Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I dlatego właśnie długie umowy czasem są lepsze. Mi też proponowali przy przedłużeniu aneks na 15 czy 18 mies, powiedziałem że chcę na 24 mies, i co się potem stało? A no wypadły Sportklub i Zest TV z oferty, trafiając do ManPacka, ale mnie nie :) Zdrożał Canal+ zwłaszcza w wersji 8-kanałowej, ale nie mnie :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś otrzymałem list z informacją o kończącej się umowie.
Obecny abonament:

Comfort+

Aktywacja NC+ GO internet R HBO GO HB ITI Cinemax HBO netVOD+ konto podstawowe NC+ GO internet Najem BOX+ Najem PVR (Multiroom) Multi+ EXTRA+ Premium Sport &Film MULTIROOM STANDARD CANAL+ VOD netVOD+ Multi+ nc+go TV Kino Świat nc+go TV Fun VOD+

Cena abonamentu 124zł, 2 karty camelon.

W sumie zależy mi na C+, HBO i MR  czy da radę ugrać jeszcze 3 kartę cameleon?
Wiecie może co można ugrać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego właśnie długie umowy czasem są lepsze. Mi też proponowali przy przedłużeniu aneks na 15 czy 18 mies, powiedziałem że chcę na 24 mies, i co się potem stało? A no wypadły Sportklub i Zest TV z oferty, trafiając do ManPacka, ale mnie nie :) Zdrożał Canal+ zwłaszcza w wersji 8-kanałowej, ale nie mnie :)

Tylko czasami.Powiedz to komuś kto podpisał na dwa lata ze względu na ligę włoską czy hiszpańską.;)

Jedynie atrakcyjna cena może skłaniać do podpisania dłuższej umowy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 99,90 zł

Bez MR. Z MR koszta większe.

Witam. Czy ktoś otrzymał darmową wymiane dekodera z Pace PVR na Premiumbox PVR z ofertą na przedłuzenie umowy ?

Nikłe szanse. Można powiedzieć, że zerowe Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego właśnie długie umowy czasem są lepsze.

 

Tylko czasami.Powiedz to komuś kto podpisał na dwa lata ze względu na ligę włoską czy hiszpańską. ;)

 

I powiedz to też tym którzy muszą przedłużać w tym czasie, a mają C+ dla BPL. Nie jest takich wcale mało. Podpiszą teraz na 2 lata, a od sierpnia 2016 mogą zostać na grubo ponad rok z bezwartościową dla nich paczką C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do 31 października posiadam COMFORT+ w tym: 8x C+, HBO, PREMIUM SPORT i FILM, EXTRA+, MULTI+ ( 2 niezależne dekodery ) za 99,90 wypowiedzenie poszło w terminie. Wczoraj wieczorem telefon ( 12 294 78 79 ) z ofertą na 24 miesiące ( ma być to co było + dodatkowe kanały w cenie ) za 99,90 a w niej: 8x C+, HBO, ( CINEMAX, FILMBOX, jeden na cały okres umowy drugi na 6miesięcy gratis z automatycznym wyłączeniem ) jakieś darmowe VOD, dodatkowo na miesiąc HISTORY I i II oraz kanał męski ( nie fikołki ). Jest to opłacalna oferta, czy może próbować coś utargować?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ofertę na superpremium z MR na 2 kamelkach za 99,90. Więc chyba dodatkowe koszty MR nie zawsze.

Bardziej interesująca jest dla mnie wypowiedź konsultanta, że "Teraz w nc+ nie ma negocjacji ceny" co potwierdzają wszystkie ostatnie wpisy. W zasadzie na 1 stronie można spisać aktualnie proponowane ceny i zamknąć na razie wątek, bo nasz wypowiedzi nic nowego nie wnoszą. Na razie operator ustalił sobie sztywne ceny i trzyma się trzeba przyznać konsekwentnie swojej decyzji. Czas pokaże czy to dla niego była dobra decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja. Rozumiem że te całe 11 można w każdej chwili wyłączyć? W lipcu przedłużyłem umowę na 2 lata i teraz co? włącze te [bip] [bip] 11 przez 12 miesięcy i mam to za 7,95zł a po 12 miesiącach mogę to wyłączyć? i pies ich ganiał?

Płacisz do końca okresu zobowiązania. Czyli 24m. No chyba, że wcześniej umowy nie przedłużysz... Chyba tak to wygląda. ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz do końca okresu zobowiązania. Czyli 24m. No chyba, że wcześniej umowy nie przedłużysz... Chyba tak to wygląda. ...

Sorry ale nic z tego nie zrozumiałem :]

 

Okres zobowiazania w promocji na Eleven to 12 miesiecy, potem mozna wypowiedziec.

       A w trakcie tych 12 miesięcy nie? A faktycznie jest, że "na koniec okresu gwarantowanego korzystania".
Edytowane przez Grzybu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do 31 października posiadam COMFORT+ w tym: 8x C+, HBO, PREMIUM SPORT i FILM, EXTRA+, MULTI+ ( 2 niezależne dekodery ) za 99,90 wypowiedzenie poszło w terminie. Wczoraj wieczorem telefon ( 12 294 78 79 ) z ofertą na 24 miesiące ( ma być to co było + dodatkowe kanały w cenie ) za 99,90 a w niej: 8x C+, HBO, ( CINEMAX, FILMBOX, jeden na cały okres umowy drugi na 6miesięcy gratis z automatycznym wyłączeniem ) jakieś darmowe VOD, dodatkowo na miesiąc HISTORY I i II oraz kanał męski ( nie fikołki ). Jest to opłacalna oferta, czy może próbować coś utargować?  

 

to od Ciebie zależy :) jak Ci ta kwota odpowiadała i nadal możesz tyle płacić to chyba dobra oferta.

Uważam, że tak powinni prowadzić rozmowy z klientami, punktem wyjścia powinno być to co abonent ma teraz i za ile, a jak chce taniej to proponujemy niższy pakiet z dodatkami, a jak chce więcej to wyższy za jakimś rabatem (np. MR za darmo) - tak jak to kiedyś robiło się w Cyfrze przy ofertach utrzymaniowych.

 

Czyżby eksperymentują z normalnym podejściem do klienta? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi ze 4 miesiące do końca umowy, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Gdyby teraz dzwonili konsultanci z propozycjami, to jest szansa wyrwać goły Comfort <30zł?

 

Raczej nie będzie łatwo. Mi przez kilka ostatnich miesięcy wciskali za 39,90 PLN.

Dopiero 5 dni po wygaśnięciu umowy dostałem Comfort za 24,90 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z  "warunków promocji:

10.  Zasady wyłączania usług: w trakcie Okresu gwarantowanego korzystania, ze skutkiem wyłączenia na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec okresu gwarantowanego korzystania; po Okresie gwarantowanego korzystania, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym dokonano zgłoszenia rezygnacji z Opcji dodatkowej Eleven Sports ."

 

Czyli jednak w każdej chwili można to wyłączyć. Skąd w ogóle pomysł, że trzeba za to płacić do końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam co to tu się dzieje i jetem ciekaw czy dostanę w marcu coś z mojej stopki + Eleven. Oczywiście za Eleven mogę dodatkowo płacić. Umowę podpisałem na koniec 2014 roku na 15 msc.

Zapewne nie... także przeczuwam ostrą walkę z nc :)

 

+ Multiroom 10zł od dekodera

Edytowane przez pretorian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...