Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, wszystko wiem:) trzeba to cudo mieć conajmniej 1 pełny miesiąc (u mnie grudzień), miesiąc włączenia opcji jest za darmo a zlecenie wyłączenia może nastąpić w dowolnym dniu grudnia:) dzięki

To ciekawe.Czyli posiadając pakiet C+ możemy mieć 11 za 7,95 przez rok,następny wiadomo 15,99zł. Ale też możemy jak kolega napisał wziąć na początku miesiąca a w drugim wyłączyć i też nam wyjdzie miesiąc po 7,95zł a nie jesteśmy związani umową przynajmniej roczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam umowę do końca listopada na wypowiedzeniu, gdybym przedłużyła umowę to czy mogę dobrać 3 dekoder i 3 kartę do MR (mam teraz MR STANDART- 0 zł ( 2 camele) , dekoder peace- 0 zł i philips- 20 pln )

Nie dostaniesz 3 karty. Dałeś sobie wcisnąć opłatę za MR 20zł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe.Czyli posiadając pakiet C+ możemy mieć 11 za 7,95 przez rok,następny wiadomo 15,99zł. Ale też możemy jak kolega napisał wziąć na początku miesiąca a w drugim wyłączyć i też nam wyjdzie miesiąc po 7,95zł a nie jesteśmy związani umową przynajmniej roczną.

Ja tak właśnie zrobiłem,nie jestem uwiązany umową,a jeśli 11 pojawi się w CP to sobie wezmę CP ,a oszustom z nc+ nie będę dopłacał.Mam nadzieję że w CP pojawi się Eleven.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa wymiany dekodera? obecnie posiadam PACE PVR w bezpłatnym wynajmie od 2010 roku, pilot przestaje działać (większość przycisków nie reaguje) a umowę mam podpisaną do lutego 2017;) Czy wymieniają w punkcie dekodery czy tylko przy przedłużaniu umowy? PACE są jeszcze dostępne? Czy w grę wchodziłaby wymiana np. na Mediaboxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa wymiany dekodera? obecnie posiadam PACE PVR w bezpłatnym wynajmie od 2010 roku, pilot przestaje działać (większość przycisków nie reaguje) a umowę mam podpisaną do lutego 2017;) Czy wymieniają w punkcie dekodery czy tylko przy przedłużaniu umowy? PACE są jeszcze dostępne? Czy w grę wchodziłaby wymiana np. na Mediaboxa?

Jeżeli tylko pilot niedomaga, to wystarczy wymienić pilota na nowy - bodajże za 25 PLN.

Tych PACE PVR nowych już nie ma, wszystkie dostępne są naprawiane (czy tam oficjalnie po gruntownym serwisie) i jak moje doświadczenie pokazuje, z różnymi skutkami (kiedyś wymieniałem 3 razy, dopóki trafiłem dobry)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to można anulować,żeby dzwonili?zadzwonić?

Wejdź na stronę https://moje.ncplus.pl/. W zakładce "MOJE DANE"  zaznacz ptaszkiem: " Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres e-mail" i "Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowych drogą telefoniczną na podany numer telefonu". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko pilot niedomaga, to wystarczy wymienić pilota na nowy - bodajże za 25 PLN.

Tych PACE PVR nowych już nie ma, wszystkie dostępne są naprawiane (czy tam oficjalnie po gruntownym serwisie) i jak moje doświadczenie pokazuje, z różnymi skutkami (kiedyś wymieniałem 3 razy, dopóki trafiłem dobry)...

 

W rozmowie telefonicznej z NC+ uzyskałem informację, że za wymianę niedziałającego sprzętu nie trzeba płacić.

Edytowane przez slomaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa wymiany dekodera? obecnie posiadam PACE PVR w bezpłatnym wynajmie od 2010 roku, pilot przestaje działać (większość przycisków nie reaguje) a umowę mam podpisaną do lutego 2017;) Czy wymieniają w punkcie dekodery czy tylko przy przedłużaniu umowy? PACE są jeszcze dostępne? Czy w grę wchodziłaby wymiana np. na Mediaboxa?

Można wymienić ale czy na Mediaboxa to nie wiem. Na pewno jeśli nie chcesz PACE to każą Ci płacić i tu kwota zależy od długości umowy. Ja swojego pace wymieniałem już 3 razy. Jakiś czas temu powiedziano mi że mediaboxów już nie ma i że mogą na wifi za chyba 10 zł. miesięcznie (pace mam za free). Musiałbyś się dowiedzieć jak to wychodzi kwotowo ale jeśli chcesz znów pace to od ręki Ci powinni wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gre wchodzi wymiana całego sprzętu. Na wjazd 300zł (głowny 199 + 2 dodatkowe po 49zł jeden)  do tego opłata miesięczna 20zł (za każdy multiroom) i oczywiscie połączenie sprzętu ze sobą kablem lub przez WiFi :)

 

o jejku , dziękuję za odpowiedź

Nie dostaniesz 3 karty. Dałeś sobie wcisnąć opłatę za MR 20zł?

no niestety za najem 2 dekodera pvr  kazali sobie płacić 20 pln ( jakbym brała zwykły bez nagrywarki to był bez opłat podobno)

Edytowane przez mania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon z NC+:

 

Comfort+ 59,99zł

   z 6x Canal+

lub Extra+ za 69,99zł 

 

Do tego Multiroom:

Jeżeli była by to kontynuacja to zrabatował by mi to na 0 zł/mc za Multiroom.

 Musiałbym wymienić PVR PACE 500GB na WiFi Premium + HD Box. Aktywacja 30zł a później 10zł/mc przez 12mcy a później 15zł/mc przez następne 12 miechów. 

Zapytałem o MediaBoxa to podobno juz od roku go nie produkują i nie mają. 

 

Wychodzi za Comfort+ z MRS:

   -12mcy- 69,99zł

   -12mcy- 74,99zł 

Dodatkowo jakbym sie zgodził to HBP przez 3 miechy za free. 

 

Eleveny standardowo 7,95zł/mc przez rok. 

 

ehh. czy miał ktoś taką sytuację z dobraniem Multiroom ? 

 

 

P.s

Powiedziałem że oferta sportowa którą się tak chwalą strasznie podrożała i jest nieadekwatna do proponowanych cen, to tylko skwitował że takie przyszły czasy.

Podziękowałem za ofertę i chyba coraz bliżej CP. 

Edytowane przez posmak77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam się udaje otrzymać takie oferty na 6 canal+? Od 1 listopada wyłączony sygnał. Do tej pory miałem Universal, HBO, 6 canal+, bez multirumu za 84,90zł. Wcześniej przez kilka miesięcy za 54,90zł. Dziś telefon z ofertami: 

- extra z 8 canal+ za 84,90zł, 

- comfort z 8 canal+ - 79,90zł. 

- entry z 8 canal+  -59,90zł. 

W powyższych opcjach możliwość włączenie HBO 6 miesięcy gratis i 6 miesięcy za 25zł. 

Lub na cały okres umowy:

- extra z 8 canal+ , hbo, hbo go, cimenax - 94,90zł.  

 

I teraz najlepsze - podobno ofert z 6 canal+ dla mnie nie ma. Tzn. są ale w dokładnie takiej samej cenie jak z 8 canal+. Paranoja, bo to co mnie naprawdę interesuje to 6 canal+ i HBO. Faktycznie może tak być, czy Konsultant ściemnia? 

Edytowane przez Kamill23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...