Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I oto jaką odpowiedź dostałem:

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że proponujemy przedłużenie Umowy na okres 15 miesięcy (promocja JS48) na Pakiet Rodzinny HD, z podmianą dekodera na udostępniony dekoder HD w cenie 69 zł.

Przez 1 miesiąc opłata za ww. pakiet będzie wynosiła 0 zł/mies. Po okresie promocji minimalny Pakiet z którego może Pan korzystać to Mini HD w cenie 14,90 zł/mies., zaś maxymalny to Rodzinny HD w cenie 24,90 zł/mies. Pakiety można zmieniać w każdym okresie trwania umowy, przy czym zmiana będzie obowiązywać wraz z rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego.

 

W/g mnie to w porównaniu z pierwotną propozycją to jest całkiem przyzwoita, w sumie będziesz miał nawet krótszą umowę, dekoder HD a co za tym także dostęp do kanałów a że parę groszy stracisz - no cóż, to Cię na przyszłość czegoś nauczy, bo wszak "widziały gały co brały" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamierzasz korzystać z nagrywania, live pausy, weź HD 7000.Obecnie wszystkie kanały z satelity są nadawane w 1080i, więc tryb 1080p jest niepotrzebny, bo jakość byłaby taka sama.

 

Czyli jak oglądam np mecz na polsat sport extra hd i w menu mini hd 2000 mam ustawione 1080p to i tak nie jest w takim formacie?

a więc na pvr hd 7000 gorszego obrazu nie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można przełożyć dysk twardy do innego dekodera?

Pewnie że można tyle że nic co jest zapisane już nie odtworzysz :( nawet gdybyś dysk z HD 6000 przełożył do innego egzemplarza HD 6000 to też by nic nie zmieniło. Dysk jest kodowany przez konkretny dekoder i tylko na nim można materiał odtworzyć.

Nawiasem mówiąc temat wałkowany już kilkadziesiąt razy na tym forum :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zauważyłem wcześniej Twój wpis o tym ewenemencie i myślę że ilość tych kodów jest w jakimś sensie ograniczona ( parę tysięcy :?: ), jak na razie jesteś chyba jedynym szczęśliwcem, któremu sie to przytrafiło że trafił się dekoder z takim samym kodem jak poprzedni,ale jak to się mówi-

"wyjątek potwierdza regułę "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu u mojego ojca. Ma tuner Ferguson 8800HD z modułem CI+ oraz HD 6000 jako multiroom. Dekoder HD 6000 nie odbiera żadnego kanału z transponderów powyżej 12000 takich jak Superstacja, Polsat HD TVP2 HD itd. Częstotliwości poniżej 12000 odbiera bez problemu. Czasza anteny 90cm. Konwertery Twin ustawione w zezie. Hotbird/Astra. Tata zamienił miejscami dekodery i Ferguson odbiera z obu wejść antenowych natomiast HD 6000 nie odbiera z żadnego. Podejrzewał, że jest to wina głowicy w dekoderze, ale w APS sprawdzono dekoder i powiedziano, że jest dobry. No i pytanie gdzie może tkwić rozwiązanie problemu.

 

Pzdr,

 

Cezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko czekać. Ja też kiedyś wpłaciłem i nie było śladu o tym w ICOK. dopiero po tygodniu pojawił się wpis, że wpłacono z datą o tydzień wcześniejszą. Czego się przejmujesz? Przecież masz na pewno jakieś pokwitowanie, Zawsze jest jak się coś wpłaca. Na ICOK nie zwsze widać to co się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie, sprawa wygląda następująco.

Chciałbym aby mój dekoder był połączony z internetem, wiadomo jakie ma on wejście, na erjotkę.

 

Ja posiadam modem usb. Próbowałem już za pośrednictwem komputera, ale za dużo kabli mi się warla po pokoju i ten sposób odpada. Nie chcę inwestować w router pod usb, bo jest dość drogi.

 

Są może jakieś tańsze urządzenia do których można podpiąć modem usb, a z nich żeby wypuścić kabel i podłączyć do dekodera ?

Szukałem, ale nie mogę nic takiego znaleźć.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibbits

Skoro posiadasz tylko modem USB to bezpośrednio do dekodera go nie podłączysz.

W twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem byłby niezależny router Wi-Fi z wbudowanym modemem ADSL (bo domyślam się, że ten modem USB masz z Neostrady?) i wówczas podłączysz do niego i komputer i dekoder. Ten pierwszy możesz, wedle uznania, albo bezprzewodowo przez Wi-Fi albo kablem Ethernet. Dekoder podłączysz do routera tylko kablem Ethernet. Bo rozumiem, że chodzi ci o dekoder dedykowany Cyfrowego Polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...