Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Irlandii 1 mecz o 16 w sobotę pokazuje Premier Sports do kupienia online lub sat.

Online w Now Tv, sat w Sky IE.

Ale ceny o wiele wyższe niż w 14,99 w Sky Switz.

Chcąc mieć dostęp do tego co Sky Switz trzeba mieć pakiety Sky Sport, BT i Premier Sports ( tylko Irlandia )

Więc to i tak mniej meczów niż pokażą szwajcarzy.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piątku posiadam Sky CH. Prze weekend po testowałem usługę. Poniżej uwagi i wnioski.


1. Rejestracja przez VPN. Skorzystałem z Nord VPN (wykupiłem na miesiąc) przy darmowych były problemy.
2. Opłata za pomocą karty VISA z polskiego banku ING przeszło bez problemu.
3. Wykupiony pakiet Sky Sport (na razie). 
4. Logowanie przez VPN na stronie internetowej. Natomiast już do oglądania prze przeglądarkę wystarczy polskie IP. 
    Wyczyszczenie historii przeglądania powoduje, że ponownie musimy się logować przez VPN. 
5. Instalacja aplikacji na Xiaomi Mi Box S (ściągniętej z sieci nie z Google Play bo nie wyszukiwało mi). 
    Logowanie do aplikacji przez VPN. Do oglądania wystarczy polskie IP. 


Wnioski/Uwagi:

1. Dużo transmisji sportowych i wszystko w jednym miejscu.
2. Jakość Full HD rewelacyjna. Porównywałem mecz Championship w piątek z Viaplay to między strumieniami była przepaść w jakości. Na Viaplay jakby      obraz za mgłą w porównaniu do Sky Ch.
2. F1, F2, F3 w UHD. Zobaczymy ile meczów w UHD będzie z Premier League. UHD dostępne tylko w aplikacji, przez przeglądarkę internetową tylko Full HD. Nie mogłem sprawdzić dokładnie jakości bo nie posiadam telewizora 4K/UHD. Dopiero planuję zakupić przed MŚ. Jakość obrazu UHD na Formule 1 była inna niż Full HD na telewizorze Full HD. Było widać różnicę.
3. Dostęp do kanałów np: z Anglii ITV czy BBC przy transmisjach sportowych, ale tylko w jakości 720p (HD+).
4. Dodatkowe obrazy z kamer na meczu np: Superpucharu Niemiec.
5. Dodatkowe przekazy z Golfa na drugim kanale.
6. Kanały tematyczne sportowe Sky Sport De.


Duży minus to cena w przeliczeniu na polskie złoty. Cały pakiet z MySports i blue Sports to spory wydatek, ale mamy wszytko z ligami zagranicznymi, Ligą mistrzów, Ligą angielską, F1 czy NHL. No i nie polski komentarz, ale niemiecki przede wszystkim. 


Dla mnie liczy się tylko Premier League i NHL bo to najwięcej oglądam. Jak wykupie to Sky Sport z MySport. Skusił bym się na pakiet blue Sports, ale zobowiązanie na aż 6 miesięcy i cena drugie tyle co pakiet Sky Sport z MySports. Zobaczymy najwyżej zrezygnuję z Viaplay i Canal+ Online i wykupię wtedy wszystkie pakiety sportowe Sky Ch (trzy pakiety.) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były promocje.

Pierwsza za 12.90 CHF na pół roku.

Druga 14.90 CHF cena na zawsze, ale była ważna tylko do 15 lipca.

Blue Sport i Sky Sport mają parę razy w roku promocje wiec warto czekać.

Blue Sport często oferuje swój pakiet w cenie 15 CHF na pól roku, a Sky za 14.90 CHF na zawsze.

Biorąc razem Sky Sport oraz My Sports jest taniej - 29.90 CHF.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest raczej skierowana do tych co mają większe telewizory i są gotowi za wyższą jakość zapłacić. Oczywiście nie każdy potrzebuje 1080p z wysoką przepływnością, podobnie jak UHD z HDR, u nas są tańsze platformy jak choćby Viaplay ze swoim flagowym 720p :)

 

Szwajcarska Blue TV dodała do swojej oferty Canal+ Premier League zastępując kanały RMC Access Sport. Wkrótce zostaną dodane inne kanały C+. Pojawią się w ofercie Blue Sport i Sky Sport. 

 

canal-sky.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nadmiernie nie ograniczają, bo się geolokalizacją nie przejmują. Jak było już kilka razy pisane - przy aktywnym koncie kanały działają w UE bez VPN za wyjątkiem zewnętrznych Sport Digital, RMC Sport i wybranych transmisji na Bundesliga UHD. Jeśli komuś są niezbędne to temat załatwia VPN za 2$.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną kanały te są dostępne jedynie w cyfrowym pakiecie BLUE TV. Więcej szczegółów odnośnie pojawienia się ich w ofercie Sky CH ma pojawić się wkrótce.

Z innych ciekawostek. Pojawiła się włoska ścieżka dźwiękowa do meczów Premier League dzięki kanałom Sky Italia.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...