Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak talerz masz w dobrej kondycji(nie pordzewiały,pogięty) to nie musisz go zmieniać-akurat w tym temacie wielkość ma znaczenie,zmienisz tylko konwerter i podepniesz kabel/e i po kłopocie, jeśli natomiast chcesz zmienić talerz a sam ustawić anteny nie potrafisz to dojdą Ci jeszcze koszty instalatora,ale to już Twój wybór, jeśli Ci nc+ działało to CP bez problemu też pójdzie (tylko pamiętaj o skręcie konwertera-popatrz jak stary jest ustawiony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem,w którym temacie zadać to pytanie więc umieściłem je tutaj.Czy zmienił sie tp do pobierania uprawnień?Kiedyś był(z tego co pamiętam) tp79 12284 H.Czy coś się pozmieniało bo ostatnio było trochę zmian na HB(a jedzie do mnie kurier ze sprzętem)?

Edytowane przez swojadroga
Pierwszy z góry, to zły temat. Przeniosłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wszystko działało bez zarzutu. Wczoraj po włączeniu dekodera Cyfrowego Polsatu, nie było żadnych kanałów. No to wiadomo, wchodzę w ustawienia, skanuję w poszukiwaniu kanałów i wszystkie są ustawione. Działa, fajnie. Tylko problem w tym, że po wyłączeniu dekodera i włączeniu go ponownie, kanałów znowu nie ma... i całą operacją skanowania trzeba wykonywać od nowa. Na dłuższą metę jest to męczące i czasochłonne. Jakieś pomysły, jak sobie z tym poradzić?

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej tematyce już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, doświadczył ktoś może dzisiaj problemów z kanałami travel, cbs drama, polsat food i jeszcze kilkoma ? Posiadam moduł CAM, dzień wcześniej kanały wszystkie działały. Sygnał jest w porządku, pozostałe kanały działają. Na stronie cyfrowego polsatu nie widzę aby były jakieś zmiany w liście kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Kanały CBS DRAMA i Orange Sport nie są już dostępne na polskim rynku, 31 grudnia zakończyły nadawanie --> https://satkurier.pl/news/154923/cyfrowy-polsat-i-nc-orange-sport-i-cbs-drama-a-wypowiedzenie.html

 

Kanały Travel Channel HD i Food Network HD(do 01.01.2017 jako POLSAT Food HD) są nadawane od dziś wyłącznie z nowych parametrów:

Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
tp. 16 (11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

Szczegóły --> https://satkurier.pl/news/155041/polsat-food-network-juz-jako-food-network.html

 

Ponadto oferta Cyfrowego Polsatu z dniem dzisiejszym poszerzyła się o kanały TVP ABC, AMC HD i ELEVEN EXTRA HD. W dniu jutrzejszym pojawi się Super Polsat oraz Polsat Sport News HD. W styczniu dołączy także NOWA TV --> Parametry i szczegóły: https://satkurier.pl/news/155050/cyfrowy-polsat-trzy-nowosci-w-ofercie-zmiany-na-liscie-i-parametry.html

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim HD5000 wyszukałem EURONEWS HD jednak nie działa fonia po naciśnięciu czerwonego klawisza pokonuje sygnał prawidłowo oba zielone paski ok. 80% jednak brakuje PIDu audio.

Identyczna sytuacja na HD3000.

Nie wiem czemu nie działa fonia, może komuś działa ?

Zawsze lepiej popatrzeć na wersję HD skoro jest FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. To mój pierwszy post na forum. Przeczytałem wiele wątków, ale nigdzie nie znalazłem analogicznego problemu, aczkolwiek tematów jest tak dużo, że jeśli gdzieś jest, to przepraszam. Mam dekoder HD 5500s. Na kilku kanałach, m. in. TLC HD, Metro, ID HD, DTX HD, Nat Geo People HD co jakiś czas znika EPG. Wygląda to tak, jakby EPG ładowało się na np. 2 dni i potem już się nie aktualizowało. Mam zaznaczoną opcję automatycznej aktualizacji w ustawieniach. Po włączeniu każdego z tych kanałów, po pewnym czasie EPG się pojawia, ale trzeba to robić dla każdego z osobna i czekać aż EPG się załaduje. Dekoder raz był już wymieniany, jednak problem nie zniknął. Przywracałem ustawienia fabryczne. Mam najnowszą wersję oprogramowania. Czy ktoś mógłby mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu?

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wciśnięciu EPG pokazuje się "tabelka" z EPG, ale na tych kanałach "Brak danych". Czasem jest nieaktualna pozycja, ale tylko na pomarańczowym pasku z informacją o danym kanale. W EPG zawsze kiedy nie ma aktualnego programu widnieje "Brak danych". Dodam tylko, że moc zawsze 100%,a jakość, w zależności od kanału, między 70% a 90%. Zawsze zielona. Wydaje mi się, iż to błąd dekodera, że nie pobiera EPG z automatu, ale nie znam się, więc mogę się mylić. Liczę na jakieś rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam podobne objawy na moim HD 5000 po brak tytułu na belce, jednak po chwilowym wejściu w EPG już jest OK.

Czasem po włączeniu danego kanału jest na belce jest też program, który był na antenie w czasie gdy ostatnio był na tym kanale w czasie ostatniego włączenia np. wczoraj by po chwili zaktualizował się na aktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, reasumując, mam rozumieć, że to jest "normalne"? I że mimo "automatycznej aktualizacji EPG" i tak trzeba to robić ręcznie, dla każdego kanału z osobna?

Czy może jednak jest ktoś, u kogo EPG aktualizuje się samo na wszystkich kanałach?

Edytowane przez bomel91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...