Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam sie nad zakupem multiroomu, ale ciekawi mnie czy bede mial mozliwosc streamowania obrazu na żywo przez internet? Dekoder z laptopem połączyłbym przy pomocy Access pointa, bo oczywiście router też posiadam, ale w innym pokoju i nie ma sensu przeciąganie kabli, natomiast nie jestem w stanie stwierdzić czy to wystarczy?

Pewnie nie ma takiej możliwości, żeby streamować co innego a oglądać co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli pojawai się taki komunikat zonacza to, że operator nie otrzymał wpłaty. musisz wyłąc dowód wpłaty faxem lub na maila i zadzwonic na infolinię!

Jeśli jest błąd 04 -dekoder zablokowany to na ogół nic nie pomoże wysłanie potwierdzenia (bo widocznie była większa zaległość niż 1 miesiąc) i nie ma wtedy możliwości ponowienia uprawnień nawet na infolinii. Dopiero jak środki wpłyną na konto zostanie przywrócony odbiór. Chyba, że to była jednomiesięczna zaległość - wówczas może to być wynikiem zawieszenia dekodera i wystarczy telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam dekoder HD6000 i od kilku dni mam pewien problem, a mianowicie dekoder pokazuje hud, po przełączeniu na inny kanał kropeczki od ładowania, ale nawet po godzinie nie pojawia się obraz ani dźwięk. Żaden kanał nie odpowiada, sygnał na maksa.

Przywróć ustawienia fabryczne i na nowo wczytaj listę kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w przypadku posiadania dekodera dedykowanego operatora, w razie wystąpienia z nim problemów z działaniem, nie ma co się wielce w to zaproblemiać, nie ma co zbytnio kombinować, tylko najlepiej pójść do APS-u i niech po prostu wymienią niesprawny dekoder na nowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam obecnie na wynajem Samsunga HD. Od końca lipca, co tydzień występują w nim problemy z epg, z którymi technicy CP nie wiedzą co lub nie chcą nic zrobić. Noszę się z zamiarem wymiany dekodera, który polecilibyście.

Ps. Interesują mnie takie opcje jak własna lista kanałów i jej sortowanie, dopisywanie transpondera (na tym najbardziej mi zależy). Z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie. Pozdrawiam :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wymianę techniczna to mogą Ci wymienić na HD 5000/6000/2000/3000 przy nich możesz ustawić listę ulubionych kanałów. Podpisując aneks do umowy możesz wybrać SAGEM 88 bądź PVR 7000 i w nich możesz ustawić własna listę kanałów.

 

Rzadko można znaleźć jeszcze samsunga w punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę was o radę jak to rozkimić:

 

Moja znajoma ma u siebie już dłuższy czas dekoder Echostar - po wyłączeniu z gniazdka i ponowne jego zalączenie trwa ok 10 min. Radze jej aby wymieniła dekoder na nowy, tyle że będzie się to wiązać (zapewne) z przedłużeniem umowy na rok, dwa.

 

Sprawa jest o tyle ciekawa, że placi tyle co za premium czyli 89,90 i ze względu na dekoder SD nie odbiera kilku kanałów.

A zła to taka, że ona jako starsza, samotna osoba abonament opłaca syn, który mieszka w innej części Polski i on też ma wszystką dokumentacje związaną z umową CP.

Moje pytanie:

Czy bez umowy ale z wiedzą nt. nr umowy,nr abonenta ect. może wymienić dekoder w dowolnym punkcie CP osoba upoważniona czy też np. osoba zaufana tejże starszej pani??

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłem dzisiaj wymienić mojego zawieszającego się ESI-88 na nowy. Dostałem do niego nową kartę która jest nieaktywna, czekam na kanale 13 na aktywację jednak niepokoi mnie dekoder do multiroom który woła o kartę z dekodera głównego o numerze XXXXXXXXX407 której nie ma, bo została wymieniona razem z dekoderem na nową. Na dodatek nowej karty nie mam w systemie icok. Czy wystarczy oba dekodery zostawić na kanale 13 i czekać 'aż zaskoczą'? Po jakim czasie będę miał nową kartę na icoku?

 

przed chwilą zmienił się komunikat z "Karta nieaktywna" na "Nieprawidłowa karta". Po wyjęciu i włożeniu karty ponownie komunikat "Karta nieaktywna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie, wymienili mi w APS uszkodzony dekoder na nowy i dali do niego nową kartę. Wróciłem do domu odpalam dekoder i mam na ekranie komunikat Karta nieaktywna. Mam też do umowy drugi dekoder multiroom który był nieużywany ponad 2 tyg i teraz prosi mnie o 'starą' kartę a ja starej nie mam bo została w APS'ie z uszkodzonym dekoderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trzeba będzie zadzwonić na infolinię, aby puścili uprawnienia odbioru do nowej karty w nowym dekoderze, a także, żeby "przepisali" dotychczasowy dekoder dodatkowy Multiroom do nowo wydanego dekodera głównego i karty. :) Dopiero wtedy powinno wszystko zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy dekodery od CP (z dyskiem wewnętrznym lub z zewnętrznym firmowym od CP) potrafią nagrać napisy dołączane do filmów czy programów? Najprawdopodobniej są to napisy dla osób niesłyszących - mi jednak chodzi o cele edukacyjne. Mój echostar dvr-747 tego nie potrafi. Słyszałem, że Fergusony to robią ale nie wiem czy działa ta opcja z modułem - to tak na marginesie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie przez telefon przedłużałem umowę i oznajmiono mi ze dostane nowy dekoder HD 6000 ale dzis był kurier i przywiózł mi dekoder Samsung DSB-H370G i teraz nie wiem co robić. Który z tych dekoderów będzie lepszy. Zostawic sobie tego samsunga czy moze dzwonic do polsatu i niech mi go wymieniają na Hd 6000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...