Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Extra+ to pakiet do ktorego czesto, w wiekszosci laduja jakies nowe kanaly. I zapewne dlatego w takiej cenie. Juz niebawem TCM zmieni sie w TNT HD, dojdzie takze Nat Geo People pewnie rowniez w HD, i kto wie czy jeszcze jakies kanaly nowe, sie w nim nie pojawia.

 

Nie bądź taki pewny.

Nat Geo People mogą dołączyć do pakietu Man Pack i co im zrobisz??W przypadku nc+ niczego nie można być pewnym. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oferty nie są takie złe , ja jak pamiętam w 1999r. za sam Canal+ płaciłem 54 zł. i to za jeden kanał więc te 69 to całkiem dobra cena mi się kończy umowa w listopadzie i na pewno przedłużeniedla samej piłki

Skoro porównujesz rok 99 do 2015, przypomnijmy wszystkim o ile procent droższa w porównaniu do obecnych cen była minuta połączenia z komórki na komórkę? O 1000%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma wyjścia. Dobrze, że za Extra nie krzykneli 59. Te kanały co zabrali. .. to dno.

 

 

No i właśnie dlatego warto mieć też słoneczko.

 

Teraz gdy nie ma już wyłączności lub prawie nie ma bo nie wiem jak nazwać Adventure TV. TO patrząc na oferte Polsatu z pakietem premium hd + smartrom bez Extra można brać . W Comforcie znajduje się ten Trace Urban kanał powinien być dostępny w dużo niższym pakiecie. Sytuacje Nsport+ także dalej nie znana w sytuacji gdy nie ma już Serie A i Ligue "ę" na Nsporcie+ będzie dominować żużel i inne sprort motoryzacyjne oraz wodne zapewne i nie jest to premium . Do tego dołączyć 8x C+ i ciekawe jaką cene śpiewają bo HBO to już raczej nie dadzą gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ to pakiet do ktorego czesto, w wiekszosci laduja jakies nowe kanaly. I zapewne dlatego w takiej cenie. Juz niebawem TCM zmieni sie w TNT HD, dojdzie takze Nat Geo People pewnie rowniez w HD, i kto wie czy jeszcze jakies kanaly nowe, sie w nim nie pojawia.

 

Nie bądź taki pewny.

Nat Geo People mogą dołączyć do pakietu Man Pack i co im zrobisz??W przypadku nc+ niczego nie można być pewnym. :wink:

Racja, ale nigdy u zadnego operatora nie masz pewnosci, chocby przyklad kanalow ktore sie rebrandinguja, lub kanalow niegwarantowanych, podpisujac umowe rowniez musisz liczyc sie z jakimś tam ryzykiem, czy ktos zakladal ( pol roku temu ) ze C+ stracą wiekszosc praw i ramówka sie pogorszy, to samo HBO ? Nie a mimo to kazdy bral pakiet bo w tym czasie mu on odpowiadal, a co pozniej sie stalo to juz "trzeba miec te ryzyko wkalkulowane".

Nigdy sie nie bedzie mialo jakiejś minimalnej gwarancji co do poszczególnych pakietow i kanalow, oraz ich tresci i zawartosci. A zawsze takie myczki operatora warto wysunac "Mu" przy negocjacjach, np. odnosnie tego co stalo sie z Extra+ i utworzeniem pakietu Man Pack.

Czy rebrandingach i kanalach niegwarantowanych, jak zobacza ze abonent na to zwraca uwage i ma swiadomosc tego jak "Operator" sprytnie chce oszukac klienta, to tez inaczej takie negocjacje beda wygladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku sprawa się skomplikowała. Poprzednio Comfort/Najem ultraBOX+/Multi+/Cinemax/EXTRA+/HBO/Premium Sport &Film w łamańcu 58,60. Po wysłaniu wypowiedzenia w czerwcu okazało, że nie zostało ono zarejestrowane (mój błąd bo nie mam potwierdzenia o czym pisałem w poprzednich postach). W lipcu wysłane nowe wypowiedzenie, które zostało zarejestrowane. Oferty dostawałem w lipcu różne od 69,99 bez HBO i Cinemax po 99,99 to co do tej pory. Ostatni tydzień lipca to cisza z ich strony. Po zalogowaniu do ICA okazało się, że muszę zapłacić 232 zł za m-c sierpień. To jeszcze nic. Dostałem w wtorek list, że nie mam jednego miesiąca wypowiedzenia a trzy. Po rozmowie z konsultantem okazało się, że gdybym wysłał po 15 lipca wypowiedzenie to byłby 1 miesiąc wypowiedzenia, a że to zrobiłem 13 lipca to mam 3 miesiące :shock: Tak więc na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak, że albo podpiszę na rok umowę od września (za sierpień muszę zapłacić 232 zł) albo zapłacę trzy miesiące po 232 zł. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku sprawa się skomplikowała. Poprzednio Comfort/Najem ultraBOX+/Multi+/Cinemax/EXTRA+/HBO/Premium Sport &Film w łamańcu 58,60. Po wysłaniu wypowiedzenia w czerwcu okazało, że nie zostało ono zarejestrowane (mój błąd bo nie mam potwierdzenia o czym pisałem w poprzednich postach). W lipcu wysłane nowe wypowiedzenie, które zostało zarejestrowane. Oferty dostawałem w lipcu różne od 69,99 bez HBO i Cinemax po 99,99 to co do tej pory. Ostatni tydzień lipca to cisza z ich strony. Po zalogowaniu do ICA okazało się, że muszę zapłacić 232 zł za m-c sierpień. To jeszcze nic. Dostałem w wtorek list, że nie mam jednego miesiąca wypowiedzenia a trzy. Po rozmowie z konsultantem okazało się, że gdybym wysłał po 15 lipca wypowiedzenie to byłby 1 miesiąc wypowiedzenia, a że to zrobiłem 13 lipca to mam 3 miesiące :shock: Tak więc na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak, że albo podpiszę na rok umowę od września (za sierpień muszę zapłacić 232 zł) albo zapłacę trzy miesiące po 232 zł. Pozdro

Wyrazy współczucia.

Podpisuj umowę na pakiet bo w sumie nie masz wyjścia.

Jeszcze udobruchaj konsula aby już za sierpień nie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsul powiedział, że nie ma takiej możliwości żebym za sierpień nie zapłacił pełnej kwoty. Bardzo niemiły był i mi powiedział, że mam czytać zapisy umowy i nie interesuje go, że nie mam potwierdzenia, że w czerwcu wysłałem wypowiedzenie. Trochę mu nawrzucałem, że po 9 latach współpracy mogli mnie trochę inaczej potraktować na co on powiedział, że umowa to umowa. No nic jak policzę sobie ile muszę zapłacić za wrzesień i październik to mam ponad połowę roku zapłacone jakbym wziął teraz umowę na 12 miesięcy. W sumie moja wina bo mogłem czytać drobnym maczkiem co w umowie jest zapisane. Z drugiej strony od 9 lat zawsze wysyłałem wypowiedzenie miesięczne i było ok.

ps. czy mogę np. od września przedłużyć umowę na pakiet start? w sumie zapłacę im wtedy 240 zł przez 12 m-cy a z umowę podpiszę z "innym" dostawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obowiązuje trzy miesięczny okres wypowiedzenia bowiem wg ich toku myślenia wysłałem wypowiedzenie przed 15 lipca. Czyli wypowiedzenie obejmuje sierpień, wrzesień i październik. Chciałem podpisać umowę ale konsul mi powiedział, że będzie ona obowiązywać od września czyli za sierpień płacę 232 zł. Dlatego wymyśliłem że podpiszę z nimi umowę na jak najtańszy pakiet w sierpniu ale nie wiem czy mogę przejść na niski pakiet np. start za 19,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś ostatnio Extra+6C+HBO na 6m+Cinemax na 12m za 69.90?

Oferta słoneczka kusi zwłaszcza że mam telefon w Plusie i pełna oferta wyszła by w granicach 40pln.

Ale znowu brakuje C+Sport a bez angielskiej i LM to ciężko będzie ;)

Dochodzi to ze w domu mam splitter który dzieli mi sygnał na kilka odbiorników. Jestem w kropce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obowiązuje trzy miesięczny okres wypowiedzenia bowiem wg ich toku myślenia wysłałem wypowiedzenie przed 15 lipca. Czyli wypowiedzenie obejmuje sierpień, wrzesień i październik. Chciałem podpisać umowę ale konsul mi powiedział, że będzie ona obowiązywać od września czyli za sierpień płacę 232 zł. Dlatego wymyśliłem że podpiszę z nimi umowę na jak najtańszy pakiet w sierpniu ale nie wiem czy mogę przejść na niski pakiet np. start za 19,90.

 

 

Od 1 lipca 2015r. wszedł w życie nowy regulamin wymuszony decyzją UKE i wypowiedzenie musi być 1 miesiąc. Chyba Cię trochę w wała robią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie obowiązuje trzy miesięczny okres wypowiedzenia bowiem wg ich toku myślenia wysłałem wypowiedzenie przed 15 lipca. Czyli wypowiedzenie obejmuje sierpień, wrzesień i październik. Chciałem podpisać umowę ale konsul mi powiedział, że będzie ona obowiązywać od września czyli za sierpień płacę 232 zł. Dlatego wymyśliłem że podpiszę z nimi umowę na jak najtańszy pakiet w sierpniu ale nie wiem czy mogę przejść na niski pakiet np. start za 19,90.

Wypowiedz to wypowiedzenie i złóż nowe, wtedy jest miesięczne , więc do konca wrzesnia byś miał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cytowania poniższego posta wynika, że się nie skończyła.

 

A tak naprawdę to:

Mnie obowiązuje trzy miesięczny okres wypowiedzenia bowiem wg ich toku myślenia wysłałem wypowiedzenie przed 15 lipca. Czyli wypowiedzenie obejmuje sierpień, wrzesień i październik. Chciałem podpisać umowę ale konsul mi powiedział, że będzie ona obowiązywać od września czyli za sierpień płacę 232 zł. Dlatego wymyśliłem że podpiszę z nimi umowę na jak najtańszy pakiet w sierpniu ale nie wiem czy mogę przejść na niski pakiet np. start za 19,90.

 

 

Od 1 lipca 2015r. wszedł w życie nowy regulamin wymuszony decyzją UKE i wypowiedzenie musi być 1 miesiąc. Chyba Cię trochę w wała robią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...