Skocz do zawartości

CANAL+ online - pytania, problemy, komentarze


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też macie, mieliście problem z aplikacją ? Transmisja albo nie chce się włączyć, a jak już się włączy, to po około 15 minutach obraz się zatrzymuje i trzeba włączyć od nowa.. reset aplikacji i telefonu nic nie dało. Miał ktoś tak ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ramzes napisał(a):

Mam net 300mb  swiatlówod i ogladajc mecz przynajmniej raz w ciagu jednej połowy sie przytnie.To nie wina netu w xeszłym swzonie piłka szła idealnie.Moze przez te nowe kanały co maja wejśc coś tam ryją.


U mnie niczego takiego nie zaobserwowałem. Również mam światłowód i Apple TV 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny raz zawiecha obrazu na Canal+Sport HD. Nie można nic zrobić,  nawet cofnąć. Chciałem już wyłączyć tv, a tutaj aplikacja ponownie się uruchomiła.  Nie wiem tylko czy to stało się po moje próbie cofnięcia,  czy po prostu samoczynnie się zrestartowała.

Edytowane przez lucas2go
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze wrócić do tematu rozdzielczości kanałów w C+ Online na urządzeniach mobilnych. Bo to jednak głupie, że taki Netflix, czy Premier League na Viaplay mogą być w Full HD a nawet w 4K a w Canal+ Online część kanałów jest w Full HD a np. Canal+ Sport jest w 540p i to na urządzeniach z Androidem 14. Abonent nigdzie nie jest informowany o wymaganiach. Nigdzie nie jest napisane, że pełna rozdzielczość na kanałach sportowych Canal+ będzie dostępna tylko na iPhone'ach czy górnopółkowych Samsungach. Myślę że to celowe ograniczenia wprowadzone pod producentów smartfonów i powinien się tym zająć UOKIK

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to była wina programistów aplikacji, a nie Appel TV on ma taki zapas mocy że sobie spokojnie pochodzi kilka lat jeszcze. A telewizory mają słabsze procesory i już w pewnym momencie nie dają rady obsłużyć aplikacji w 100%.

Edytowane przez stanley840
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, rodzice mają Samsunga z 2017 roku i wszystko działa bezproblemowo.
Jak się kupuje TV 1000-1500 PLN to one nie wyrabiają.

Mam przystawkę Apple TV, ale kilka miesięcy temu ją odłączyłem. Z Tizenem nie mam problemów, w przeciwieństwie do Apple TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...