Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to przyznawać się kto ostatecznie nie przedłużył umowy i nie zamierza ?

Nie przedłużyłem (w sobotę mi odłączyli)

Czy zamierzam przedłużyć? - zadzwonię we środę w sprawie zwrotu sprzętu , zobaczę co (jezeli w ogóle) mi zaproponują.

Jak nic rozsądnego to podłącze starego mediasata i coś tam sie darmowo poogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak można, tel. 12...cos tam, standardowa gadka szmatka i mowie ze jak za 69zl to szkoda czasu, a Pani ze za 59zl Extra+ z 6xC+. Pytałem dwa razy czy na pewno Extra+ bo na Kino Polska Muzyka mi zależy. Niestety okazało się ze za multiroom musze dopłacać 10zl, podobno gdybym go miał za darmo to by tak został, ale ze dobieram to musze bulic. Standardowe straszonko ze oferta tylko dzisiaj itd. ale odpuściłem temat, dadzą multiroom za 0zl do tej oferty to wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwila rozmawialem z jakims gosciem z 012... i oferowal Superpremium za 99 przy umowie na 24 miesiace -dla mnie cena nie do zaakceptowania. Do tego oplata 10pln z drugi MR i 5 za glowny. Czyli 114 przy umowie na 2 lata...i nic wiecej...podziekowalem. Nie tego oczekuje w takiej cenie.

A juz usmialem sie jak chcialem porozmawiac o Extra+: wyjechal z cena 59.90 plus oczywiscie 10 za 2-gi MR i 5 pln z glowny. Czyli 74.90 za Extra+ z MRx2...abstrakcja.

Jestem blizej kablowki niz NC+ na chwile obecna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyznawać się kto ostatecznie nie przedłużył umowy i nie zamierza ?

Nie przedłużyłem (w sobotę mi odłączyli)

Czy zamierzam przedłużyć? - zadzwonię we środę w sprawie zwrotu sprzętu , zobaczę co (jezeli w ogóle) mi zaproponują.

Jak nic rozsądnego to podłącze starego mediasata i coś tam sie darmowo poogląda.

 

 

Ja jestem dokładnie w tej samej sytuacji co Kolega.

Póki co nikt nie dzwoni i w tym tygodniu zadzwonię dopytać czy coś mają dla mnie.

Skłonny jestem na chwilę obecną wziąć goły Start za 9,90 i pozostać z Media boxem za 5zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...