Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może i ma się dobrze tylko ich produkcji jakoś na Disney nie ma więc użytkownik tej platformy ma się już gorzej.
Starsze produkcje są, a nowości też niebawem będą.
@bgmnt niektóre usuwane tytuły w różnych krajach są te same, np. Vinyl, the Brink, Pani Fletcher, Ruxx i kilka innych.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Pawop napisał:

Na Hype Train ktoś wstawił wypowiedź gościa z brazylijskiego fanpage'u HBO Max, że tytuły, które usunęli mają zostać uporządkowane i jak wszystko pójdzie dobrze to wrócą. Ponadto mają trwać prace nad nową aplikacją. Nie wiem ile w tym prawdy.

Wg  plotek decyzja jakaś "strategiczna" została podjęta 29 czy 30 czerwca i z dnia na dzień zostały seriale głównie Originals Europe wywalone.

Wg innych plotek, to jest "sztucznie" wywołana rotacja. I tutaj też może być jakieś ziarenko prawdy. A dlaczego? Najbardziej popularny Netflix w Polsce "wywołał" efekt oglądania nowości. Nie ważne, czy serial/film jest nowy czy ma X lat, ważne że wpadł na platformę. I wtedy jest ruch, bo typowy Kowalski ogląda te "nowości" i te "nowości" są w TOP10. Nie trzeba daleko patrzeć - stary The Fall czy Taboo dostali drugie życie, nie tylko w Polsce (zwłaszcza ten pierwszy).

I co samo się tyczy Disneya+. Nie ważne, że większość ich biblioteki w Polsce to kotlety, nowości filmowe głównie na C+ a nowe seriale STAR są z opóźnieniem. Dla typowego Kowalskiego to jest CAŁKOWICIE nowa platforma i dla niego cała biblioteka jest NOWA. Więc ma "co oglądać" na długi czas.

Natomiast HBO to platforma, która została przemianowana a większość biblioteki już była. I klient ma wrażenie, że w porównaniu do konkurencji jak Disney+ czy Netflix na HBO nic nie wpadło. Zwłaszcza to dotyczy krajów w Europie, gdzie niedawno sie pojawił HBO MAX i Disney+ przy stacjonującym Netflixie od wielu lat.

Ludzie są dzisiaj wygodni i pomimo "wolności" jaką daje jakakolwiek platforma to nie chce im się wertować całej biblioteki i opierają na podpowiedziach albo co wpada nowego.

To wszystko to tylko "może" i możemy gdybać i się sugerować plotkami w sieci.

Nie ma informacji od PR HBO poza odpowiedziami botow i usuwaniem treści własnych, więc możemy każdą sobie teorię dopisać.

 

 

  

22 godziny temu, enski napisał:

Póki co to oni mają problem, aby zaoferować własne klasyki z kreskówek od własnych producentów we własnym serwisie 😄

I tutaj też jest ciekawa sytuacja. Na Variety w VIP+ był artykuł, gdzie Warner robił badania i się okazuje, że klienci HBO w przeciwieństwie do Disney+ czy Netflix oczekują innych produkcji. I wg ich badań, dużo produkcji animowanych czy dla "dzieciarni" w HBO MAX nie ma zainteresowania takiego jak w największej konkurencji. I to może być powód, dlaczego tak się ociągają z animacjami. Każda platforma ma innego widza.

 

BTW Turbulencje i tak były do wywalenia. NBC zrezygnował z serialu, więc WBTV sie dogadał z Netflixem. A Netflix kupił pełne prawa i zamówił 3 sezon. Mnie nawet bardziej to zdziwiło, że wpadł na NF a na HBO jeszcze był.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te seriale nie są ani własnością HBO ani Netflixa. Netflix jak coś bierze, to chce mieć to na wyłączność. Już kiedyś pisałem, że np taki HULU miał tylko prawa na USA (bo taniej) a na resztę świata najczęsciej ten co wyprodukował. Netflix jak już wykłada kasę na produkcje, kupuje wszystko łącznie z kochanką reżysera, psem i budą i wyłączność na cały świat albo gdzie się tylko da.

Więc przejął serial Turbulencje ze wszystkim.

 

W przypadku tych seriali wymienionych przez Ciebie, masz podobnie np z Fargo. Serial MGM a jest na HBO i na Viaplay. To wszystko zależy, kto jest właścicielem.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawop napisał:

Starsze produkcje są, a nowości też niebawem będą.
@bgmnt niektóre usuwane tytuły w różnych krajach są te same, np. Vinyl, the Brink, Pani Fletcher, Ruxx i kilka innych.

 

Pewno będą ale ja to mówię w kontekście HBO Max i ich biblioteki. Są ciągle narzekania na zawartość HBO a jakoś ja ciągle mam tam coś do obejrzenia czego nie można powiedzieć o konkurencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno będą ale ja to mówię w kontekście HBO Max i ich biblioteki. Są ciągle narzekania na zawartość HBO a jakoś ja ciągle mam tam coś do obejrzenia czego nie można powiedzieć o konkurencji. 
Narzekający zawsze będą. Też mam dosyć długą listę produkcji do obejrzenia, podobnie zresztą jak na D+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Arkon napisał:

Pewnie nawet oni nie wiedzą. :) Niezależnie czy ceni się ten serwis czy nie, to takie usuwanie tytułów niestety bardzo niekorzystnie działa na wizerunek marki. Marketingowo są daleko za Netflixem.

Coś w tym jest.

Mnie już dało do myślenia kiedy to Pani na infolini poinformowała, że wkrótce będzie lektor dodany do Batmana...

Niewątpliwie te usuniecia mają zwiazek z fuzją. 

Kwestie licencji, dogadywania się. Będą kolejne usunięcia, ale te produkcje wrócą.

Jest niezły bałagan do ogarnięcia hbo max, turner, tvn, discovery, player, europort, warner tv.

To musi być uporządkowane raz na zawsze.

 

Jednak jakiś sensowny komunikat na teraz by się przydał.

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
22 minuty temu, diabeu napisał:

Wychodzi na to że człowiek nie może być pewny nawet dostępności Orgialsów na danej platformie, a potem zdziwienie że ludzie dalej korzystają z nielegalnych źródeł.

Gdy zwróciłem uwagę, że w HBO GO nie było takiej praktyki dotyczącej usuwania oryginalsów bez wcześniej zapowiedzi ( chyba, że się mylę..) to ktoś napisał o mojej złej woli.. ;-)

Był słabszy serwis jeśli chodzi o ofertę programową, ale przynajmniej można było być pewnym obejrzenia serialu bez obawy, że zaraz zniknie, tym bardziej jak ktoś był w trakcie jego oglądania.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie ogarniam po co w ogóle zmieniali GO na MAX...człowiek niby wiedział ale jednak się łudził ze ta zmiana zmieni platformę na lepsze. Że wszystkie produkcję WB będą w jednym miejscu na STAŁE że oryginalne produkcję będą się pojawiać i również pozostaną a tak czym ta platforma różni się od netflixa chyba nawet jest gorsza bo oni swoich produkcji nie usuwają.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Zacząłem oglądać Batmana i zszokował mnie żenujący dubbing polskich pseudo aktorów, wykarmionych naszymi kartoflami i wyrosłych na naszym zsiadłym mleku. Kiedy wersja z lektorem?

 

@domin107, to lipa :/

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 2PaC napisał:

 tak czym ta platforma różni się od netflixa chyba nawet jest gorsza bo oni swoich produkcji nie usuwają.

No nie wiem ;)

https://antyweb.pl/10-lat-seriale-netflix-original-najlepsze-najpopularniejsze

Był Lillyhamer, którego nawet świętowali i nie ma ;)

 

1 godzinę temu, 2PaC napisał:

Ogólnie to nie ogarniam po co w ogóle zmieniali GO na MAX...człowiek niby wiedział ale jednak się łudził ze ta zmiana zmieni platformę na lepsze

Bo zmieniła na lepsze. W porównaniu do HBO GO jest duży skok. Natomiast jak już pisałem KILKA razy, nie da się zarządzać firmą jak jest bałagan. AT&T chciał iść najmniejszą linią oporu i nie robił nic - jak najszybciej wejść z "nową" platformą i ciągnąć z tego zyski. Niestety, bałagan jaki był w Warner i który sami zrobili jeszcze większy, teraz się mści.

Przyszedł nowy CEO i próbuje zrobić porządki. Gdy od góry to jest źle zarządzane (gdy ryba gnije od głowy) to się nie da inaczej. Warner ma kilkanaście spółek i jest wielką korporacją. Nie da się zrobić porządków z dnia na dzień. Czy przyniesie to oczekiwane efekty, to się okaże. Ale ktoś to musi posprzątać. Tak samo jak zwolnienia czy zmiany spółek, gdzie w niektórych przypadkach po prostu kasa jest przepalana.

Netflix i Disney+ są uporządkowanymi firmami. Netflix trochę za bardzo dumny, że nic mu nie grozi trochę się przejechał i teraz nerwowe ruchy ale tam to od początku działa i jest uporządkowane. Kogoś tam zwolnią, gdzieś przytną czy zaoszczędzą ale to zmiany "kosmetyczne", ponieważ od dawna jest to poukładane i mają kapitana na pokładzie. Więc w razie jakiegoś "paraliżu" są szybko w stanie zareagować, bo struktura jest poukładana. A gdy to jest w porządku, łatwo podejmować decyzję i zmiany. A przede wszystkim szybko i "skutecznie"
Disney podobnie jak NF - uporządkowane. Nawet na potknięcie jakieś szybko są w stanie zareagować, bo nie ma bałaganu.

Warner ma bałagan, problemy, zmiany przez ostatnie lata kapitanów (przechodzenie z rąk do rąk) i to się mści. Kontent mają świetny ale nie ma kto jeszcze tym zarządzać. Przyszedł nowy CEO i próbuje to zmienić. Czy mu się uda? Zobaczymy. Ale przynajmniej coś robi i ma pomysł, bo wcześniej nawet tego nie było. Tkwili w bałaganie, brak konkretnego biznes planu, złe decyzje itd. A teraz przychodzi nowe i to jak w każdej firmie po przejęciu - gdzie nie zajrzysz, wypada trup z szafy.

Jedyne co na ten moment mogę zarzucić nowemu CEO WBD to "panika" - chce za szybko to wszystko od razu zmienić. Taki kolos jakim jest Warner to nie szopa. Więc decyzję niektóre mogą być nietrafione.

Zresztą Paramount+ też dopiero teraz nabiera wiatru w żagle, bo tam bodajże przez rok była walka o stołki (chodzi o zarząd CBS). Gdy sie to skończyło, zaczęli układać biznes plan i teraz próbują ten okręt wprowadzić na ocean. A efekty bądź nie, będziemy widzieć za jakiś czas - rok czy 2 a nie miesiąc czy dwa.

  

13 godzin temu, domin107 napisał:

Niewątpliwie te usuniecia mają zwiazek z fuzją. 

Kwestie licencji, dogadywania się. Będą kolejne usunięcia, ale te produkcje wrócą.

Jest niezły bałagan do ogarnięcia hbo max, turner, tvn, discovery, player, europort, warner tv.

No właśnie. Może masz rację. To ma sens. Ale nadal nie wiemy nic, bo oficjalnego komunikatu nie ma ....

 

2 godziny temu, Toma441 napisał:

Najpierw dodali Shameless, teraz wpadł serial Luther. HBO Max po dosyć słabym starcie, który sam krytykowałem coraz częściej i coraz bardziej  mnie zaskakuje.

Luther juz kiedyś był, bo wyleciał w styczniu tego roku. Ale to jest przykład o czym napisałem wyżej. Warner jako HBO MAX  startuje z innego pułapu jak NF czy Disney+. Konkurencja jest poukładana strukturalnie i nie ma bałaganu na poziomie zarządzania. Warner jeszcze ma bałagan, którego sprzątanie potrwa. Więc dlatego trzeba dać im trochę czasu. I jeśli pominąć bałagan, problemy w zarządzaniu itd to i tak się bronią jakoś bo mają bardzo dobry kontent. Bo ten bałagan wynika głównie z zarządzania i podejmowania decyzji.

Gdy już się bałagan skończy, to mogą dużo zdziałać na świecie.

Obecnie jednak to obraz rozpaczy. No ale  Krakowa od razu nie zbudowano.

 

PS Nie wiem czy ktos pamięta wytwórnie Sony Pictures. Mieli ogromne problemy. Niewiele brakowało a byłaby splajta. Przyszedł nowy CEO, zaczął zmieniać wszystko. Zwolnienia, cięcia kosztów, zmiany w spółce itd. 

A dzisiaj Sony jest 3 największą wytwórnią amerykańską, po Disney (ze swoimi spółkami jak 20th Century Studios)  i Warner Bros.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, spotify napisał:

 

  

No właśnie. Może masz rację. To ma sens. Ale nadal nie wiemy nic, bo oficjalnego komunikatu nie ma ....

 

W sumie to teraz nie dziwię się, że oni nie zrobili zakładki "ostatnia szansa". Za dużo roboty by było, żeby ogarniać co wypada...

Wiedzieli co się święci i że będą jeszcze zmiany. 

Ale takie kwiatki były wcześniej bo jak inaczej nazwać fakt, że coś leci w hbo hd a nie ma tego w hbo max ?

 

Z tego co zauważyłem to ten problem dotyczy produkcji nie amerykańskich tak ?

Bałagan licencyjny.  

 

Niemniej jakiś komunikat od nich powinien wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, domin107 napisał:

Z tego co zauważyłem to ten problem dotyczy produkcji nie amerykańskich tak ?

Bałagan licencyjny. 

Wczoraj był na Hyper Train program i o tym rozmawiali. Oczywiście tylko o Disney+ i animacjach (w tym Netflixa) mają najwięcej wiedzy (jak zwykle) a reszta to domysły, spekulacje.

Nie mniej - Radziu Koch powiedział, że zakłada iż to właśnie może być problem licencyjny. Kiedyś to należało do Warner, teraz nowy właściciel Warner Bros Discovery.

Dodatkowo - jeden z komentarzy oglądających brzmiał, że HBO Szwecja zapewniła, że wywalone tytuły wrócą (jeśli ktoś wiadomość od HBO Szwecja nie przekręcił)

 

Kolejna sprawa - ta korporacja Warner "sprzedaje" między własnymi spółkami prawa. Nie jest tak, że film Warner to od razu musi być na HBO itd. Tutaj też jest dużo do zrobienia, żeby to był jeden "worek" a nie każda spółka w Warner żyje własnych życiem, jak było do tej pory. Zaslav nie chce mieć takiej sytuacji i chce mieć to wszystko w jednym. Disney+  poza HULU (którego nadal 33% udziałów ma Comcast) i sportową ESPN wcisnął do jednej platformy. Wszystko co mają, jest pod jedną platformą. Netflix również ma wszystko, jak dokumentalne (odpowiednik NG Disneya) czy reality show pod jednym dachem. Więc dąży do tego też nowy CEO WBD. Stąd łączenie Discovery z Warnerem. Czy też wywalanie CNN jako osobna platforma. Bo każda platforma to koszt zarządzania, infry, marketingu itd.

W WBD nadal trwają porządki. I nie wiemy czy są nawet w połowie. 😱
 

Ogólnie tyle wiadomo a wiadomo, tyle, że nic.

 

44 minuty temu, domin107 napisał:

Niemniej jakiś komunikat od nich powinien wyjść.

No i właśnie nie ma. Bałagan, dezorganizacja, chaos itd. Uzasadnienie że to może dać lepszą platformę, że to łączenie Warnera z Discovery itd. To rozumiem. Ale brak komunikacji i informacji to jest tragiczne i śmieszne. Niestety.....

 

Na szczęście kontent jest dobry, co chwile coś ciekawego wpada. Za kulisami coś się dzieje (oby na lepiej) a userzy mogą oglądać dalej nowości - nowe tytuły czy też starsze wpadające na licencji bądź z biblioteki Warnera.

Przy okazji w ostatnich dniach wpadł dobry serial - "Mała Doboszka" ;)

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, spotify napisał:

 

Nie mniej - Radziu Koch powiedział, że zakłada iż to właśnie może być problem licencyjny. Kiedyś to należało do Warner, teraz nowy właściciel Warner Bros Discovery.

Dodatkowo - jeden z komentarzy oglądających brzmiał, że HBO Szwecja zapewniła, że wywalone tytuły wrócą (jeśli ktoś wiadomość od HBO Szwecja nie przekręcił)

 

Pozdrawiam, ale okazało się, że tu jednak o coś innego chodzi.

https://variety.com/2022/tv/global/hbo-max-europe-originals-development-1235308730/

 

W skrócie następuje wielka restrukturyzacja HBO MAX w Europie, która na razie polega na:

wstrzymaniu zamawiania nowych serii w Skandynawii, Eur Śr-Wsch, Turcji i Holandii

obecnie produkowane seriale mogą być sprzedane innym firmom

część dotąd wyprodukowanych seriali zostanie usunięta z serwisu (w sumie już to się stało, bo o tym gadamy), żeby mogła zostać sprzedana innym podmiotom

 

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że oferta HBO Max będzie rozmontowywana 4 miesiące po starcie. Mam wrażenie obserwując ostatnie decyzje kierownictwa Warnera, że próbując zrobić porządek, prowadzą do jeszcze większego bałaganu.

Edytowane przez radef
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem po pierwszym wywiadzie z Zaslavem parę miesięcy temu, że idą cięcia i oszczędności, które odbiją się na klientach to mnie niektórzy "poprawiali" ;).

Podobnie z tym "wielkim" przyrostem abonentów, w Q1 który pokazał, że serwis jest totalnie marignalny w Europie - mało kto to zauważył... Wszyscy powtarzali jak to super, że mają 3 mln nowych abonentów.

A malo kto przeanalizował to krytycznie - tych abonentów im przybyło z 15 krajów EU, gdzie uruchomili Max zamiast GO i pokazywało to jak mało dotychczas ich mieli... I najwidoczniej rebranding tego nie zmienił.

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

  

7 godzin temu, bgmnt napisał:

Pisałem po pierwszym wywiadzie z Zaslavem parę miesięcy temu, że idą cięcia i oszczędności, które odbiją się na klientach to mnie niektórzy "poprawiali" ;).

Podobnie z tym "wielkim" przyrostem abonentów, w Q1 który pokazał, że serwis jest totalnie marignalny w Europie - mało kto to zauważył...

Bo przeinaczasz fakty. Jeśli ktoś przejmuje firmę, to zawsze szuka zmian i robi porządek. I każdą cześć spółki rozlicza - dlaczego tak, dlaczego nie inaczej itd.  Gdzie pieniądze spierd....Zawsze jest rachunek sumienia i zmiany co nie działało. Gdyby działało wszystko dobrze, to firma nie zostałaby przejęta przez kogoś albo właściciel by jej nie sprzedał. To jest normalna rzecz.

Wydatki na treści nie zmieniają i zapowiadali że tego nie zmienią. Więc dalej będą inwestować. O tym mowy nie ma, że ograniczają wydatki na treści. Więc tutaj nie ma oszczędności.

To samo jak pisanie, że WBD patrzy tylko na uszczęśliwienie notariuszy (co było nieprawdą, bo co innego CEO powiedział) No przepraszam bardzo - a co robi Netflix prawie przez całą swoją działalność? :)

Ty miałeś focus - że WBD leci na dno, nie będzie nagrywał, rozmontują całą firmę i co tam jeszcze. Ale jak ktoś nie lubi jakieś platformy, to jak ma być obiektywny?

 

Natomiast co do "przeinaczania" to również pisałem o nadchodzącej recesji w USA. Zarówno Disney, który się boi sytuacji w Indiach (linka wklejałem z Variety) czy też zastanawia się, czy przejąć od Comcast 33% HULU czy też sprzedać HULU Comcast. Jak również np Netflix, który wydatki na treści nie zmniejsza ale szuka kosztów gdzie indziej - więc zwolnienia, zamykanie pewnych działów. Mniej filmów po 10baniek, brak wydawania "w ślepo" milionów na nazwiska itd, opcja z reklamami itd. I jeszcze pewnie mnóstwo innych pomysłów. A to tylko po stracie 200 tys userów i to w przypadku nie przejęcia firmy na nowo a jedynie "kosmetyczne poprawki" na sytuację, bo akcjonariusze są wkur.....

Netflix nagrywa na długu a stopy procentowe rosną w USA. I jeszcze w plecy na giełdzie. Podobnie nowa spółka WBD ma dług 55mld, więc przy rosnących stopach i recesji trzeba dzisiaj działać, bo zaraz ten dług będzie dużo większy. Zmiany w zarządzaniu WBD były pewne od momentu przejęcia, bo zawsze po przejęciu jakieś firmy pierwsze co się robi to tnie koszty, zmienia stołki i robi porządki.

I to dopiero początek, bo zaraz inne firmy będą szły w tym kierunku - mniejszym czy większym.

A co do przyrostów abonamentu - chyba tylko ty patrzysz na 2 miesiące. Jeśli ktoś się na HBO GO wcześniej sparzył (wieszanie się platformy, wieczne problemy techniczne itd) , to jak pszczoła do miodu nie przeleci. Dla przykładu - dzisiaj TPSA czyli obecnie Orange co z tego, że ma FTTH a jak wielu do dzisiaj nie chce o tej firmie słyszeć i włosy im dęba stają, jak słyszą Orange, ponieważ im firma kiedys za skórę wlazła. Na efekty się patrzy długoterminowo więc pól roku czy nawet rok minimum.

 

7 godzin temu, radef napisał:

 

Pozdrawiam

https://variety.com/2022/tv/global/hbo-max-europe-originals-development-1235308730/

 

W skrócie następuje wielka restrukturyzacja HBO MAX w Europie, która na razie polega na:

wstrzymaniu zamawiania nowych serii w Skandynawii, Eur Śr-Wsch, Turcji i Holandii

obecnie produkowane seriale mogą być sprzedane innym firmom

część dotąd wyprodukowanych seriali zostanie usunięta z serwisu (w sumie już to się stało, bo o tym gadamy), żeby mogła zostać sprzedana innym podmiotom

 

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że oferta HBO Max będzie rozmontowywana 4 miesiące po starcie. Mam wrażenie obserwując ostatnie decyzje kierownictwa Warnera, że próbując zrobić porządek, prowadzą do jeszcze większego bałaganu.

Również pozdrawiam :)

Szczerze - dla mnie to wielka głupota, pozbywać się własnych Originalsów. Niektóre z nich to naprawdę perełki były.

Dwa - skoro coraz więcej konkurencji stawia na treści regionalne, jak np Disney zapowiedział ich setki, czy też Paramount+ po premierze w UK zapowiedział do 2025 150 tytułów regionalnych, to dlaczego HBO z tego rezygnuje? Tym bardziej, że HBO nadal jest wzorcem jakościowym w przypadku produkcji regionalnych w Europie i  z całym szacunkiem do NF - zostaniemy z niczym.

Ale z drugiej strony łatwo krytykować siedząc na kanapie, gdy to decyzja właścicieli, którzy rocznie miliardy dolców zarabiają.
Nie mniej bałagan wielki. Czy rozmontowywane? Pytanie czy było to już zmontowane na tyle aby rozmontować ;)

Ja czekam aż się ten bałagan skończy oraz na efekt finalny tego, co nowy właściciel robi i do czego dąży.

Przynajmniej coś wiemy po co i dlaczego.

Natomiast jak napisałem - nie podoba mi się "panika" CEO WBD, który efekty chce mieć tu i teraz i wszystko mogę zrozumieć (porządki) ale nie na szybko. Być w gorącej wodzie kąpany to nie jest dobre, bo na szybko to można wiele błędów zrobić.

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, diabeu napisał:

Wychodzi na to że człowiek nie może być pewny nawet dostępności Orgialsów na danej platformie, a potem zdziwienie że ludzie dalej korzystają z nielegalnych źródeł.

Pewnym być nie możesz czy Warner czegoś nie odwali. Ale akurat w przypadku Disneya masz pewność ze nic ci nie zniknie. Tak jak w przypadku Netflixa jeśli mówimy o oryginalnych produkcjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

No dobra, a takie seriale jak Vinyl czy the Brink? To originalsy HBO.

Vinyl to chyba jeden z pierwszych niewypałów HBO możliwe wywalają go na stałe... tak się zastanawiam czy nie poleci również odwilż i wataha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...