SPORT
HISTORY HD
CANAL+ VOD

TurboBox+
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili i dzwonili z DUK Kraków, proponowali non stop Extra+8xC+, nie było opcji z 6xC+, już mnie tak zdenerwowali, że chciałem przejść do CP...

Dziś dzwoniłem ws. reklamacji, która się toczy ws. płatności, później  połączono mnie z "działem rezygnacji" - Panu wyjaśniłem w dwóch słowach o co chodzi, powiedział, że nie ma faktycznie tego dla mnie w systemie...poprosił o chwilę cierpliwości,wrócił i znalazł to co mnie interesowało i dobiliśmy targu (nie był to DUK Kraków):

Extra+ 6xCanal+ - 69,90 zł

HBO + HBO GO  - 20 zł

Cinemaxy 6m za free 

Filmboxy, i History,H2 1m za free

MR za 0 zł

SUMA: 89,90 Umowa na 24m-ce

i Eleveny 7,95 na 10 miesiecy - ale to sobie aktywowałem w grudniu, więc nie przepada.

Szału nie ma, ale mnie to satysfakcjonuje - niestety chce się oglądać piłkę, to nie ma wyjścia...  czekać też nie mogłem bo umowa do 31.01 :)

 

Manpacka próbowałem wyrwać ale no się nie da.

Powodzenia innym w przedłużaniu ofert, może się innym poszczęści i faktycznie za miesiąc, dwa będzie taniej... albo i drożej :D

Edytowane przez koralow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zastanawiam się nad ofertą DUK Comfort 6xC. Oferują mi to za59,90, czyli standardowo. Czy da radę wyrwać od nich wymianę dekodera na jakiś bardziej nowoczesny (mam Box+) i jakiś większy talerz. Jeśli nie da się tego wyrwać przy takiej ofercie za 0 zł to ile bym musiał dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili i dzwonili z DUK Kraków, proponowali non stop Extra+8xC+, nie było opcji z 6xC+, już mnie tak zdenerwowali, że chciałem przejść do CP...

 

Dziś dzwoniłem ws. reklamacji, która się toczy ws. płatności, później  połączono mnie z "działem rezygnacji" - Panu wyjaśniłem w dwóch słowach o co chodzi, powiedział, że nie ma faktycznie tego dla mnie w systemie...poprosił o chwilę cierpliwości,wrócił i znalazł to co mnie interesowało i dobiliśmy targu (nie był to DUK Kraków):

 

Extra+ 6xCanal+ - 69,90 zł

HBO + HBO GO  - 20 zł

Cinemaxy 6m za free 

Filmboxy, i History,H2 1m za free

MR za 0 zł

SUMA: 89,90 Umowa na 24m-ce

i Eleveny 7,95 na 10 miesiecy - ale to sobie aktywowałem w grudniu, więc nie przepada.

 

Szału nie ma, ale mnie to satysfakcjonuje - niestety chce się oglądać piłkę, to nie ma wyjścia...  czekać też nie mogłem bo umowa do 31.01 :)

 

Manpacka próbowałem wyrwać ale no się nie da.

 

Powodzenia innym w przedłużaniu ofert, może się innym poszczęści i faktycznie za miesiąc, dwa będzie taniej... albo i drożej :D

czekać nie mogłeś? do 31.01 to jeszcze przecież 4 dni było :) na pewno daliby jakąś super extra ofertę na 1 dzień przed końcem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

.....A jak bym chciał talerz od nich .....

Nie obawiasz się że będzie sąsiad w niego kamieniami rzucał? :lol2:

Już wole swój z logiem Nki po co prowokować niezadowolonych maruderów co nie przedłużą umów :lol2:;)

Jak to moja córka mówi: "to taki żarcik" :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś 69.90 extra i 6C ,do tego Eleven 7.95 no i dekoder 5zl czyli wychodzi miesięcznie około 82zl.Zapytałem czy coś się zmieni do marca bo wtedy kończy mi się umowa.konsultant odpowiedział że jak mi się nie spieszy to żebym poczekał.

 

To znaczy, że dla niektórych promocja z Elevenami jest dalej aktualna. Różnica pomiędzy comfort z canalami i ekstra z canalami też. Dziś oferta 79.90 za obojętnie czy extra czy comfort czy 6 czy 8c. Gorsza niż parę dni temu. Są konsultanci, którzy jednak więcej mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...