Skocz do zawartości

Iphone 12 lub 13


Rekomendowane odpowiedzi

Nie polecam, telefony wysyłają faktycznie ale nie wiem czy wiesz sprzęt dostajesz dopiero po 110-120 dniach. Na allegro działa podoba firma CAR4VIP. Czyli 3 skrócie przez tyle czasu twoje pieniądze sobie pracują.

Jeśli chcesz kupić taniej to wyzbył bym się nadziei, że nowy sprzęt kupisz gdzieś za 2 k zł taniej bez żadnego alle.  Jeśli zależy aby był to Iphone 13 w tańszej cenie to poszukaj sobie takiego po zwrocie albo krótkim czasie użytkowania. Za około 3300-3500 taki można kupić np. w SmartSpot. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest legalna firma, wystawiają nawet fv vat, telefony są nowe, zapakowane, gwarancja itd. Cały myk polega na tym, że najpierw płacisz a dopiero po 120 dniach dostajesz telefon, tam nawet jest opcja wyboru, czym dłużej tym taniej.  Nie ma problemu też z Chargeback jak ktoś się rozmyśli. No ale najpierw dajesz pieniądze na jakiś czas a potem dostajesz sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Car4VIP na allegro od prawie 4 lat tak działa. Możesz sobie poczytać komentarze tam, ale osobiście nie polecam kupowania w ten sposób. To jest po prostu myk z odroczoną dostawą sprzętu a ryzyko oczywiście jest. To są normalnie zarejestrowane spółki itd, wszystko można sprawdzić no ale jest te ale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale mi to wygląda na jakąś piramidę, gdzie obecnie wpłacający finansują sprzęt ludziom, którzy go kupili 4 miesiące temu. Ja bym nie ryzykował.

 

Na pepper.pl wystarczy poobserwować przez kilka dni wrzutki z okazjami - prawie codziennie pojawiają się jakieś promocje na Iphone. Oczywiście nie są to obniżki o 25-30%, ale przynajmniej kupno z pewnych sklepów i dostawa w czasie krótszym niż 4 miesiące :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Używam dedykowanej ładowarki HOCO do Iphona 12 mini. Mam go 15 miesięcy, ładowany codziennie, stan baterii 90%. Wydaje mi  się, że po dwóch latach użytkowania Iphona Xs baterie miałem na poziomie 92%, ale teraz obecnie z racji dojazdów więcej gram na telefonie. Czyli w/g mnie zużycie wypada podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...