Skocz do zawartości

Gdzie Liga Mistrzów od sezonu 2009/2010?


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie niema co płakać na Polsacie pewnie będzie tak , że główne studio na Polsacie Sport lub P.S.Extra i tam będą omawiać wszystko. Na otwartym pewnie tylko sam mecz. A do tego przecież jak Polsat pokazywał lige mistrzów pare lat temu to pamiętacie chyba , że też leciały tylko 2 spotkania jeden we wtorek i jeden w środe , no i najwyżej jak grali w Rosji lub na Ukrainie to był mecz o 18. Tak więc i tak i tak jesteśmy wygrani jeżeli chodzi o dostępność. Tylko mam nadzieję , że będzie tak jak napisałem wyżej , że będzie studio i cała otoczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mecze "na żywo" w tygodniu pokaże CYFROWY POLSAT tylko teraz kwestia czy wtorkowe spotkanie będzie w ogólnodostępnym POLSACIE (ew. w TV4) czy np. tylko w POLSACIE SPORT bo tak naprawdę obowiązkowo muszą pokazać tylko 1 mecz w kanale otwartym (w POLSACIE w środę) i ciekawe jak będzie z wyborem spotkań na linii N-CP :roll:

Nic "na żywo" Polsat Sport nie będzie mógł pokazać, ponieważ prawa mają tylko dla kanału otwartego tj. Polsat lub TV 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mecze "na żywo" w tygodniu pokaże CYFROWY POLSAT tylko teraz kwestia czy wtorkowe spotkanie będzie w ogólnodostępnym POLSACIE (ew. w TV4) czy np. tylko w POLSACIE SPORT bo tak naprawdę obowiązkowo muszą pokazać tylko 1 mecz w kanale otwartym (w POLSACIE w środę) i ciekawe jak będzie z wyborem spotkań na linii N-CP :roll:

hm.. a teraz nie bywało tak że ten sam mecz leciał na nsport i tvp?

no i niezależnie od tej nowej kwoty (w każdym bądź razie wyższej od tej co poprzednio - minimum prawie 2 razy) nsport będzie musiał zostać sprzedany do kablówek bo jak nie to będzie gwoździem do trumny całego projektu "telewizja nowej generacji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy artykuł pokazuje coś innego. A GW to w ogolę widać, że pisze jakieś bzdury. Nie dawno niby ITI się wycofało teraz wygrywa to się kupy nie trzyma. Jak jest naprawdę wyjaśni nam komunikat UEFA. A jak narazie te artykuły można traktować jako takie same spekulacje jak u nas na forum bo potwierdzenia żądnego nie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mecze "na żywo" w tygodniu pokaże CYFROWY POLSAT tylko teraz kwestia czy wtorkowe spotkanie będzie w ogólnodostępnym POLSACIE (ew. w TV4) czy np. tylko w POLSACIE SPORT bo tak naprawdę obowiązkowo muszą pokazać tylko 1 mecz w kanale otwartym (w POLSACIE w środę) i ciekawe jak będzie z wyborem spotkań na linii N-CP :roll:

Nic "na żywo" Polsat Sport nie będzie mógł pokazać, ponieważ prawa mają tylko dla kanału otwartego tj. Polsat lub TV 4.

 

Też tak na początku myślałem ale skoro kupili pakiet otwarty (1 mecz w tygodniu w środę) i DO TEGO DOKUPILI WTORKOWE SPOTKANIE to wydawało mi się że mogą je puścić tam gdzie chcą (np. w Polsacie Sport) Czyli jeśli masz rację, że mogą tylko pokazywać w otwartej TV to zapewne powtórzy się scenariusz jaki był ostatnio kiedy LM była w CP czyli we wtorek mecz "na żywo" w TV 4 dzień później bezpośrednia relacja w POLSACIE (do tego skróty w obydwa dni w Polsacie) Zresztą pewno wszystkiego ze szczegółami dowiemy się w najbliższą niedzielę w magazynie CAFE FUTBOL :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mecze "na żywo" w tygodniu pokaże CYFROWY POLSAT tylko teraz kwestia czy wtorkowe spotkanie będzie w ogólnodostępnym POLSACIE (ew. w TV4) czy np. tylko w POLSACIE SPORT bo tak naprawdę obowiązkowo muszą pokazać tylko 1 mecz w kanale otwartym (w POLSACIE w środę) i ciekawe jak będzie z wyborem spotkań na linii N-CP :roll:

 

n pokazuje wszystkie mecze na swoich kanałach, a Polsat wybiera sobie mecz jaki im się spodoba w danym dniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat prawdopodobnie będzie miał prawo pierwszego wyboru, tj. wybór meczu emitowanego. NSport zawsze będzie mógł pokazać wszystkie mecze. Co do Polsatu Sport to mam wątpliwości, bo z jednej strony transmisja powinna być w otwartym kanale, z drugiej strony mecze pokazywał też TVP Sport, poza tym wystarczy jakby odsprzedać te prawa.

 

Kwestią niewyjaśnioną jest kwestia czy Polsat kupił jeden czy dwa mecze tygodniowo, natomiast już wcześniej było jasne, że informacje GW to raczej efekt czarnego PR i strategii negocjacyjnej niż prawdziwe informacje. Nieoficjalne informacje też można podrzucać i w sumie dobrze, że się tak dzieje, bo większość się sprawdza. Kwota Dziennika (53 mln) wydaje się zbyt nieprawdopodobna, żeby była prawdziwa, a wczoraj ITI opublikowało raport za 2008 rok, z którego wynika, że mieli 100 mln zł zysku, więc sytuacja nie jest tak tragiczna, jak się wszystkim wydaje.

 

Ciekawe, czy teraz do kablówek pójdzie pakiet "NPack" z NFilm1, NFilm2, NSport de facto imitujący Canal+ Multiplex czy też NSport i NFilm będą sprzedawane w różnych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota Dziennika (53 mln) wydaje się zbyt nieprawdopodobna, żeby była prawdziwa

Ja też nie za bardzo w to wieżę, a poza tym Tvp za Euro 2012 dała wiecej niż 20 mln. Ja to bym z świętowaniem LM w CP poczekał bo GW

dawno takich bzdur nie pisała jak ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Polsatu Sport to mam wątpliwości, bo z jednej strony transmisja powinna być w otwartym kanale, z drugiej strony mecze pokazywał też TVP Sport, poza tym wystarczy jakby odsprzedać te prawa.

Przecież to były tylko retransmisje, żadnego meczu live na TVP Sport czy TVP HD nie było, pakiet dla tv otwartej to pakiet tylko do kanału otwartego + możliwość pokazywania retransmisji na dowolnym kanale, Polsat Sport (tak jak i ewentualny Polsat HD) nie ma statusu kanału otwartego, więc żadnej transmisji tam nie będą mogli pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Liga Mistrzów będzie na TVP jak mistrz Polski do niej awansuje, a po reformie Platiniego nie jest to takie niemożliwe.

 

Ew. mecze mistrza Polski w LM pokaże POLSAT, natomiast kwalifikacje do tych rozgrywek zapewne TVP tak jak i mecze pozostałych polskich drużyn w elim. do LE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te buraki z wczorajszego Finału PP również komentują LM w nSport :lol2: Brak mi słów na to co wczoraj wyprawiali :shock: Zachowywali się tak jakby komentowali ten mecz ze studia w Warszawie...

a co wyników przetargu..poczekajmy na oficjalnego newsa na stronie uefy..nie ma co zgybać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż liczyłem na to, że C+ zgarnie LM, ale jednak nic z tego (ciekawe czy będą startować do LE, jedno jest pewne, na 99% zahcowają Lige Hiszpańską) w sumie mam polsat na CP więc mi to nie przeszkadza, na Polsacie będzie przynajmniej lepszy komentarz niż na N, 2 mecze tygodniowo w paśmie otwatym yo jest to. Jednak ciężko mi sobie wyobrazic środy bez Ligi Mistrzów w TVP i bez Szpaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Polsat wykupił mecz wtorkowy i środowy na żywo(prawdopodobnie tak jest) oraz magazyny ze skrótami to jestem naprawdę zadowolony.LM w TVP zamieni się na LM w Polsacie a do tego przede wszystkim mecz wtorkowy będzie live.Polsat pokaże to lepiej niż TVP,a do tego wszystko co najlepsze oglądniemy na żywo(wtorek-środa mecz).

Mam nadzieję,że zrealizują to porząnie jak kiedyś tzn. studio 20:00,mecz 20:45,22:45 omówienie mecz,23:00 skróty do 0:00.Jednak teraz to nie PS a Polsat głownym więc może być problem,bo pewnie np. Kiepscy pewnie będą i studio będzie o 20:30 się zaczynało,a na kodowane kanały nie mają praw.

Dobrze,że nie będzie po staremu:1 mecz w tygodniu.

Co do N-ki to cóż:wolałem Polsat Sport(bardziej dostępny-kablówki bez dodaktowych opłat),ale i tak jest dobrze jak Polsat 2 mecze live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawa!Skoro nawet piszą o tym na stronie onetu (a to jest własnośc ITI która ma N) to jest to prawda.

20 mln euro- N zyskało prawa do wszystkich meczy i skrótów w kanale odkodowanym

10 mln euro- Polsat w TV otwartej zyskał prawo do mecz wtorkowego i środowego a także skrótów

Wydaje mi się,że Polsat zrobił super interes-w tv otwartej wiele osób to będzie oglądało do tego i we wtorek i środe i skróty-czyli wszystko tak naprawdę(N poza tym będzie pokazywać inne mecz,ale one są równolegle więc w praktyce też pokazę tak jakby 1 mecz na żywo-chyba że ktoś lubi cykać po kanałach to będzie miał 8).

Dla mnie jako kibica to dobra wiadomośc(nie mam N) . Jedynie czego żałuje to tego,że np. w 1/4 LM posiadacze N mogą np. po meczu na żywo oglądac od razu drugi ćwierćfinał w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak teraz to nie PS a Polsat głownym więc może być problem,bo pewnie np. Kiepscy pewnie będą i studio będzie o 20:30 się zaczynało,a na kodowane kanały nie mają praw.

W kodowanych nie mogą pokazać meczu, ale studio? Oczywiście, że tak :D Kto komu zabroni zrobić studio, w którym kilku ekspertów będzie sobie rozmawiać o LM? :D To tak jakby zabronić w Cafe Futbol rozmawiać do polskiej e-klasie :D Także spokojnie sobie mogą robić, a na końcu info, że przenosimy się do Polsatu i po sprawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...