Skocz do zawartości

MTV 90s UK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Na plus to, że przy aktualnie granym utworze podają rok jego wydania, czego brak w wersjach international kanałów MTV 80s i MTV 90s. Poza tym  logotypy prezentują się lepiej bez tej ramki, w której umieszczone są napisy 80s i 90s.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duży logotyp i nazwa pasma, czcionka na strapie jeszcze bardziej niedobrana, nie wiem też dlaczego strapa dali tak na lewo.

Tradycyjnie spodziewać się można było niewiele, dali z siebie jeszcze mniej ;)

Ciekawe, czy jest taka sama szalejąca cenzura klipów jak w wersji międzynarodowej - ktoś ma porównanie?

 

PS: Tych lat wydania, to może jednak lepiej niech nie podają ;)

Trochę pomylić się można, daty wydania singli vs. albumów itp.... ale pomylić się o 44 lata (przypadek 2), to jest jednak sporo :)

97486.jpg

 

97485.jpg

 

97487.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jakie słowo mam wyłowić po angielsku na „ M ”. Na przykład w języku rosyjskim i polskim MTV można rozszyfrować jako „TeleWizja Młodzieżowa” / „Молодёжное ТелеВидение”. Po angielsku nie mogę znaleźć słowa na litera „M”, które jest powiązane z grupą docelową w wieku 15-30 lat.

Edytowane przez 1993andrey1993
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozwól, że trochę pomogę.

 

MTV (Mind Television, Mine Television, More than TV, Main Television, Modern Television, Meantime Television, Mutiny Television, Mellow Television, albo jak kto woli Massacre Television, albo Moron Television). :wink:

 

Można coś stworzyć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 13.04.2022 o 00:59, Mularczyk45 napisał:

Dzisiaj Oglądałem Pasmo ,,Janet Jackson: Official 90s Top 10'' i Na Miejscu 2 Puścili All For You a Ta Muzyka Jest z 2001 Roku

Może sam singiel ukazał się pod koniec lat 90, natomiast klip został nakręcony w 2001 jak to ma miejsce z Crazy Town i ich "Butterfly"????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.04.2022 o 21:44, Mularczyk45 napisał:

Zastanawiam Się Że To MTV Hits UK Będzie Zamknięty Może Jesienią Ale Nie Jestem Pewny

Też myślę tak samo, ponieważ z kolei na zwyczajnym MTV Hits (znaczy się tym dostępnym w Polsce) leci sporo utworów z poprzedniej dekady, więc prawdopodobnie za jakiś czas będzie rebranding na MTV 10s.

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...