Skocz do zawartości

RED GO


Michu_97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@danielpes5 - jednakże Filmbox+ kosztuje 14,99 zł/mies. oraz ma aplikację na telewizory (na pewno na Android TV, nie wiem jak z innymi systemami). Czego nie można powiedzieć o tych jajach jak berety, które za 35 zł/mies. ma... blokadę na samo przeglądanie strony internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Filmbox+, to nie - jakoś mam inne, ciekawsze streamingi do (co najmniej) wypróbowania, a Docubox czy Filmbox Arthouse (bo Gametoon mam w ofercie Orange) jako kanały na żywo to za słabe argumenty na subskrypcję.

 

O RED GO wypowiedziałem się wcześniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lakiman napisał:

Skorzystałeś z oferty?

 

A i owszem, miałem aplikację Filmbox+ na 6 miesięcy  przy zakupie telewizora Samsung.  Potem mogłem nawet skorzystać że zniżki -50 procent przez następny okres.  Przez ten czas obejrzałem tam ze 2-3 filmy na VOD. I to w zasadzie wszystko. 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Serwis żyje, ale właściwie nie wiadomo po co. Co prawda dorobili się już aplikacji na Android oraz IOS, ale biblioteka uboga, HD mimo dość wysokiego bitrate jakieś brzydkie, filmy nie mają napisów tylko lektora nie najwyższych lotów.. Wykupiłam ze względu na klasykę, ale rozczarowanie podobnie jak przy Flixclassic. Nawet gorzej, bo tam przynajmniej można coś obejrzeć, a na RED GO nawet późno w nocy ciągle buforowało i zacinało, aż całkiem przestało działać z takim błędem: https://i.postimg.cc/8C6gfK91/Red-Go-error.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chyba ruszyło, bo kilka filmów retro obejrzałam bez większych przeszkód. Szkoda tylko, że nie ma ścieżek dźwiękowych bez lektora. Co innego, gdyby była to pierwsza liga tej profesji, ale niestety bardziej przypomina klimat z kaset VHS kina klasy B, bezbarwne, monotonne głosy. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2023 o 20:29, danielpes5 napisał(a):

Nawet ostatnio słyszałem reklamę tego serwisu w RMF FM  i Radiu Złote Przeboje. Jak widać tonący brzytwy się chwyta.

W RMF to ten serwis reklamuja od dłuższego czasu. Pamietam że jakos w okolicach zeszłej wiosny slyszałem tam promocję tego serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Platforma Red Go uruchomiła aplikację na telewizory AndroidTV.     https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/red-go-aplikacja-smart-tv


Wcześniej zadebiutowały apki na telefony i tablety (Android i iOS). 
Po roku działalności widać, że platforma koncentruje się głównie na telenowelach, soap operach i materiałach własnych Red Carpet TV. Ciekawe czy będą jakieś nowości na jesień? Póki co, codziennie jest jakaś premiera (Moda na sukces, Triumf Miłości) - podejrzewam ze pakiety kupują głównie fani MnS 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...