Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie niektóre zewnętrzne kanały miewają transmisje z obniżonym bitrate ok. 7 Mb/s. Aktualnie z RMC 1 i 2. 

 

RMC1.jpg

 

RMC2.jpg

 

UHD, dziś tenis.

sky-4k-10.jpg

 

W dniu 8.07.2022 o 13:52, petrasg76 napisał:

Co z tego, że można pobrać jak się nie można zalogować, przy wejściu w lewym menu w log in kręci się niebieski pasek w nieskończoność i nie można przejść dalej niestety. Ktoś pomoże co z tym zrobić?

 Zaloguj się przez jeden z podanych darmowych VPN, ustaw go np. na routerze lub zrób hotspot Wi-Fi na smartfonie z uruchomioną sesją VPN na Szwajcarię. Po zalogowaniu można VPN wyłączyć i dalej oglądać na polskim IP.

 Jeśli ktoś potrzebuje VPN dla wybranych streamów, można kupić za 2$  Windscribe z lokalizacją tylko na Szwajcarię i nielimitowanym transferem.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj SKY Switzerland dodał kolejny kanał do swojej darmowej oferty.

Tym razem Francuski L'EQUIPE TV w jakości 1080p

 

Kod zniżkowy ILOVESPORT który obniża cenę do 14.90 CHF miesięcznie "na zawsze" ważny tylko do 15 lipca.

Później cena wraca do 19.90 CHF miesięcznie.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w piątek rozpocznie się nowy sezon 2 Bundesligii.

Sky Switzerland oprócz wszystkich pojedyńczych meczów na żywo w jakości FULL HD pokaże także:

2 transmisje w UHD HDR

1.FC Kaiserslautern - Hannover 96, Piątek 20:30

1.FC Magdeburg - Fortuna Düsseldorf, Sobota 20:30

 

Oraz dwie multiligi/konferencje :

w sobotę o 13:00 i niedzielę o 13:30

 

SKY dodał  także kolejne programy do swojej darmowej oferty.

Tym razem austracki ORF1 oraz francuski RTS2 w jakości 1080 jak i angielski BBC ONE ale jedynie w jakości 720 ponieważ taki przekaz dostają z platformy ZATTOO.

 

Dzisziejsze mecze towarzyskie.

 

Screenshot-20220712-110406-Chrome.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kunkore napisał:

Cos dziś nie chce na telefonie chce działać, pokazuje mi że nie mam pakietu, mimo że w ustawieniach konta pokazuje że mam. 

Wczoraj cześć usług zlokalizowanych w Szwajcarii miało problem, np. znany Proton. Dziś momentami też dzieje się coś dziwnego.

 

Na kanale Sky Bundesliga UHD jakiś mecz idzie jak na razie płynnie.

 

sky-4k-11.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dadam napisał:

Już w piątek rozpocznie się nowy sezon 2 Bundesligii.

Sky Switzerland oprócz wszystkich pojedyńczych meczów na żywo w jakości FULL HD pokaże także:

2 transmisje w UHD HDR

1.FC Kaiserslautern - Hannover 96, Piątek 20:30

1.FC Magdeburg - Fortuna Düsseldorf, Sobota 20:30

 

Oraz dwie multiligi/konferencje :

w sobotę o 13:00 i niedzielę o 13:30

 

SKY dodał  także kolejne programy do swojej darmowej oferty.

Tym razem austracki ORF1 oraz francuski RTS2 w jakości 1080 jak i angielski BBC ONE ale jedynie w jakości 720 ponieważ taki przekaz dostają z platformy ZATTOO.

 

Dzisziejsze mecze towarzyskie.

 

Screenshot-20220712-110406-Chrome.jpg

 

Ale te programy o których piszecie nie są dostępne liniowo 24h tylko na wybrane audycje np. Free Sport mozna tylko odpalać na MLS a poza tym jest w epg opis audycja niedostępna i brak możliwości włączenia, tak pewnie jest z pozostałymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc, ale mam inny problem pomóżcie. Wykupiłem windscribe jeden serwer na Szwajcarię, gdy loguje się na sky mobilnie jest ok widzi Szwajcarię, ale gdy robię router bezprzewodowy z komórki i próbuje z tv LG to pisze, że jestem poza Szwajcarią i wykazuje T-Mobile Polska. Jest na to jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logując się na Windscribe otrzymujemy darmowo co miesiąc 10 GB ( musimy podać jedynie email ) więc to spokojnie powinno wystarczyć  przy rejestracji i do zalogowania się a potem nie potrzebujemy żadnego vpn'a, no chyba że chcemy oglądać kanały RMC Sport i Sportdigital.

Ale do tego powinno starczyć te darmowe 10GB.

Cała reszta chodzi bez vpn'a.

Ja oglądam normalnie na Samsungu i nie musze kombinować z routerami itd.

Niestety nie mam bladego pojęcia jak to jest z LG.

 

Apka na mibox'ie Ci nie chodzi bo wspominałeś że posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dadam napisał:

Logując się na Windscribe otrzymujemy darmowo co miesiąc 10 GB ( musimy podać jedynie email ) więc to spokojnie powinno wystarczyć  przy rejestracji i do zalogowania się a potem nie potrzebujemy żadnego vpn'a, no chyba że chcemy oglądać kanały RMC Sport i Sportdigital.

Ale do tego powinno starczyć te darmowe 10GB.

Cała reszta chodzi bez vpn'a.

Ja oglądam normalnie na Samsungu i nie musze kombinować z routerami itd.

Niestety nie mam bladego pojęcia jak to jest z LG.

 

Apka na mibox'ie Ci nie chodzi bo wspominałeś że posiadasz.

Chodzi, ale mi box mam w pokoju Syna, a chciałem oglądać bezpośrednio na tv LG w salonie, ale widzę, że nie przeszkoczę tych problemów niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi, ale mi box mam w pokoju Syna, a chciałem oglądać bezpośrednio na tv LG w salonie, ale widzę, że nie przeszkoczę tych problemów niestety...

W ustawieniach TV zmieniasz region na Szwajcarię i instalujesz apkę. Logujesz się i wracasz na region PL. Na LG C1 działa bez VPN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, all999 napisał:


W ustawieniach TV zmieniasz region na Szwajcarię i instalujesz apkę. Logujesz się i wracasz na region PL. Na LG C1 działa bez VPN.

No tak właśnie robiłem już 6 razy dla pewności w momencie próby logowania niebieska kreska "lata" z lewej na prawą w nieskończoność i nic nie można zrobić dalej...tv LG SM 8200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pojawiły się zapowiadane 24- godzinne kanały SKY SPORT TOP EVENT, BUNDESLIGA, PREMIER LEAGUE, GOLF, MIX .

Wszystkie w jakości 1080p tak jak reszta pozostałych kanałów SKY SPORT.

 

Dodatkowo SKY Switzerland dodał 3 nowe kanały do swojej darmowej oferty.

Są nimi SPORT1 (1080p), SRF INFO (1080p) oraz RSI LA 2 (720p).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ekstraklasy ale rowniez innych lig europejskich.

Tak było już w zeszłym sezonie na normalnym kanale SKY SPORT.

Fajnie czasami posłuchać jak przekręcają polskie nazwiska :)

Dodatkowo na Sportdigital będą pokazywane 1-2 mecze Ekstraklasy w kolejce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na niemieckojęzycznych SKY'ach premierę ma film  SPIDER MAN: NO WAY HOME.

20220715-140905.jpg

 

Dodatkowo z tej okazji, niemiecki jak i austriacki SKY uruchomiły 24 godzinny kanał SKY CINEMA SPIDER MAN, na którym jutro telewizyjną premierę będzie miał Spider Man.

 

SKY Switzerland dodał włoski kanał RAI1 HD w jakości 1080 do swojej darmowej oferty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...