Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby komuś nie zadziałał jeden z wyżej wymienionyvh kodów to SKY Switzerland opublikował nowe Promo na swoje pakiety.

 

SKY SHOW :  ILOVESHOW  9.99 CHF miesięcznie NA ZAWSZE

 

SKY SPORT :  ILOVESPORT  14.90 CHF miesięcznie NA ZAWSZE

 

Promo ważne dla pierwszych 2500 osób.

Sprawdzone 😁

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky  chwali się, że działa z każdą przeglądarką i faktycznie, nie przycina jakości jak C+ do 540p. 

Jest coś dla fanów tenisa,  pokażą cały turniej na swoich kanałach - transmisja większości meczów na żywo.

 

feb858fe87f5e.jpg

 

live1.jpg

 

live2.jpg

 

live3.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore na wspomnianych przez Ciebie kanałach trafiłam  na transmisje 1080p z bitrate ok. 8 Mb/s, jak widać takie też zdarzają się, np. ta:

 

sky1.jpg

 

Jednak większość ma 10,5 Mb/s.

@sportsmen przechodzą różne europejskie karty, że polskie również, nie wiedziałam. Szukających dobrej jakość dla Premier League, F1, Bundesligi itd. z pewnością to ucieszy, bo promocyjna cena w przeliczeniu na złotówki wychodzi dość atrakcyjnie.

 

Tyle o pakiecie sportowym.

 

Sky Show ma bardzo różnorodną ofertę, w jednym miejscu mamy produkcje Sky, HBO,  Peacock, Starzplay. Ciekawostką są seriale "Halo", "The Head",  "Das Boot", "Power Book: IV Force", "Bel-Air", a wkrótce  "House Of The Dragon". Nie brak klasyki, choćby ostatnio dodana seria "Beverly Hills Cop", czy "Top Gun" z 1986 roku.

 

topgun.jpg

 

 

 

Edytowane przez Zuzia
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to reguła, ale transmisje 4K live mają logo z HDR. Dostępne ścieżki dźwiękowe są rozpisane w harmonogramie. Mały zrzut rozpiski 4K na dziś, poglądowo, aby było wiadome ile w tej jakości nadają, można będzie porównać z Viaplay.

 

sky-4k.jpg

 

Jakość już porównałam i Sky 4K HDR wypada lepiej niż F1 w 4K w skandynawskich Viaplay. 

 

sky-hdr.jpg

 

sky-hdr.jpg

Edytowane przez Zuzia
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis idzie dziś w ładnym Full HD z 10,5 Mb/s. 

Dalszy ciąg Formuły, tu z Replay.

 

sky-4k.jpg

 

sky-4k-02.jpg

 

W zasadzie jedyne minusy jakie udało mi się znaleźć, to brak dźwięku 5.1 (ale obiecują, że będzie) i słabo wyglądającą jakąś ligę brazylijską:
https://i.postimg.cc/wB1YmfPx/brasil.jpg

 

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tenis idzie dziś w ładnym Full HD z 10,5 Mb/s. 
Dalszy ciąg Formuły, tu z Replay.


U mnie na żadnym androidzie APK nie odpala UHD. Na boxie od Play jest HLG HDR, ale ewidentnie nie wskakuje profil 4K. Za to na Kodi kanał Live Sky Sports UHD działa w 4K i HDR, ale już replay mam tylko do 1080.

Trochę offtop, ale może mnie ktoś nakieruje. Da się zainstalować aplikację z innego regionu na Apple TV (Sky.ch)? Oczywiście nie zakładając konta na inny region, choć pewnie bez VPN się nie obejdzie…


82adebc1cd5bfe265d28d31a6ff3816b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dadam napisał:

U mnie na firesticku wszystko śmiga tak jak powinno.


Zgadza się, na Firesticku wszystko działało. Na Shield Pro i Play Box 2 już nie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 z Replay miałam na myśli stream z kanału Sky Sports UHD, gdy idzie z harmonogramu to co oznaczone jest tam jako powtórka. Przy live jest w logo HDR, a przy Replay nie ma choć i tak jest dostępne HDR. Natomiast w kategorii Sport VoD - Replay mam dokładnie jak Ty, 1080p z 10,5 Mb/s.

 

@tracer10 ale w odniesieniu do czego? Ja porównuję do innego streamu, Viaplay i tutaj Sky wypada na plus. Gdyby dali dla HEVC 25 Mb/s byłoby lepiej, ale te 17,72  Mb/s można potraktować jako przyzwoite minimum. Troszkę popatrzyłam na tę Formułę, sport dobry do testów, bo dynamiczny, żadnych zacięć w aplikacji na Android, poza tym działa bez VPN. 

 

Sport to jedno, ale subskrybujący Sky Show mają w pakiecie interesujące kanały TV, a patrzenie na nie to czysta przyjemność, dobre ustawienie kodeka, 50 FPS i naprawdę wysokie bitrate. Zrzuty nie oddają, ale mnie najbardziej, obok filmowych, podoba się kanał Sky Nature. Tu też mogę porównać z jakością kanałów telewizyjnych od polskich dostawców i życzyłabym sobie poziomu Sky u nas.

 

Sky-Nature.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jak narazie cięzko jest porównywać jakość sportu w streamie a jakość sportu w czołowych platformach cyfrowych.

Ja również preferuję oglądanie sportu przez satelitę ( w moim przypadku jest to SKY AUSTRIA ) ale nie zmienia to faktu,że na chwile obecną SKY Switzerland jest najlepszym STREAMEM na świecie jeśli chodzi o jakość sportu.

Nawet streamy "zza oceanu" takie jak FUBO, STAN SPORT, SPARK SPORT i wiele wiele innych nie mogą się równać ze SKY Switzerland.

Szwajcarska usługa online jako jedyna "strimuje" wszystko w minimum 1080p i co najważniejsze, jest jedyną platformą internetową na świecie obok BT SPORT która posiada sport w UHD HDR.

Ostatnio nawet przetestowałem azjatycką platformę NOW E która uznawana jest za najlepszą usługe online w całej Azji jeśli chodzi o sport w internecie.

NOW E streamuje 2 mecze Premier League w UHD w każdej kolejce, ale bez HDR.

Dodatkowo zdarzają się też mecze PL, LM, Laligi itd w 720.

A więc również tutaj NOW E nie ma szans ze SKY.CH jeśli chodzi o jakość sportu i jest spoooooro droższa.

 

20220210-194417.jpg

 

Wiadomo, że jak narazie sport na platformach internetowych dopiero "raczkuje" i sporo ludzi nadal preferuje oglądać transmisje sportowe na przysłowiowym "talerzu" bo tam często jest lepsza jakość niz w streamie co nie znaczy, że za chwilkę usługi internetowe nie będą przewyższały standardową telewizję pod każdym względem, nawet jeśli chodzi o jakość sportu.

Dobrym przykładem jest tutaj właśnie SKY.CH który już teraz jest o wiele lepszy od pozostałym usług internetowych jak i niektórych kanałów sportowych w standardowej telewizji.

Żeby nie było tak kolorowo.

Nawet platforma internetowa SKY SWITZERLAND ma swoje minusy ale jeśli komuś zależy na jak najlepszej jakości sportu w streamie to na chwilę obecną nie ma nic lepszego niż SKY.CH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zuzia napisał:

 

 

@tracer10 ale w odniesieniu do czego? Ja porównuję do innego streamu, Viaplay i tutaj Sky wypada na plus.

 

Sky-Nature.jpg

 

Ty porównujesz cały kontent, ja tylko 4K. Sky Sport 4K w Sky Ch mogę porównać tylko z 4K C+ linearnym bo innego 4K nie widziałem w wydaniu sportowym nie licząc Eleven 4K.

I choć zdaję sobie sprawę, że stream to nie przekaz sat to jednak z braku laku porównam.

I mówię co widzą moje oczy😄. Jest nieźle, ale nie super.

Jak wiesz czekam na Premier League i zobaczymy jak daje radę Sky Switz.

Trzymam za nich kciuki bo cena spoko.

A jak będzie słabo to cóż, lecę do Wiednia po linearny zestaw Sky A.😁

Mam też otwarte opcje irlandzkie ( Sky, BT, Premier Sports ) ale tu słabo z 4K no i ceny jakby 4× drożej niż Sky szwajcarskie.

 

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tracer10 napisał:

 

A jak będzie słabo to cóż, lecę do Wiednia po linearny zestaw Sky A.😁

 

 

Nawet nie leć i nie ryzykuj bo nie dostaniesz platformy SKY AUSTRIA tak " just like that " 🤣

Nie spełniając podanych przez nich warunków.

Sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszak nie polecę w ciemno i nie spróbuję na adres lotniska zamówić😀.

Poszukam gdziekolwiek np. FB rodaka lub rodaczki w tymże kraju.

Może ktoś pomoże? Może za kasę? 

Różnie bywa.

Jak nie wypali to cóż płakał nie będę choć nie powiem @Rudziol mnie nakręcił i się zbanował.☹️

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stanley840 ale dolby atmos masz tylko w wybranych spotkaniach.

Pozatym nie wszystkie transmisje są w 1080p.

Używałem przez prawie 5 miesięcy i dużo wydarzeń było w 720 co nie zmienia faktu, że ich UHD HDR było super.

Poza tym dużo kanałów "na żywo" które nadają "na okrągło" zarówno w pakiecie Sport jak i Normalnym transmitują wyłącznie w 720 a SKY Switzerland w 1080.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, frankie1905 napisał:

do tej pory minusem Sky Ch było to, że nie pokazywał na żywo wszystkich spotkań Premier League z godz. 16.

Już zapowiedzieli, że w tym sezonie będzie podobnie.

Będą transmitować wszystkie mecze.

Wyjątkiem będą mniej interesujące mecze rozgrywane w sobotnie popołudnie oraz mniej interesujące spotkania rozgrywane w środku tygodnia które nie będą "na żywo" a jedynie z odtworzenia.

Mowa tutaj jedynie o mniej ważnych meczach o ile jakieś spotkania Premier League można nazwać "mniej ważnymi" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...