Skocz do zawartości

Gdzie Liga Mistrzów od sezonu 2009/2010?


robert6723
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest prawa!Skoro nawet piszą o tym na stronie onetu (a to jest własność ITI która ma N) to jest to prawda.

20 mln euro-

A onet jest wiarygodnym źródłem, że nie wiem co. Zresztą artykuł na onecie oparty jest na tym GW i Agencji Reuters. Obie strony oficjalnie milczą zarówno ITI jak I UEFA. Tego typu informacje wydaje biuro prasowe ITI a nie jakiś zakichany [beep]a napisze na portalu taka informacje wiec to, że artykuł jest tam zupełnie nic nie znaczy. Radze przypomnieć sobie cyrki z Extraklasa. Mnie w sumie nic nie zdziwi. Dopóki obie strony oficjalnie nie potwierdzą podpisania umowy to stać się może wszystko. A jak przypominam te same źródło kilka dni temu twierdziło, żę ITI się wycofało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie , to wszystko się kupy nie trzyma - pisane było o pakietach typu 'golden' 'silver' o tym że stacja otwarta może pokazywać tylko 1 mecz w tygodniu a tu nagle polsat ma 2 mecze w tygodniu... nie zdziwie się jak sie okaze ze mają tylko jeden. Na 100 procent borek pochwali się nowym "starym" towarem w cafe futbol w nd:) Pzdro

 

aa i ciekawe czy mogą (polsat) pokazywać mecze w 16/9 cz w 4/3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, ale pakiety się zgadzają. NSport kupił pakiet kodowany (wszystkie mecze w sezonie), natomiast Polsat kupił albo pakiet złoty albo srebrny. Oba pakiety zawierają 2 mecze z kolejki, a różnica między nimi jest taka, że Polsat będzie emitował albo mecze pierwszego wyboru albo mecze drugiego wyboru. Jeden z pakietów nie zawiera też finału Ligi Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem zadowolony.liczyłem na canal+ ,ew polsat(pakiet kodowany) ,ale nie jest zle (jest wrecz bardzo dobrze).Oczywiście o ile się sprawdzi to że polsat ma 2 mecze live.Twierdze że to jest w zasadzie ten sam produkt co ma n z taką różnicą że tam mamy mecze do wyboru ,a tu jeden mecz narzucony z góry ,ale bedzie to pewnie i tak najciekawszy mecz w danym dniu.wg mnie to co ma n a to co wynegocjował polsat niewiele się różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem zadowolony.liczyłem na canal+ ,ew polsat(pakiet kodowany) ,ale nie jest zle (jest wrecz bardzo dobrze).Oczywiście o ile się sprawdzi to że polsat ma 2 mecze live.Twierdze że to jest w zasadzie ten sam produkt co ma n z taką różnicą że tam mamy mecze do wyboru ,a tu jeden mecz narzucony z góry ,ale bedzie to pewnie i tak najciekawszy mecz w danym dniu.wg mnie to co ma n a to co wynegocjował polsat niewiele się różni.

z małym wyjątkiem - w "n" mecz bedzie w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się podniecacie tym HD.Zawsze w artykułach o przetargu i zaletach poszczególnych stacji pisano - N daje dużo meczów w HD.Przecież mają tylko JEDEN kanał HD i puszczają JEDEN mecz na kolejkę w HD.Gdyby wygrał Polsat to pokazywałby to dokładnie tak samo czyli jeden mecz w HD na kolejkę.Nie wiem czemu się tym tak szczycą jak jeśli chodzi o sport to są daleko w tyle za Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa ze cyfra doda do swojej oferty Polsat

Krótko - nie. Na dołączenie do C+ Polsatu głównego nie ma praktycznie żadnych szans, dodatkowo mając na uwadze to, z jakim hukiem kilka lat temu ten kanał znikł z oferty Cyfry+

A czytaliście na głównej stronie SAT KURIERA , że n-ka może się wymieni kanałami z Polsatem? Czy to może okazać się prawdą czy schować to między bajki ?

Oczywiście, że to nieprawda - N-ka nie odda nSportu, a CP Polsatu - za żadne skarby świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten news na tej stronie polsat info to po prostu news przeniesiony z Polsatu News. I nie ma tam wieści, że Polsat kupił całość. Nie widziałem tego wywiadu z Borkiem ale skoro mówił o środzie.....to tak zapewne jest. A mówiłem kilka postów wcześniej-zaczekajmy z triumfem 2 meczy w Polsacie do czasu oficjalnego komunikatu którym pochwala sie w wydarzeniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...