Skocz do zawartości

Sky Switzerland


Zuzia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtyczka jest jedna dla sportu, VOD i TV. Transmisje, które testowałam, te darmowe miały głównie bitrate 10,5 Mb/s: https://i.postimg.cc/Pqc6LMMW/SKY-bitrate-Full-HD.jpg

 

Jeśli Wam 4K płynnie działa w Polsce, to można powiedzieć, że szwajcarskie SKY trzyma poziom.

Edytowane przez Zuzia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę nie w temacie, ale..

Zuzio, nazwanie Szwajcarii ,,lepszą (xD) częścią świata" to totalny absurd, no ale co kto woli.

 

A co do obrazu, to faktycznie. To nie jest ładna jakość. To wręcz fenomenalna. :) Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić lepszą. 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lannan napisał:

Tak troszkę nie w temacie, ale..

Zuzio, nazwanie Szwajcarii ,,lepszą (xD) częścią świata" to totalny absurd, no ale co kto woli.

Pod względem steamingu to jak najbardziej jest to lepsza część świata, bo pisałam w tym kontekście. Do momentu zapoznania się ze SKY myślałam, że wysoka jakość możliwa jest tylko w USA, gdzie FuboTV zadziwiło mnie ilością transmisji live, zwłaszcza w 4K. 

17 godzin temu, kunkore napisał:

@ZuziaSky 4K działa bardzo dobrze, zarówno na LG WebOS jak i Play TV Box 2.

Bez VPN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego repozytorium zainstalować plugin SkyCH, żeby hulało 4K i HDR? Odpaliłem Kodinerds i mam tylko 720p, a w ustawieniach mam tylko logowanie na konto.

Niestety Kodi odpala mi transmisje sportowe tylko w 720p, a APK w wersji 4.4.7 zainstalowane na Shield Pro oraz Play Box v2 działają w FHD i tylko Play Box odpala HDR HLG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Kodi 19.x polecam spróbować takie ustawienia dla Input Stream Adaptive jak na zrzucie: ->link

Ale jak pisałam, nie testowałam wersji SKY Sport tylko Sky Show, gdzie 1080p działało bez problemu dla każdej wersji transmisji, VOD, TV, live. Również na urządzeniach z certyfikacją L3.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2022 o 17:11, all999 napisał:

Z jakiego repozytorium zainstalować plugin SkyCH

Dla Sky Ch w Kodiners. Wspólna dla usług Sport/Show/Store.

 

Gdyby ktoś szukał do innych Sky, to w tym samym miejscu są też wtyczki dla wersji austriackiej i niemieckiej. Do Sky Sport Now oraz nowozelandzkiego Sky Go - w repozytorium SlyGuy. Natomiast Sky Italia jest w oficjalnym repozytorium Kodi.

 

W dniu 19.06.2022 o 22:52, all999 napisał:

Co do oficjalnego wsparcia dla UHD, to android go ma tylko w wybranych TV, także zostaje WebOS.

 

Teraz rozumiem czemu oferują swój  Sky TV-Stick 4K w promocyjnych pakietach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na pakiet SKY SHOW.

Jeśli ktoś jest chętny to wystarczy wpisać Promo Code :

 

SkyDeal

 

by otrzymać pakiet SKY SHOW ( Entertainment + Cinema ) w cenie 12 CHF miesięcznie NA ZAWSZE.

Oferta ważna dla pierwszych 1000 osób które skorzystają z kodu  "SkyDeal"  w dniach od  Piatku do Niedzieli.

Podobna promocja miała miejsce na poczatku roku.

P.s Szwajcarski pakiet Entertainment + Cinema rózni się od niemieckiego oraz austrackiego.

Screenshot-20220623-223830-Chrome.jpg

 

 

Nadal ważnay jest Promo Code

 

FORMULA2022

 

po którego wpisaniu otrzymujemy pakiet SKY SPORT w cenie 12.90 CHF przez pierwsze 6 miesięcy.

 

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dadam, cena rewelacja. Jakość też bardzo dobra.

@all999 jednak jest 4K zarówno pod Android jak i na PC, Kodi 19.4 z ustawieniem Input Stream Adaptive jak wyżej. Bitrate było podawane i zgadza się, jest ponad 17 Mb/s. Dwie ścieżki dźwiękowe do wyboru. Kanał Bundesliga 4K ma takie same parametry, ale obecnie jest tam tylko jakaś plansza kontrolna: https://i.postimg.cc/T2gf3t7K/Sky-4k-Bundesliga.jpg

 

Sky-4k-01.jpg

 

@kunkore kanały HD mają jednak bitrate 10,5 Mb/s: https://i.postimg.cc/YSrwnkMg/Sky-Sport-F1-HD.jpg

Czyli dokładnie tak samo jak w usłudze Sky Show dla TV i live.

 

 

Edytowane przez Zuzia
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zuzia napisał:

Kanał Bundesliga 4K ma takie same parametry, ale obecnie jest tam tylko jakaś plansza kontrolna: https://i.postimg.cc/T2gf3t7K/Sky-4k-Bundesliga.jpg

 

@Zuzia trafiłaś prawie na przerwę między tansmisjami :)

Kanały SKY SPORT UHD jak i SKY BUNDESLIGA UHD co prawda pokazują różne wydarzenia w trakcie dnia ( głownie powtótki ) ale nie transmitują 24 godziny na dobę.

Warto dodać, że powtoŕki na kanałach UHD nie posiadają znaczka HDR ale i tak nie zmienia to faktu, że wszystkie transmisje UHD są z HDR-em bo sprawdzałem.

Zresztą podobnie jest na cyfrowych SKY'ach. 

Tam również " nie chwalą " się HDR-em na powtórkach :)

Znaczek HDR jest podawany jedynie przy transmisjach na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dadam nie zagłębiałam się co i kiedy i teraz też jest plansza kontrolna na tym kanale :)

 

Co do ścieżek dźwiękowych, dla Premier League była niemiecka jako podstawowa, a druga ścieżka to same dźwięki ze stadionu, bez komentarza. Podobnie jest na F1. Jakość obrazu 4K mogę porównać ze skandynawskim Viaplay. Sky wygląda zdecydowanie lepiej na telewizorze z Androidem, przy aktywnym HDR. 

 

Sky-4k-04.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@
[mention=37778]all999
jednak jest 4K zarówno pod Android jak i na PC, Kodi 19.4 z ustawieniem Input Stream Adaptive jak wyżej. Bitrate było podawane i zgadza się, jest ponad 17 Mb/s. Dwie ścieżki dźwiękowe do wyboru.


Pisząc o androidzie, masz na myśli oficjalną aplikację, czy Kodi? Na jakim urządzeniu z Androidem testowałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Zuzia napisał:

@Dadam, cena rewelacja. Jakość też bardzo dobra.

@all999 jednak jest 4K zarówno pod Android jak i na PC, Kodi 19.4 z ustawieniem Input Stream Adaptive jak wyżej. Bitrate było podawane i zgadza się, jest ponad 17 Mb/s. Dwie ścieżki dźwiękowe do wyboru. Kanał Bundesliga 4K ma takie same parametry, ale obecnie jest tam tylko jakaś plansza kontrolna: https://i.postimg.cc/T2gf3t7K/Sky-4k-Bundesliga.jpg

 

Sky-4k-01.jpg

 

@kunkore kanały HD mają jednak bitrate 10,5 Mb/s: https://i.postimg.cc/YSrwnkMg/Sky-Sport-F1-HD.jpg

Czyli dokładnie tak samo jak w usłudze Sky Show dla TV i live.

 

 

Jak sprawdzałem pierwszy raz, to było niecałe 8, teraz musieli dodatkowo niektóre podbić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kunkore nie wiem co było wcześniej, ale obecnie dla kanałów HD profile jakościowe wyglądają następująco: https://i.postimg.cc/j2rhnxTN/Sky-HD-bitrate.jpg

 

@all999 pod Kodi 4K powinno działać na każdym urządzeniu z certyfikacją Widevine L3. Ewentualnym problemem może być wersja Androida lub Kodi i jego konfiguracja. Aplikację Sky mam na telewizorze. Natomiast kwestia HDR to jest odrębne zagadnienie, tutaj jeszcze muszę wykonać kilka testów, żeby napisać coś więcej. Temat rozwojowy.

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę info ??

Na platformie WOW pisze, że będą streamować wszystkie 380 mecze ale jedynie 232 na żywo a 148 z odtworzenia, podobnie jak SKY SWITZERLAND.

W tym wszystkie najważniejsze.

Jedynie niektóre sobotnie mecze które według SKY będą "najmniej" ciekawe można będzie zobaczyć z opóźnieniem.

 

 

Screenshot-20220626-144511-Chrome.jpg

Edytowane przez Dadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na smartfonie z rootem (Android 11) i tablecie (Android 12) 4K również  uruchomiło się bez problemu. W ramach testów, bo nie ma sensu na urządzeniach mobilnych wybierać 4K przy dostępnym dobrym profilu HD.

 

Sky-4k-05.jpg

Sky-4k-08.jpg

 

Profile jakościowe 4K, HEVC: https://i.postimg.cc/fyfKCb40/Sky-4k-07.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...