Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, aandin napisał:

Teraz już na 100 % wiem, że to działa. Po zażyciu stan przestał się pogarszać.A teraz już jest znacznie lepiej. Jest jeden myk,kurację trzeba rozpocząć jak najszybciej.

Tak, na pewno zadziałało w kilka godzin. A tabletki na odchudzanie odchudzają. Bez diet i ćwiczeń, jesz to samo a chudniesz. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
6 godzin temu, kowjanko napisał:

Hehe, politycy nawołują do obowiązkowych szczepień ale siebie z tego obowiązku chcą zwolnić. Czego jeszcze zwolennikom trzeba, żeby zobaczyli, jaka to ściema?

Moja rodzina pochowała po świętach dwie osoby chore na zupełnie inne schorzenia. Oczywiście nie leczono ich w szpitalu, tylko zabrała karetka, potrzymali 24h i wypuścili. Dwa takie same przypadki. Ludzie umarli w przeciągu 3 dni. Jeden przypadek to mikrowylew, drugi przypadek brak zabiegu na serce). I powtarzam nie byli szczepieni, nie byli chorzy na C19. Zmarli, bo nikt ich nie leczył.

 

Przypadek znajomej z Trzebnicy, z wczoraj. Ojciec 85 lat źle się poczuł. Pogotowie przyjechało i oznajmiło, że go nie zabiorą bo to już taki wiek, że nie leczy się serca. Zostawili. Lekarz prywatnie podał leki, facet żyje i znów ma się dobrze, na tyle na ile to możliwe w wieku 85 lat. To wiadomo skąd zgony i wielka plaga zwana umarł Z COVID a nie NA COVID.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aandin napisał:

Chłopcze,ty lepiej ode mnie wiesz jak się czuję? 

Nikt nie polemizuje z Tobą jak się czułeś czy czujesz, czytaj ze zrozumieniem to do czego się odnosimy, tylko z tym że opowiadasz bajki że na skutek działania jakiegoś leku. Bo takiej wiedzy nie masz.

Żaden lek tak szybko nie działa, o ile w ogóle mają jakiś wpływ na to co Cię dopadło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
2 godziny temu, marrak napisał:

To zapewne przez zaszczepionych, którzy masowo zajmują wszystkie miejsca w szpitalach:facepalm:

To zapewne przez 8,5 mld zł polskich na dodatki kowidowe i tworzenie oddziałów kowidowych. NIe leczą nic innego, bo im się nie opłaca. I skończmy temat szczepień. Teraz rozmawiamy o braku dostępu do lekarzy. Specjalnie napisałem, że ludzie których historie opisałem nie byli szczepieni i nie chorowali na covid.

 

Poczytaj, to może coś trafi: https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/dodatek-covidowy-personel-niemedyczny-otrzyma-jednorazowo-5-tysiecy-zlotych,8098.html?fbclid=IwAR16PO2J6x9Abhk8cdfZBjh84DAdUHBWbNw6vcNeZl2kbnfZMjdecZu8tp4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie 5k nie boli, jak bym im dał 10k a jak trzeba to i 20k. Lepiej na to niż na ulotki czy bilbordy.

Już się przyzwyczailiśmy, że każdy antyszczepionkowiec ma problem z dodatkami dla lekarzy i personelu medycznego i ma 1500 190 znajomych i rodziny, których "źli" lekarze wysłali z tego świata. Nie jesteś tutaj pierwszy.

Jak się leczysz taki jest efekt. To się nawet bardzo logicznie spina.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelU1981 napisał:

To zapewne przez 8,5 mld zł polskich na dodatki kowidowe i tworzenie oddziałów kowidowych. NIe leczą nic innego, bo im się nie opłaca.

A to dlatego pacjenci sami pod respiratory się zgłaszają, by ulżyć lekarzom w otrzymaniu dodatku.

Umierają zapewne z tego samego powodu.

Szlachetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koronaparanoi ciąg dalszy. https://www.sport.pl/skoki/7,65074,27999843,alarm-przed-igrzyskami-to-moze-byc-lawina-zakazen-w-kadrze.html

Najsłynniejszego wirusa świata wymazano u dwóch polskich skoczków na dwa dni przed Pucharem Świata w Zakopanem: Dawida Kubackiego i Pawła Wąska. Niejednoznaczny wynik testu ma Jakub Wolny, krążą plotki (podobno nieprawdziwe) o podobnym wyniku u Stefana Huli. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pile już poszło 25 mln zł na dodatki covidowe dla personelu medycznego, a lekarze dzięki covid szrapią średnio 85 tys zł miesięcznie. 

https://poznan.naszemiasto.pl/lekarz-zarobil-milion-zlotych-w-rok-rekordowe-zarobki-w/ar/c1-8496053 

 

-----

Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że nawet zapalenie wyrostka podciągane jest pod covid. 

 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Najnowszy raport do 15.12.2021 pięknie pokazuje ilu młodych ludzi w wieku 15-23 lat dostaje zapalenia mięśnia sercowego 1 do 3 dni po szczepieniu. Ale to na bank przypadek :D

 

https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematyczne/niepozadane-odczyny-poszczepienne-covid-19/?fbclid=IwAR1_OBYW2AR21vloy6Rh7rJ6_gLz8EU-V9sW-Hit2PsOts59YXhm3aVztBE

2 godziny temu, salva napisał:

-----

Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że nawet zapalenie wyrostka podciągane jest pod covid. 

 

 

 

A jak kilka tygodni temu pisałem, że męczyli mojego kumpla 3 testami aż z krwi wyszło, że przeciwciała ma to musi być kowid, to się śmiały tutaj mądre głowy :D A ja byłem jak zwykle szur. A jednak, to znów ja miałem rację i pisałem prawdę. Bo przecież lekarze leczą, panie jak oni leczą :D

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2022 o 06:15, aandin napisał:

Chyba dopadł mnie jakiś wirus. Wczoraj gorączka 39,5. Całą noc trzepało mną jak w febrze. Teraz jeszcze 37,5. Pomogło to co zawsze-Pyralgina na zbicie gorączki. Witamina C rozpuszczona w wodzie duże dawki D3 i cynk. Pierwszy raz wczoraj zażyłem słynną amantadynę. Powstrzymuje replikację wirusów, jak pisze w ulotce. Rzeczywiście, mój stan przestał się pogarszać.

A to ciekawe. Również brałem Pyralgine, Groprinosin, Paracetamol, Ketonal (receptowy) na ból głowy (który utrzymywał się bezustannie 4-5 dni) i nic, leżałem plackiem.

A Ty tak od razu wyzdrowiałeś? ;)

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
5 godzin temu, andrzejgratis napisał:

A to ciekawe. Również brałem Pyralgine, Groprinosin, Paracetamol, Ketonal (receptowy) na ból głowy (który utrzymywał się bezustannie 4-5 dni) i nic, leżałem plackiem.

A Ty tak od razu wyzdrowiałeś? ;)

Ostatnio zwykle przeziębienie lepiej nazywać covid i szczycić się, że mam i ja. Ileż to ja znam ludzi, którzy robili testy żeby wreszcie móc się pochwalić, że pozytyw mają :D i posiedzieć sobie na kwarantannie. A nic im nie było :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, PawelU1981 napisał:

Najnowszy raport do 15.12.2021 pięknie pokazuje ilu młodych ludzi w wieku 15-23 lat dostaje zapalenia mięśnia sercowego 1 do 3 dni po szczepieniu. Ale to na bank przypadek

Naliczyłem 7 takich przypadków. Brak informacji ile ogółem w tej grupie podano szczepionek więc trudno stwierdzić jaka część promila to będzie :D

A teraz znajdź raport ile w tej grupie wiekowej osób zmarło na covid i sobie porównaj te liczby to może jakiś ciekawy wniosek będziesz mógł wyciągnąć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ale rozmowa nie dotyczy ile osób zachorowało, tylko o tym jak działają szczepienia i co powodują! Jeśli nadal nie kumasz, że zdrowi ludzie zachorowali po tym to ja jestem bezradny

 

A jak masz takie porażające wiarygodne dane to je zamieść :D Chętnie się zapoznam, bo podobno 9cioro młodych ludzi zmarło w 2021 roku na covid, a raczej z covidem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To jednak Ty nie rozumiesz, że 30 proc. chorych to osoby, które leżą w szpitalu z covid ale leczone są na inne schorzenia i na nie umierają - Włosi nawet to podali do wiadomości i pisali o tym nawet u nas wczoraj. Zwróciłeś uwagę, jak teraz mówi się o zgonach na konferencjach MZ - nie mówią umarli na covid, mówią umarli z covid. Kłamstwo, które łykasz i zmieniasz na swoje. A zwyczajnie nie pojmujesz, że konowały zwane lekarzami od miesięcy nie leczą, zamykają szpitale, bo covid, a inni mogą umierać. To jest problem. A nie wasz wyimaginowany wirus, który przez wielu od dawna nazywany jest już grypą (swoją drogą to gdzie się podziały zachorowania na grypę?). I mówi to nawet guru pandemii Bill Gates :D A on przecież wie najlepiej, bo medycynę kończył w Microsofcie :D

 

Poza tym wytłumacz mi, jakim cudem Omikron opisywany w tvn24 jako wirus powodujący kaszel, katar i drapanie w gardle teraz wszystkich nagle zabije? Umiesz mi wyjaśnić jak w ciągu miesiąca posiadł moce diabelskie i umiejętności mordercze? Bo myślę, że każda kolejna mutacja wirusa słabnie, a tutaj osłabł i nagle stał się megamocny :D Jaja z nauki i medycyny.

 

A tutaj jeszcze dodam jakie zarobki w ciągu roku 2021 mieli niektórzy lekarze dzięki covidowi. I dziwić się, że im to pasuje :D

 

271860501_221161026887811_74957925512209

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelU1981 widzę że z wielką troską zliczasz pojedyncze przypadki na miliardy szczepień NOP w postaci zapalenia mięśnia sercowego.

Szkoda że umyka Ci że szczepionki są na bazie wirusa, skora szczepionka wywołuje takie skutki, to na pewno przejście choroby także. 

 

To już jakaś obsesja w tym straszeniu szczepieniami. 

O wiele poważniejsze powikłania mogą wystąpić po przejściu choroby i występują w o wiele większym zakresie, łącznie ze zgonami, ale najważniejsze że antyszczepy doszukały się kilku przypadków zapalenia mięsnia w masowo podawanej szczepionce i krzyczą że szkodzą :)

 

No i zapomniałem dodać wg Ciebie pod respiratorami leżą i umierają statyści dla jaj.

Bo to zwykła grypka przecież, więc sobie ludzie jaja robią. 

Ciężko rzeczowo dyskutować ze "specjalistą" z wiedzą z YT, który uważa się za mądrzejszego od lekarzy, na prawo i lewo ich obrażając. 

Zostań lekarzem, idź na oddział covidowy i zarabiaj te grybe tysiaki dyżuryjąc po 20 godzin na dobę w kombinezionie. 

Chwalisz się w sieci wszechstronną wiedzą, marnujesz talent na forum, zamiast zostają "konowałem". 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...