Skocz do zawartości

FERGUSON FK 6900


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy znów nowe oprogramowanie:

 

dla odbiorników ze starym panelem przednim:

http://www.ferguson-digital.eu/pl/pobie ... R_120.zip/

 

dla odbiorników z nowym panelem przednim:

http://www.ferguson-digital.eu/pl/pobie ... 20_NP.zip/

 

Opis:

◦poprawiono FastScan dla TnK

◦i inne drobne poprawki...

Uwaga: po wgraniu oprogramowania zalecamy przywrócenie ustawień fabrycznych i ponowne wgranie listy kanałów!

 

Zobaczmy co tym razem spłodzili nasi programiści :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście chodziło o kanaly niekodowane, natomiast cała paczka C+ nie działa, pełna ciemność. NIe używam żadnych splitterów i innych wynalazków...

 

Może tuner się zawiesił: wyłaczyć i włączyć przyciskiem z tyłu tunera zasilanie albo brak uprawnień karty: ICA Cyfraplus - przywracanie uprawnień. Wgrać nową wersję softu 120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Przeszukałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi na takie oto pytanie: czy można coś zrobić, aby informacje o programie nie były przycięte? Czy jest jakieś przejście do następnej strony, czy też taki styl tego dekodora? Chodzi mi o informacje wyświetlane w oknie tekstowym powyżej paska info.

 

Soft ver. 116

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

ja mam dokładnie to samo na najnowszym sofcie blokuje karte cyfry+, po resecie albo wyjęciu/włożeniu karty działa ok na poprzednich softach tez to występowało ale żadko 1raz w tygodniu z tym że były to inne objawy obraz zamarzał dźwięk piszczał przez pare sekund i sam się odblokowywał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Używam tego tunera (soft najnowszy) wraz ze spliterem przewodowym opartym na mikroprocesorze PIC16F84A. Do tego mam 2 karty turbo (na mikroprocesorze PIC16F628A). Drugi dekoder jaki mam to Peace SD od Cyfry. O ile na oryginalnym dekoderze od Cyfry (Peace) wszystko dziala wrecz wzorowo, to Ferdek wiesza sie niemilosiernie czesto (niekiedy nawet co parenascie minut), tak, ze trzeba resetowac spliter, bo obraz gasnie calkowicie. Sprzedawca zapewnial, ze z tym dekoderem spliter powinien sobie poradzic - niestety tak nie jest. Czy da sie cos z tym zrobic? Moze nalezaloby wgrac jakies inne oprogramowanie do splitera czy tez Fergusona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z zawieszaniem się tunera po aktualizacji z wersji 116 do 120. Jeśli się nie mylę to na tym forum była dyskusja nt. downgradu softu. Wspomniano tam, iż na pusty pendrive należy wgrać soft oraz plik tekstowy upgrade.key (gdy popatrzyłem do niego, to zawierał on kod cyfrowy). Co opisuje ten kod? Czy plik ten musi być dedykowany do konkretnej wersji softu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki. Otóż używam tego tunera z kartą TNK. I pytanie czy do tego tunera można jakoś dołączyć moduł na drugą (inną) kartę?? Nie widać aby było wejście na moduł, ale jest plastik z przodu panelu tak jakby z miejscem na moduł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem, otóż korzystałem z tego dekodera (Ferguson FK 6900) juz ponad miesiąc, ale niedawno, jak go właczylem, był tylko czarny ekran. Wazne - opis programu, godzina i wszystkie okienka ktore wczesniej wyskakiwały np. przy przelaczaniu kanałow NADAL są, nie ma tylko obrazu tego kanału. Jestem posiadaczem Cyfry+ pre-paid. i wszystkie kanały (w tym pakiecie - rozszerzonym) działały. Postanowiłem odłaczyc dekoder z zasilania, wyjałem karte z czytnika i jesczez raz właczyłem. nadal był czarny ekran, tylko wtedy na samej górze pojawil sie niebieski pasek - sprawdzanie karty i tak czekałem ponad godzine!!! i nic! moim zdaniem ustawienie antenty i samo podłaczenie do telewizora jest w porzadku, dlatego, ze jak przełaczyłem na programy niekodowane to one były wyswietlane (np. TVP Polonia, czy VIVA i inne). Co jest nie tak? Miał ktoś podobny przypadek? jak rozwiazac ten problem?

 

prosze o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie kanały niekodowane takie jak TVP Polonia, VIVA, jakies kanały związane z modą, TV Biznes itd.są odtwarzane(jest OBRAZ!), jest opis programu, tytuł. To samo jest na tych kodowanych (tytuł itd. działa nawet EPG i wyswietla mi co leci np. na Canal +) , tylko ze tam nie ma obrazu...

 

w czym moze lezec problem? nie instalowalem jakis softów, monter jak mi ustawial wszystko, zrobil tak ze wszystko dzialalo wiec nie widzialem sensu, grzebac cos przy tym, bo nawet az tak sie na tym nie znam. a moze to jednak cos z karta? ale nic z nia nie robilem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...