Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam:

Universe+

HBO

HBO GO

NC+ GO

Mediabox+

Cena - 69,90 zł

 

Propozycja odrzucona:

Extra+

C+ (6)

Mediabox

Cena: 74,90 zł na 18 m-ce

 

Dziś kolejna propozycja odrzucona:

Extra+

C+(6)

Filmbox - pakiet

Fightbox

ewentualnie jeszcze możliwość dorzucenia Cinemax - 0 zł na 1 m-ce

69,90 zł na 12 m-ce

 

Umowa do końca września, więc czekam spokojnie. Za cel postawiłem sobie taki pakiet:

Extra+, Canal+(6), History HD, History 2, Mediabox - 59,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nadal słabe te oferty otrzymujecie ,zapewne zmieni się to za rok albo na "mikołaja" :wink:

 

........

Dziś kolejna propozycja odrzucona:

 

Filmbox - pakiet

Fightbox

 

Beznadziejne podejście nc+ wyrzucić "FightBox" do ManPaka ...

Gdzie ja mam to w pakiecie "Filmbox" przed zmianami oczywiście 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ostatecznie zdecydowałem się zaakceptować warunki, aczkolwiek mam formalnie na potwierdzenie mailowej oferty 7 dni.

 

Oferta "standardowa" za 59,90

Extra +

6x C+

Cinemax

HBO 6 m-c

 

Przy czym zaproponowano początkowo bez Cinemax, później na 6 m-cy a ostatecznie na całą umowę ewentualnie zamiennie Filmbox lub Redlight.

Z racji tego, że umowa została podpisana po skutecznym wypowiedzeniu (umowa do końca czerwca) lipiec jest za darmo natomiast nowe warunki obowiązywać będą od 1 sierpnia.

Do wyboru miałem opcje darmowego miesiąca przy obecnej konfiguracji programowej lub nowej, wybrałem posiadaną zatem przez miesiąc będę posiadał 8xC+ natomiast bez Cinemax.

 

Wcześniej słynny łamaniec C+HBO 0/79 - ok 54 zł m-c.

 

EDIT:

Mała korekta,

Po przeanalizowaniu oferty zamieniłem ostatecznie Cinemax na RedlightHD

 

zatem

Extra+

C+6

Redlight HD

HBO 6 m-c

59,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzed chwili (po zakończonej umowie), bo była do wczoraj.

 

Extra +

C+

HBO

Filmbox lub Cinemax (do wyboru)

History HD na pół roku

 

cena 79,90

umowa na 12 miesięcy + cały lipiec za darmo.

 

 

Da się więcej uzyskać?

 

Jeżeli HBO na 12mcy, to nic nie ugrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie

Można uruchomić tą konfigurację w kwocie 59,90 z HBO na 6 m-cy gratis

Następnie za 20 zł wykupić na drugą połowę umowy, zawsze oszczędność 120 zł w skali roku

Zaakceptowałem właśnie taką umowę (kilka postów wyżej)

Zaproponowano mi w ramach wspomnianej kwoty Sudance (chyba tak) i History ale nie interesowały mnie te programy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasową umowa do końca lipca za 99zl m-c. Dziś umowa przedłużona na 15 mcy od 1.08.2015 za 14,90 zł (start+ 9,90 zł i dzierżawa mediabox 5 zł). Dodatkowo 1 multiroom zrabatowany do 0 zł na cały okres umowy. Narazie wystarczy, w TV i tak same powtórki i reklamy :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możliwe jest wynegocjowanie przy przedłużeniu umowy wymiany dekodera Pace PVR 500 na mediaBOX+? A jeśli tak to czy wiąże się z tym zmiana multiroomu na ten, gdzie dekodery trzeba połączyć w sieć, czy też mogę pozostać przy dotychczasowym rozwiązaniu, tj. 2 osobne, niezależne karty w 2 dekoderach niepołączonych w sieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie

Można uruchomić tą konfigurację w kwocie 59,90 z HBO na 6 m-cy gratis

Następnie za 20 zł wykupić na drugą połowę umowy, zawsze oszczędność 120 zł w skali roku

Zaakceptowałem właśnie taką umowę (kilka postów wyżej)

Zaproponowano mi w ramach wspomnianej kwoty Sudance (chyba tak) i History ale nie interesowały mnie te programy

 

Warto też zadzwonić po tych 6 miesiącach i poprosić o wyłączenie HBO, to proponują wtedy upust na pozostały okres :) Nie wiem w jakiej wysokości, bo nie oglądam tego i nie dopytałem, ale zawsze coś.

Szkoda, że w tej firmie o wszystko trzeba się targować jak przekupka na placu. Wypowiedzenia, straszenie odejściem czy wyłączeniem... Nie lepiej zrobić przejrzysty program lojalnościowy z rabatem opartym na długości stażu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zdecydowałem się przyjąć ofertę.

 

Do tej pory miałem Extra+ i pełny pakiet C+ za 99 zł miesięcznie, dostałem taką samą ofertę programową za 79,90 ze stałą ceną na 12 miesięcy. To był chyba piąty telefon od nich po moim wypowiedzeniu (umowa do końca lipca), konsekwentnie proponowali to samo i uznałem, że nie ma sensu czekać na zbawienie. Chciałem się potargować i "wyrwać" taki pakiet za 60-70 zł, ale nie udało się. Co myślicie?

 

@edit_1 - widzę, że troszeczkę się pośpieszyłem, bo koledzy na górze dostali lepsze oferty, ale już trudno, nie będę się szarpał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczne pooltacje zakończyłem na poziomie ,,standardowym" - 59,90x12m-c:

Extra +

6xC+

Cinemax

HBO 6 m-c

History HD

 

- wyżej :!: nie podskoczysz! Ich obecne stanowisko jest dobrze na forum zdefiniowane i nieelastyczne....

Do powyższego można jeszcze powalczyć o MR + Filmbox'y/RedLight'a

Praktyka stanowczo nie potwierdza aby w bieżącym momencie można było wymęczyć coś więcej i/lub za mniej w tym przedziale.

Powodzenia w bojach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ceny 59,90 nie da sie pobić (6C+, Extra+, Cinemax i 3xHBO na 6mcy) na 12 mscy. Co prawda karta wyłączyła mi sie na koniec czerwca, ale dziś przedłużyłem umowę ;). Kartę już zaktywowali i co ciekawe swieci 8xC+

 

Ponieważ lipiec jest za darmo, gdyź system nie pozwala wprowadzić opłat a umowa obowiązuję od 1 sierpnia, można zdecydować czy w lipcu sygnał ma obejmować starą czy nową propozycję programową, jeżeli posiadaną wcześniej to będzie 8C+ przez cały miesiąc z racji, iż przy podpisywaniu poprzedniej umowy opcja dotyczyła wszystkich C+, tak było w moim przypadku i na lipiec zostawiłem dotychczasową ofertę

Również wyłączono mi sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...