Skocz do zawartości

CANAL+ online - pytania, problemy, komentarze


Sentence
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, stanley840 napisał(a):

Dlatego najlepiej używać przystawek zawsze można sobie ustawić co się chce.

Tak, ale z drugiej strony to jest już żenujące że jeden z bardziej popularnych systemów na smart TV w dalszym ciągu ma takie problemy. Nie będziesz przecież ręcznie zmieniał za każdym razem odświeżania bo nawet w samym Netflixie różne filmy potrafią mieć różne fpsy. To powinno działać automatycznie, tak jak np. działa na Apple TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odtwarzaniem Live TV na Canal+ Online, które mam zapewnione jako dodatek do telewizji satelitarnej. Na aplikacjach, sprawdzane na kilku urządzeniach, i stronie internetowej pojawia się komunikat: Żadne treści nie są dostępne w tej chwili. Miałem już ponownie wysłane uprawnienia, ale problem nie zniknął. Seriale/filmy działają bez problemu, a Live TV nie działa w ogóle. Jestem w Polsce, nie używam VPN. Co może być przyczyną tego problemu?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale tu jednak jest haczyk: czy TVP we własnym serwisie VOD też będzie przykrywać sygnał Sport czy Jedynki/Dwójki w czasie transmisji IO? Wiemy że czasem tak robią, ale coś mi się wydaje że nie w tym przypadku. Ceremonię otwarcia śmiało można było oglądać, a ja sobie nie przypominam żeby w ostatnim czasie przykrywali jakąkolwiek transmisję sportową u siebie. Zwykle dotyczy to tylko niektórych filmów, i to raczej na antenach tematycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisach TVP GO, TVP VOD i TVP Sport Online działają transmisje w internecie. Chyba ta sublicencja zabrania tylko C+ Online, aby nie chwalili się, że mają cały sport u siebie.

 

Fragmenty filmowe z IO pokazywane są w programach informacyjnych. Czy ze względów licencyjnych TVP Info oraz i9:30, Teleexpress i Panorama są zablokowane obecnie w C+ Online? Relacje i fragmenty spotkań (powtórki z ważnych momentów) są także w CNN i w TVN24. Czy CNN i TVN24 są także objęte planszami o braku licencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...