Skocz do zawartości

CANAL+ online - pytania, problemy, komentarze


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.08.2024 o 10:11, ramzes napisał(a):

Tak,zrywa połaczenie  kółko sie kręci  tez robiłem reset netu,aplikacji nic nie pomaga .Na meczach podobnie jak tak ma odbierac liga mistrzów to ja dziękuje za taki badziew.

Miałem identyczny problem przez ostatni tydzień. Apka zrywała połączenie po ok 15 minutach. Dzisiaj nie mam dostępu do żadnego streamu. Korzystam z iPada i Apple TV. Ktoś wie jak to rozwiązać? Support sugeruje sprawdzenie połączenia z netem. Wszystkie inne aplikacje działają bez zarzutu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Hatsu napisał(a):

Miałem identyczny problem przez ostatni tydzień. Apka zrywała połączenie po ok 15 minutach. Dzisiaj nie mam dostępu do żadnego streamu. Korzystam z iPada i Apple TV. Ktoś wie jak to rozwiązać? Support sugeruje sprawdzenie połączenia z netem. Wszystkie inne aplikacje działają bez zarzutu. 

U mnie dokładnie to samo. Apka na TV zawieszała się po kilku minutach, dzisiaj w ogóle kanały się nie uruchamiają. Na kompie też tak się dzieje. I to na pewno nie wina neta- mam światłowód 1 GB. Ktoś wie co się dzieje?

Edytowane przez Stusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyła mi się półroczna oferta CANAL+ opłacona jednorazowo (chyba BLIKiem). Ze pełny Canal+ wychodziło koło 34 zł zamiast 54 zł.

 

Dzisiaj aktywowałem CANAL+ SERIALE I FILMY (29 zł), już podpinając kartę etc.

Stwierdzam, że Canal+ Online ma chyba najgorszy, ze wszystkich platform z których korzystam, system transakcyjny. Do tego czekanie z pół godziny aż im się wszystko potwierdzi. Na innych platformach działa to wszystko sprawniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mingo napisał(a):

Nie wyciągałbym z tego daleko idących wniosków. Być może faktycznie trwają jakieś rozmowy co do PSP, być może po prostu coś porządkowali w usłudze, ktoś coś kliknął i miniaturki kanałów się na chwilę pojawiły. 

 

Obstawiam tą drugą opcję, bo to nie pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, eMWu napisał(a):

Czy ktoś kojarzy czy jest jakakolwiek szansa, że wreszcie powstanie aplikacja Canal+ online na XBOX ONE?

Oni na swój satelitarny dekoder 4K nie potrafią/nie chcą zintegrować aplikacji w jedną, a gdzie tutaj o XBOX ONE marzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.press.pl/tresc/83239,canal--4k-ultra-hd-bez-emisji-w-trakcie-wybranych-meczow-ligi-mistrzow-uefa

 

Portal wspomniał o użytkownikach tego forum. A z treści wynika, że nie będzie LM w 4K, tak jak to wiadomo w zasadzie od czerwcowego finału LM.

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Usunięto zaczepki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multi-Live jest ekstra, często oglądam dwa lub więcej transmisji naraz. Uważam, że każdy nadawca wydarzeń na żywo powinien to mieć.

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał(a):

Jedynie za co można pochwalić to opcja "Multiview", bo super sprawa w przypadku kilku wydarzeń sportowych.

 

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...