Skocz do zawartości

Al Jazeera Sport


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak masz firefoxa, to wchodzisz w menu > opcje >zaawansowane > sieć > ustawienia > zaznaczasz ręczna konfiguracja proxy , w dłuższe okienko wpisujesz 194.170.16.75 w to obok krótsze 80 > pod tym zaznaczasz haczykiem, żeby proxy było dla wszystkich otwieranych protokołów , zastosuj i wchodź na AJS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden trick z proxy i stronką AJS. Otóż logujemy się tam z adresu proxy w/g przykładu BlackHawks. Następnie włączamy jakiś kanał, który chcemy oglądać(od 1 do +10), czekamy aż się nam włączy i będzie działać. Wtedy wchodzimy w ustawienia firefox i ustawienia i klikamy bez serwera proxy. Co nam to daje - otóż nie musimy już męczyć się ze słabym łączem przez proxy(a straty łącza u mnie to nawet 50% sygnału na low i co jakiś czas przycinki), tylko oglądamy z taką prędkością jaką daje nam nasze łącze od dostawcy. Mam nadzieję, że komuś to pomoże jak i mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tu np: http://www.en.aljazeerasport.tv/Live - masz tam kanał na żywo, a na górze to co aktualnie jest w programie.

Tu troszkę więcej co w następnych dniach: http://www.en.aljazeerasport.tv/Schedul ... obal/tab/2

Kiedyś jeszcze ta stronka działała, nie wiem jak teraz ma się to do rzeczywistości http://www.jsc-sports-guide.com/tv/sun/14 (zaznaczasz pole Gbl oraz dzień, który cię interesuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al Jazeera Sport nabyła prawa do pokazywania ligi marokańskiej - Moroccan Pro League, w dniu dzisiejszym pokażą dwa mecze na kanałach kodowanych : Al Jazeera Sport 9+ i 10+ i jeden na Al Jazeera Sport 2. na kanałach Al Jazeera Sport Global, Al Jazeera Sport 1 i 2 przez cały dzień transmisje z Arab Games które odbywają sie w Dausze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

to jest odpowiedź AJS an problem

Hello

we have sent signal

but the problem not for sending signal we have received many call ,and a lots of Emails regarding same problem ,

then we contact aljazeera they said it's a general problem from aljazeera . and it's will be fixed with a few hours ,

if you need more information you can contact them direct at this email :

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam prośbę. Kupiłem przedwczoraj roczną kartę Al Jazeera 1-8 system viaces. Po włożeniu do dekodera (emulator [beep]) po paru minutach karta się aktywowała. Gdy wchodzę w uprawnienia odbioru jest taki wpis "valid from 7-1-2012 untill 13-1-2012". Czyli rozumiem że kartę teraz należy aktywować na stronie arabskiej. A nie mam pojęcia jak to zrobić. Może ktoś mógłby mi krok po kroku opisać jak mam to zrobić i na jakiej stronie. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie witam potrzebuje pomocy.kupilem karte jsc na allegro 28 12 11 viacces na 8 kanalow karta chodzila 7dni i araby zakodowali mi sygnal,co zrobic zeby odkodowali mi sygnal.po wlozeniu karty do modulu ci cam wyskakuje napis.you do nothave the rights to access the program.a po wlozeniu karty do drugiego wsadu wyskakuja dwie daty 28 12 11 i 05 01 12 panowie czy to oznacza taki krotki termin karty czy co. troche to nie fer bo za 8 dni ogladania zaplacilem 700 stow.Panowie co zrobic i jak cos zrobic zeby to dzialalo.Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

musisz zarejestrować kartę na stronie Al Jazeery (używając meila bez .pl, najlepiej gmail), zalogować się (przy pomocy proksy) i przesłać sygnał na kartę, nastąpi aktywacja karty na ok. rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W styczniu tego roku kupiłem kartę roczną. Po włożeniu do tunera, karta po chwili zaskoczyła. Wpis na karcie taki - ważna od 7.1.2012 do 13.1.2012. 13.1.2012 karta zgasła. Założyłem konto na arabskiej stronie. Wchodzę na tą arabską stronę wpisuję w 1. okienku viacces card-viacces w 2. Nr karty. w 3. password w 4. pięć literek z okienka obok i po wciśnięciu przycisku u dołu jestem na następnej stronie. Tu mam podany nr karty, mój password, podane kanały od 1 do 8 jakie zamówiłem i pod spodem data 9.1.2013. Wciskam send signał i tak od dwóch dni po pięć razy. I cisza. Co robię nie tak, czy to ma tak być. Proszę o pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niekodowane kanały Al Jazeera Sport 1 i 2 tak jakby zniknęły z Nilesata (7°W). Tzn. zmieniły częstotliwość i niby nadają dalej, tyle że w słabej wiązce — u mnie na antenie 1,2 m zero sygnału. Na Badrze (26°E) została jeszcze Al Jazeera Sport 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy i Koleżanki. Prosiłbym o informację czy warto kupić jak poniżej:

http://allegro.pl/al-jazeera-sport-paki ... 14264.html

Jakiś czas temu, pod koniec 2011, czytałem, że warto poczekać z zakupem do 2012 ponieważ będą programy sportowe 9, 10. W powyższym linku sprzedający proponuje tylko 1-8. Proszę o radę czy można gdzieś kupić 1-10 (pewnie).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak - oferta ta jet dla ciebie najkonkretniejsza i najprostsza -po pierwsze sklep aktywuje ci kartę bezpośrednio(nie musisz się bawić w aktywowanie karty na stronie arabskiej) ,a pyzatym prościej kupić to w Polsce jak zagranicą.

a cena też przystępna. Co do kanałów 9 i 10 to są to kanały obecnie dodatkowo płatne i kosztują ok 60 Euro(wraz z HD 1 i HD 2,i paczką ESPN) Jeżeli chcesz kupić kartę z kanałami od +1 do +10 to jest to wydatek troczę droższy jak cena z allegro około 135 euro a karta z kanałami od +1 do +8 kosztuje 105 euro

tu masz stronę:

http://www.jsc-cards.com/order/index.ph ... c33a2a64ab

Ja osobiście miałem kanału od+1 do +10 a obecnie mam tylko 8 podstawowych czasem mi brakuje tych dwóch kanałów

bo leci tam rugby i niektóre mecze z fonią Angielską-ale ogólnie da się przeżyć

bez nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...