Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem wypowiedzenie na koniec lipca, umowę mam do 31 sierpnia. Chcę, tak jak tu wiele osób otrzymało, ofertę 69,90 za Extra+ z Canal+(może być 6, ale z C+, C+Sport i C+Sport2) i HBO na 6 miesięcy/Cienamax na 12m. Czy w tej cenie mieliście też multiroom? Ja obecnie mam w cenie 79,90 za darmo. Czy w ramach tych ofert dostaliście VOD? Do tej pory z tego nie korzystałem. Co to jest i czy to warte uwagi?

 

A jednak można, tel. 12...cos tam, standardowa gadka szmatka i mowie ze jak za 69zl to szkoda czasu, a Pani ze za 59zl Extra+ z 6xC+. Pytałem dwa razy czy na pewno Extra+ bo na Kino Polska Muzyka mi zależy. Niestety okazało się ze za multiroom musze dopłacać 10zl, podobno gdybym go miał za darmo to by tak został, ale ze dobieram to musze bulic. Standardowe straszonko ze oferta tylko dzisiaj itd. ale odpuściłem temat, dadzą multiroom za 0zl do tej oferty to wezmę.

Extra+ z 6xC+ bez żadnych bonusów (jak np. HBO, czy Cienmax)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem wypowiedzenie na koniec lipca, umowę mam do 31 sierpnia. Chcę, tak jak tu wiele osób otrzymało, ofertę 69,90 za Extra+ z Canal+(może być 6, ale z C+, C+Sport i C+Sport2) i HBO na 6 miesięcy/Cienamax na 12m. Czy w tej cenie mieliście też multiroom? Ja obecnie mam w cenie 79,90 za darmo. Czy w ramach tych ofert dostaliście VOD? Do tej pory z tego nie korzystałem. Co to jest i czy to warte uwagi?

No ja tez taka oferte chcialem ale nie dostalem...dlatego na poczatku wrzesnia oddaje sprzet. Oferowali mi to samo co mam obecnie za 10pln wiecej (niz place obecnie!!!) (mam: Extra+, HBO, C+x8,MR = 110pln) . Chyba ich w NC+ juz do konca pogielo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w kółko proponują opcje ekstra z canalplus 8 mam w cenie za 79,90 zł na 24 miesiące nie chcą obecnie dać na 12 miesięcy.To mnie skłania żeby po siedmiu latach rozstać się z nimi.Gdyż 24 miesięczne umowy że mi się kojarzą poprzez pomarańczowa firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam już ten wątek jakiś czas i w sumie widziałem już nawet propozycje za Superpremium za 110zl, sam dostałem propozycję za 99,9 i tanio nie jest ale też nie widziałem żeby ktoś to dostał taniej w ostatnim czasie. Miałem nadzieję na Filmboxy w tej cenie ale trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem umowę na 24 miesiące może komuś pasują krótsze, ale mi nie chce non stop się w to bawić i żałuję, że nie przedłużyłem umowy rok temu od razu na 24 miesiące. Jestem starym klientem Cyfry+ i mam jeszcze dwie karty Cameleon:

Superpremium+

Najem ultraBOX+

MULTIROOM STANDARD

Najem HD Multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlatego tyle jestem w stanie dać bo karty nie są sparowane z konkretnym dekoderem i mogę patrzeć na TV w laptopie, gdybym miał nc+ na nowych zasadach za nic w świecie bym nie dał za ten pakiet 100zl nie mówiąc juz o 130zl, swoją drogą ciekawy jestem czy opłaca im się tak windować ceny, bo to jednak moim bardzo skromniutkim zdaniem nie są ceny na polskie realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...