Skocz do zawartości

Koronawirus


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@XMAREKK30 Załóżmy na chwilę że szczepionki są eksperymentem medycznym (czego ja nie przesądzam). Czy to pierwszy raz PiS złamał konstytucję?

Są interpretacje że cały ten lockdown jest jednym wielkim złamaniem konstytucji, ponieważ pozbawia się znaczne grupy przedsiębiorców prawa do prowadzenia określonego typu działalności gospodarczej.

 

Ja uważam że kwarantanna jest złamaniem konstytucji, np. tego artykułu:

 

Cytat

2. Każdy pozbawiony wolności nie na podstawie wyroku sądowego ma prawo odwołania się do sądu w celu niezwłocznego ustalenia legalności tego pozbawienia. O pozbawieniu wolności powiadamia się niezwłocznie rodzinę lub osobę wskazaną przez pozbawionego wolności.

 

A czymże jest kwarantanna jak nie pozbawieniem wolności? (dokładniej: aresztem domowym) W dodatku taka osoba nie ma jakiejkolwiek możliwości odwołania się od postanowienia (tym bardziej że to nie sąd ją tam umieścił). Nie może nawet zgłosić się do sądu żeby złożyć takie zażalenie, no chyba że ma adwokata, ale też będzie problem z przekazaniem pełnomocnictwa. A zresztą, polskie sądy nikogo nie wypuszczą z kwarantanny, choćby była nie wiem jak nielegalna.

 

Tak więc stwiedzenie że PiS na pewno nie wprowadzi obowiązku szczepień, bo - Twoim zdaniem - to eksperyment medyczny i zabrania tego konstytucja, może być płonną nadzieją. Zresztą, oni powiedzą że to nie eksperyment medyczny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vigoo napisał:

Wystarczy, że szczepionki na Covid zostaną uznane za pełnoprawny środek medyczny i potraktowane, jak każde inne obowiązkowe szczepienie w tym kraju i tyle Ci pozostanie konstytucji...

 Ok ok ale jak będą uznane jako pełnoprawny środek to chyba ktoś będzie brał za to odpowiedzialność nie uważasz  Vigoo  ?? A teraz nie jest wpisany i do 2023 raczej wątpię żeby coś się zmieniło.  Pfizer nie bierze żadnej odpowiedzialności za swoją szczepionkę na ten moment a wszelkie komplikacje przerzucają na państwa które je kupują i tu się nic nie zmieniło  :(

3 minuty temu, dvbtowiec napisał:

Trudno dyskutować na argumenty gdy ich nie masz. Twarde fakty, kontro widzimisię (pisane celowo razem). Twoje teorie spiskowe trzeba obalać, bo siejesz ferment obstawiam że celowo.

 Wzajemnie Dvbtowiec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, XMAREKK30 napisał:

Wzajemnie Dvbtowiec 

widzimisię (ponownie pisane celowo razem) :)

 

4 minuty temu, XMAREKK30 napisał:

A teraz nie jest wpisany i do 2023 raczej wątpię żeby coś się zmieniło.

http://www.urpl.gov.pl/pl/urząd/szczepionki-covid-19 produkty są zarejetrowane

kolejne widzimiesie (ponownie pisane celowo razem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Beks napisał:

Też sądzę, że wprowadzą obowiązek szczepień na Covid. 

 

Beks :   na jakiej podstawie  twierdzisz że będzie przymus lub obowiązek szczepień  ?? Sami nakręcacie to wszystko a potem nie ma co się dziwić że reszta to podłapuje? Jedna osoba to powiedziała a reszta to kontynuowała i po co  się pytam? Odnoszę wrażenie że osoby które się zaszczepiły bardzo by chciały żeby nie były w tym wszystkim same i skoro ja się zaszczepiłem to dlaczego druga osoba ma być nie zaszczepiona. Jak mnie ma być źle to drugiej osobie też ma być jej źle. Nie wiem w czym jest problem,  poważnie,  czy te szczepionki was tak zmieniły na gorsze czy poprostu ludzie się podzieli na gorszych i i tych lepszych. Nakrecacie to sami jak dziennikarze na Interii,  czy będą paszporty sanitarne czy nie,  czy będą obowiązkowe szczepienia czy nie i w  taki sposób sami prowokujecie innych do zadawania głupich pytań,  które nie mają żadnych podstaw w rzeczywistości. Jeśli zadają na portalach takie głupie pytania to jest nic innego jak sprawadzanie ludzi jak zareagują na takie typu pytania. Zamiast negować tego typu pytania to wy je nakrecacie jak by wam to pasowało. Nie było moim  zamiarem nikogo tu urazić ale niestety musiałem to napisać bo tak to odebrałem ja osobiście :(

 

Pozdrawiam wszystkich na forum  :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, XMAREKK30 napisał:

Jak mnie ma być źle to drugiej osobie też ma być jej źle. Nie wiem w czym jest problem,  poważnie,  czy te szczepionki was tak zmieniły na gorsze czy poprostu ludzie się podzieli na gorszych i i tych lepszych.

Fantazja zaczyna Cię coraz bardziej ponosić. Ty tak na serio? :D

 

Jedyny problem polega na tym że przy nie spełnieniu warunku wyszczepialności na poziomie 70% będziemy się z kolejnymi ograniczenia mierzyć co kilka miesięcy, a nasza służba zdrowia padnie, nie mówiąc już o gospodarce.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

No tak cały cywilizowany świat się szczepi eksperymentem, ale na szczęście naród wybrany Polska włącza myślenie i pozostaniemy jako jedyni no może poza ubogimi krajami afrykańskimi które nie bardzo stać na te eksperymenty. Do tej pory wstydzę się gdziekolwiek przyznać że z Łódzkiego pochodzę, nic jak widać się nie zmieniło w tym ciemnogrodzie.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, dvbtowiec napisał:

Fantazja zaczyna Cię coraz bardziej ponosić. Ty tak na serio? :D

 

Jedyny problem polega na tym że przy nie spełnieniu warunku wyszczepialności na poziomie 70% będziemy się z kolejnymi ograniczenia mierzyć co kilka miesięcy, a nasza służba zdrowia padnie, nie mówiąc już o gospodarce.

 

To nie fantazja Dvbtowiec a prawda i ja tak to widzę , świat szedł na psy  :(  

Mogę Cię już  zasmucić Dvbtowiec nie będzie 70% szaczepionych i taka jest prawda,  dla Ciebie to  smutna wiadomość a dla mnie radosna wiadomość i tyle w temacie  :) Każdy w co innego wierzy  :)

 

31 minut temu, Beks napisał:

@XMAREKK30 Bo już każdy ma dość tych ograniczeń i wszyscy chcą aby wróciła normalność, a najprostsza droga do tego to szczepienia.

 

Myślę nie tedy  droga do normalności ale masz prawo w to wierzyć w to co napisałeś ale ja mam odmienne zdanie na temat tej całej Pandemii i tyle  :)

 

Każdy ma dość tych ograniczeń ale szczepienia to nie droga do normalności bo za jakiś czas wymyśla co innego i znowu będziemy szczepić na coś innego i tak bez umiaru  :( Jak sie zgodzimy na jedną rzecz to i zgodzimy na inne rzeczy bo wiedzą że jesteśmy ulelgli i zgodzimy na wszystko.

 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Mądre słowa jakich mało w tym smutnym jak ....   mieście 
To co pisał@GrubyBubu to była ironia, ale jej nie załapałeś

Mam pytanie, czy Ty dostajesz gotowe teksty i je wklejasz, czy sam wymyślasz? Ile masz płatne od posta?
Kar nie będzie, ale to, że niezaszczepiona osoba nie wejdzie do kina, teatru, restauracji, hotelu itp. To jak najbardziej może się wydarzyć
  • Popieram 2
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pawop napisał:

To co pisał@GrubyBubu to była ironia, ale jej nie załapałeś emoji38.png

Mam pytanie, czy Ty dostajesz gotowe teksty i je wklejasz, czy sam wymyślasz? Ile masz płatne od posta?

 No co ty Pawop sam mi je wysyłasz , już nie pamiętasz ??. Dostaję je od Ciebie gotowce a teraz pytasz się czy za to mi płacą ale jesteś dobry gość hehhehe  :) Ograni się Pawop zanim coś napiszesz  bo jest mi jest wstyd za Ciebie  :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Darek z Ozimka napisał:

 

Narod ma się wkurzać na takie artykuły czemu Polacy nie chcą się szczepić.

3 godziny temu, Pawop napisał:

Powinno być Ci wstyd za to co wypisujesz

 

To tobie powinno być wstyd a nie mnie.  Ty teraz czujesz kimś ważniejszym bo się zaszczepiłeś ale  będziesz jeszcze tego żałował. Był taki lekarz co się śmiał z antyszczepionkowców i co teraz nie ma go z nami bo tak się śmiał że w końcu zmarł po szczepieniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

Kar nie będzie, ale to, że niezaszczepiona osoba nie wejdzie do kina, teatru, restauracji, hotelu itp

 

Ja jestem za lepszym promowaniem szczepień (sam jestem po pierwszej dawce) ale, taka "segregacja" ludzi mi się nie podoba i nie powinniśmy iść tą drogą.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XMAREKK30 dzieki że nam wyjaśniasz czego będziemy żałować. Mam nadzieję że Ty żałujesz wszystkich szczpionek do których zostałeś zmuszony będąc niemowlakiem, a dzieki którym nie istnieją te konkretne choroby. Czy zauwałeś może skutki uboczne tamtych szczepień po latach? 

Bo jeśli nie zauważyłeś, to zwróć się do organizacji króra z dużym prawdopodobieństwem sponsoruje tutaj Twoją obecność, oni Ci wyjaśnią na jakie potworne rzeczy się naraziłeś. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, XMAREKK30 napisał:

 

To tobie powinno być wstyd a nie mnie.  Ty teraz czujesz kimś ważniejszym bo się zaszczepiłeś ale  będziesz jeszcze tego żałował. Był taki lekarz co się śmiał z antyszczepionkowców i co teraz nie ma go z nami bo tak się śmiał że w końcu zmarł po szczepieniu

I ja się teraz poważnie zastanawiam, czy za taką bzdurę już nie wlepić kary, bo to już moim zdaniem przesada. Nie powinno się wykorzystywać śmierci lekarza do wspierania swoich tez, szczególnie jeśli się to podaje na zasadzie "był sobie taki jeden" bez nazwisk.

  • Popieram 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, XMAREKK30 napisał:

 

 

To tobie powinno być wstyd a nie mnie.  Ty teraz czujesz kimś ważniejszym bo się zaszczepiłeś ale  będziesz jeszcze tego żałował.

Jeśli chodzi o mnie zaszczepiłem się i nie czuje się lepszy od osoby nie zaszczepionej. Co najważniejsze , nie czuje , że mną teraz XBox steruje i wgrywa mi aktualizacje 😂

Już słyszałem teorie , że Bil Gates maczał w tym palcę.  Być może ty podzielasz takie myślenie?  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2021 o 20:06, dvbtowiec napisał:

@XMAREKK30

Bo jeśli nie zauważyłeś, to zwróć się do organizacji króra z dużym prawdopodobieństwem sponsoruje tutaj Twoją obecność, oni Ci wyjaśnią na jakie potworne rzeczy się naraziłeś. 

 

Powiem Ci dvbtowiec kompromitujesz się na całego swoim zachowaniem ale ty to robisz a nie ja. Według Ciebie jeśli ktoś ma inne zdanie niż większość z was,  to bank musi być sponsorowany lub musi być płasko ziemcą. Zachowujesz się jakbyś zjadł wszystkie rozumy. Życzę Ci dużo zdrowia i nic więcej:)

 

 

Kirk napisał:

Cytat

 ja się teraz poważnie zastanawiam, czy za taką bzdurę już nie wlepić kary, bo to już moim zdaniem przesada. Nie powinno się wykorzystywać śmierci lekarza do wspierania swoich tez, szczególnie jeśli się to podaje na zasadzie "był sobie taki jeden" bez nazwisk.

 

A co było inaczej Kirk ? Gość się naśmiewał z ludzi którzy nie chcieli się zaszczepić to uważasz  za bzdurę  Kirk  ? Mam już 5g i nadaje i innego typu stwierdzenia. Jak kto się skończyło wszyscy wiemy,  umarł po pierwsze dawce preparatu jakie mu podano. Nie będę podawał nazwiska tego lekarza,  bo wszyscy wiemy o kogo chodzi. To że ty i większość wierzy w tą całą Pandemią to już wasza sprawa ale niektórzy ludzie uważają, że sam wirus nie jest straszny jak nam podają. Pytam się gdzie te stosy trupów o których nam ciągle serwuje rząd na covid19 ?  Umieralność na samego wirusa to mały procent tego co nam się serwuje. Ponad 100 tyś zgonów nadmiarowych innych niżcovid19, którzy musieli umrzeć  z powodu braku opieki. Czy Ci ludzie musieli umrzeć a no nie wystarczyło otworzyć służbę zdrowia i ich leczyć a nie blokować wszystko pod  covid19. Służba zdrowia nie wydolna jest i była za wszystkich rządzących ale w tak złym stanie jak jest teraz to nigdy nie była a to za sprawą PiS.

Kirk  Każdy ma prawo widzieć pandemię inaczej ale nie na tym forum,  tu są ludzie którzy wierzą we wszystko co im powiedzą a ten co ma inne zdanie jest z góry atakowany. Życzę tobie również dużo zdrowia.

 

Beks 

Cytat

Ja jestem za lepszym promowaniem szczepień (sam jestem po pierwszej dawce) ale, taka "segregacja" ludzi mi się nie podoba i nie powinniśmy iść tą drogą

 

To już się dzieję Beks i na tym się skończy. Mamy niby dobrowolnie szczepienia a zobaczysz co się dzieje,  na każdym kroku powtarzają co osoby nie zaszczepionie  nie będą mogli robić  i to sami lekarze podpowiadają rządowi co oni by zrobili :

 

- godzina policyjną dla osób nie zaszczepionych od 18:00 do 6 rano

- zakaz przemieszczania między województwami 

- paszporty sanitarne czyli zakaz wyjazdów do UE

Można było by wymieniać w nieskończoność a to tylko po to żeby z niewolić ludzi zdrowych i zmusić ich do szczepień bo inaczej to nie będziesz mógł nic. Myślisz Beks ze jak ludzie się zaszczepili to będą mieli lepiej to mówię Ci że nie,  nadal będą coś wymyślać żeby ludziom dokręcać śrubę i za rok wymyślą kolejnego wirusa na którego będziemy się szczepić i tak w kółko i bez końca:( 

Powiem Ci wszystko się sprawdza co to jest napisane w apokalipsa św  Jana 

cytat z apokalipsa św Jana rozdział 15

 

Cytat

15  I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii,
tak iż nawet przemówił obraz Bestii
i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici,
którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii8.
16   I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia

 

https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1101  wszystko idzie w tym kierunku 

W dniu 21.05.2021 o 20:48, Pawop napisał:

A Ty myślisz, że dlaczego kupiłeś nowego Xboxa? Szczepionka spowodowała, że poczułeś taką potrzebę emoji6.png


 


Patrząc co on wypisuje, to chyba jednak jakieś skutki uboczne są emoji2.png
 

 Kompromitujesz się  Pawop i tyle Ci powiem  :)

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@XMAREKK30  Dzięki za komplementy pod moim adresem - to zaszczyt dla mnie, widać że trafiony-zatopiony. :)

 

Odniosę się tylko do sytuacji szpitalnej, aby zwrócić Ci uwagę na to jak sam sobie zaprzeczasz.

 

 

Jeśli szpitale były zatkane pacjentami na Covid-19 z powodu ciężkiej niewydolności oddechowej, to jakim cudem miały być otwarte na inne choroby?

 

I Ty się dziwisz nadmiarowymi zgonami na inne choroby? 

Gdzie mieli się leczyć? W piwnicy szpitalnej? Kto ich miał obsługiwać? 

 

Masz inne zdanie na temat pandemii, super. Tylko to Twoje inne zdanie nie klei się z sytuacją na oddziałach szpitalnych. 

Kozaczysz w tym wątku, a zielonego pojęcia nie masz przez co przechodzili pacjenci, lekarze i pielęgniarki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...