Skocz do zawartości

Odbiorniki Polsat Box - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dostarczono mi dziś Evoboxa HD na przedłużenie umowy. Podłączyłem wszystko jak książka pisze ale nie mam programów. Zadzwoniłem na info. Pan powiedział że do trzech godzin uruchomią. Mija już trzecia godzina i dalej nic 

Po drugim telefonie wszystko działa. Czy ktoś wie jak ustawić listę ulubionych w Evoboxie HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam dekoder Evobox PVR po wymianie, gdyż w poprzednim był problem z dyskiem - pomimo kilku nagrań pokazywał 0% wolnego miejsca + wydawał dziwne dźwięki

Z nowym dekoderem też jest chyba coś nie tak, ponieważ z każdym dniem ubywa % wolnego miejsca. Ze 100% spadło do 78% w ciągu kilku dni a nic jeszcze nie było nagrane. Czy ktoś miał taką sytuację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 minut temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. Jeśli pozostałe dane adresowe napisałeś poprawnie i zaznaczyłeś, że jest to Cyfrowy Polsat, to kurier powinien trafić. Natomiast, jeśli nie, to przesyłka wróci do Ciebie. 

Napisałem odbiorca cyfrowy polsat tylko do ulicy nie napisałem łubinowa 4a tylko łubinowa 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dekoderem HD3000. Włączam go, lampka w dekoderze się świec, a nie ma obrazu na telewizorze. Gdy podłączę go do innego telewizora wszystko działa normalnie, i gdy do tego telewizora gdzie nie działa HD3000 podłączę inny dekoder też wszystko działa normalnie. Próbowałem podłączyć go innym kablem HDMI i jest to samo. Dodam że stało się to po burzy, ale nie wygląda na to żeby coś było spalone bo i dekoder działa na innym tv, jak i na tym tv działają inne dekodery. Wie ktoś co może być przyczyną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko...

Usługa Multiroom. Dekoder evobox pvr plus dodatkowy evobox lite.

Dekoder dodatkowy działa w pokoju u dzieci. Dziś mnie natknęło na przegląd instalacji w domu z racji urlopu.

 

Wciskam epg na pilocie dekodera lite, wybieram wcześniejszą audycje nawet o 1 godzinę. 

 

IMG20210722171130.jpg

 

Na każdym kanale.

 

 

Telewizja działa bez problemu.

Ta funkcja również działała jak pamiętam przy montażu.

Dekodery w tej samej sieci. Restart robiony.

Twardy jak i wtyczkowy.

Pauzowanie nadawanego materiału działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Witam. Proszę o przywrócenie ustawień fabrycznych i weryfikację, czy sytuacja nadal ma miejsce.
 

Przywróciłem ustawienia fabryczne i nadal jest to samo. Podłączyłem dekoder przez kabel scart i jest obraz na telewizorze, problem jest tylko przy podłączeniu przez kabel hdmi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dziękujemy za przesłaną wiadomość.

 


Uprzejmie informujemy, że sygnał jest nieprzerwanie nadawany i dodatkowo został ponowiony. Prosimy o weryfikację czy problem nadal występuje.
 

 

 

Tak jak pisalem tym razem to samo odpisali.

Od marca walcze z tym problemem, ponowic aygnal sobie sam moge z poziomu icoku.

Dekoder poprawnie podlaczony do sieci bo dziala w usludze multiroom.

Uslugi online dzialaja.

A odpalenie czegokolwiek z epg z godziny wstecz czy kilkunastu nie dziala bo blad e16

Edytowane przez WSZtm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Czy jest możliwość na Evobox Lite stworzenia własnej listy kolejności kanałów? Niby się da, ale gdy tworzę to i tak kanały przesuwają się na inne pozycje i nie są w kolejności w której je ustawiłem ?

E: Już wiem, każdy muszę z osobna dodawać i zapisywać bo inaczej się mieszają ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie posiadam EVOBOX PRV i 3x MR 5500s, a chciałbym mieć możliwość korzystania z np. ReStart.

Jaka jest szansa, że przy przedłużaniu umowy (na początku września) dostanę lepszy sprzęt? (Główny i MR)

O jaki sprzęt pytać?

 

Jest sens brać ten nowy 4K? (Internet 300 od innego operatora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...