Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpatrzą reklamację to zobaczymy, ale kilka razy przez telefon miałem wprost zapewnienie, że "za wszystko łącznie będę płacił miesięcznie 9,9zł i że niezaleznie od tego co jest w mailu aktywacyjnym (29,9zł, bo system poonoć czasem źle generuje kwotę) rozmowa telefoniczna jest wiążąca", więc jeśli będzie inaczej to znaczy, że próbują mnie wydymać bez mydła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z teraz:

Extra+, 6xCanal, MRx2 - 79,9zł. Dodatkowo HBO na 6 miesięcy za darmo potem kolejne 6 miesięcy 25zl. Umowa na 12 miesięcy

Obecnie za to samo place 99,9zl. Wypowiedzenie oczywiscie wysłane. Umowa do końca września. Jutro ma jeszcze raz ma gość dzwonić z nr Krakowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z teraz:

Extra+, 6xCanal, MRx2 - 79,9zł. Dodatkowo HBO na 6 miesięcy za darmo potem kolejne 6 miesięcy 25zl. Umowa na 12 miesięcy

Obecnie za to samo place 99,9zl. Wypowiedzenie oczywiscie wysłane. Umowa do końca września. Jutro ma jeszcze raz ma gość dzwonić z nr Krakowskiego.

1. Za drogo.

2. Nie zadzwoni. Ew. z przypadku kolejny konsul, który nawet nie będzie kompletnie nic kumał z wcześniejszej Twojej rozmowy z jego kolegą.

Nawet nie wspominaj o tej ofercie za 79,90zł tylko targuj na 69,90zł (i tak drogo ale jak MUSISZ mieć nc+ z C+ to nie masz wyjścia).

A za 79,90zł targuj 8xC+ oraz to, że z HBO będziesz mógł zrezygnować po 6m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem przed chwilą do NC+ z pytaniem o La Ligę i cały czas nic nie wiedzą. Korzystając z sytuacji zapytałem się czy jest jakaś dobra oferta dla mnie, bo kończy się moja umowa z ostatnim dniem sierpnia, a wypowiedzenie już dawno temu zostało wysłane. Powiedziałem, że interesuje mnie tylko a wyłącznie Comfort+ z uwagi na to że mam też CP i nie potrzebuję płacić za kanały które już mam. Dostałem ofertę na 79zł z MR i oczywiście podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed chwilą telefon z nc+.

Propozycja: Extra z 6xC+ , HBO, Multiroom cameleon, 2 dekodery Pace za 82.40zl.

Dobra oferta czy za droga? Dziękuje z góry za pomoc

Po 11 maja jest to oferta standardowa. Jeśli Ci odpowiada, to powalcz jeszcze o jakiś gratis. Cmax lub Fbox, ewentualnie History itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z teraz:

Extra+, 6xCanal, MRx2 - 79,9zł. Dodatkowo HBO na 6 miesięcy za darmo potem kolejne 6 miesięcy 25zl. Umowa na 12 miesięcy

Obecnie za to samo place 99,9zl. Wypowiedzenie oczywiscie wysłane. Umowa do końca września. Jutro ma jeszcze raz ma gość dzwonić z nr Krakowskiego.

Ja dostałem za tą kwotę z 8C+ (1 MR).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polityka telemarketingowa tej firmy jest tragiczna, było na to w tym wątku wiele dowodów. Ja mogę dodać po około 10 rozmowach z konsultantami z DUK, że jestem pewien, że im nie zależy na wysokości abonamentu, a tylko na przedłużeniu umowy. Czyli pewnie mają tę samą prowizję za abonenta, który przeskakuje z pakietu za 80zł na start za 10, co z abonenta, który wykupuje pakiet za 100zł; a potem dziwią się, że apo spada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem wczoraj umowę na okres kolejnych 12 miesięcy.

Extra+6C+Cinemax (jako + miesiąca do końca września) + MR + 2 PVR = 69,90PLN

Jak dla mnie oferta dobra, wiem że kiedyś "było" lepiej, zastanawiałem się nad przejściem do CP, ale nie ma tam nic ciekawego, a jestem fanem piłki kopanej.

Miałem do wyboru - to co wyżej + HBO na 6m free + kolejne 6m - 25PLN - średnia 82,40.

Lub umowę na 24m i wtedy HBO na 6m gratis.

Nie chciałem wiązać się na tak długi okres, zobaczymy co będzie za rok z BPL.

Dodam że do tej pory miałem łamańca - bodajże coś ok.58PLN/mc za ten sam pakiet.

PS. Dodam że 2 Canal + (Discovery, Seriale) zniknęły od razu, czytałem tutaj gdzieś że nietkórym szczęśliwcom zostały jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...