Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, sebczak napisał:
1 godzinę temu, lakiman napisał:
Zmiany praktycznie nakładają się na rocznicę od powstania usługi.

..a obiecanych aplikacji na Tizen i WebOS nadal nie ma.

 

Widocznie nie zależy im na nowych abonentach. Czekam na Tizenie na tą aplikację od początku startu usługi i się chyba nie doczekam.

Edytowane przez danielpes5
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro można dekoder kupić poniżej 170zł przy 2 sztukach (-30% rabat) + 40 monet od serwisu.

111111111.png

 

 

Nowe pakiety przy 3 ekranach wychodzą bardzo korzystnie i skończą się podziały, że sport leci na kanale filmowym i brak dostępu. Mała rewolucja IMHO:

CANAL-BOX-4-K-TELEWIZJA-PRZEZ-INTERNET-A

 

CANAL-BOX-4-K-TELEWIZJA-PRZEZ-INTERNET-A

Edytowane przez betona23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rabaty za zgody marketingowe mnie zastanawiają - czy to nie będzie oferta tylko dla abonamentowców?

No i niestety nie ma zbiorczego pakietu C+HBO+Eleven. Nie ma też dopłaty np. do Elevena czyli chyba trzeba brać albo HBO albo Eleven a jak nie to ktoś musi wybulić 110 zł, płacąc dwukrotnie za paczkę C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, betona23 napisał:

Na allegro można dekoder kupić poniżej 170zł przy 2 sztukach (-30% rabat) + 40 monet od serwisu.

111111111.png

 

Tylko nie do końca rozumiem w tej promocji, że nie można dokonać zwrotów, bo usługa jest rejestrowana w C+. Ale dlaczego? Przecież jak nie aktywujesz dekodera to tym samym pakiety też sie nie aktywują. Czy ja dobrze myślę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na dołączoną usługę tv (2 m-ce gratis). Na pewno jak rozpakujesz zapieczętowane opakowanie, to tracisz prawo do zwrotu, to wynika wprost z ustawy. Przy braku rozpakowania można się już kłócić co do zasadności tego zapisu. To tak patrząc ze strony klienta, ze strony natomiast dystrybutora to winić trzeba C+, z tego co się orientuję dystrybutorzy nie mogą cofnąć sprzedaży w systemie/dokonać zwrotu. A towar taki traci na wartości przy ponownej sprzedaży (krótsza gwarancja).

2 godziny temu, michael112 napisał:

Te rabaty za zgody marketingowe mnie zastanawiają - czy to nie będzie oferta tylko dla abonamentowców?


To może być grafika z ulotki dla oferty ze zobowiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gadol zastanawiało mnie to, bo z jednej strony przy zamówieniu na odległość jest możliwość odstąpienia w ciągu 14 dni. Tym bardziej, że muszę na początku aktywować box, by zacząć z niego korzystać. A to, moim zdaniem, powinien dystrybutor móc zweryfikować. Tym bardziej,  że pod koniec zeszłego roku były tu osoby, które odstąpiły od umowy i zwracały dekoder. 

No i w tym ogłoszeniu była też informacja o konieczności podawania numeru pesel i numeru dowodu tożsamości jeżeli chcemy fakturę na osobę fizyczną (tylko po co?). 

Mniejsza już o to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, kamil2505 napisał:

No i w tym ogłoszeniu była też informacja o konieczności podawania numeru pesel i numeru dowodu tożsamości jeżeli chcemy fakturę na osobę fizyczną (tylko po co?). 


Pretensje do C+ za niedostosowany do sprzedaży usług przedpłaconych system. Sprzedawcą usługi telewizyjnej jest Canal+, nie dystrybutor. Jeśli ktoś chce fakturę na firmę to luz, podaje NIP i finito. Jeśli natomiast chce ktoś fakturę na osobę fizyczną, to system nie puści inaczej niż podając dane osobowe jak przy umowie. Dodatkowo nie dostajesz faktury od ręki tylko ją dopiero C+ dosyła w ciągu 1-3 dni.  Przerabiałem to przy zakupie prepaida NC+ na kartę sąsiadce. Pewnie tak samo jest przy boxie z Androidem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj elektromarketu i autoryzowanego dystrybutora. Elektromarket kupuje na fakturę od C+ partię boxów czy prepaidów tvsat i wprowadza je sobie do własnego systemu sprzedaży jak każdy inny towar. Po takim zakupie boxy i tunery są własnością marketu. Dystrybutor nie jest właścicielem sprzętu w swoim punkcie, który dostarcza mu C+ i wypisuje go z systemu sprzedaży C+. Obojętnie czy to sprzęt na umowy z abonamentem, czy prepaidy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, betona23 napisał:

Na allegro można dekoder kupić poniżej 170zł przy 2 sztukach (-30% rabat) + 40 monet od serwisu.

111111111.png

 

 

Nowe pakiety przy 3 ekranach wychodzą bardzo korzystnie i skończą się podziały, że sport leci na kanale filmowym i brak dostępu. Mała rewolucja IMHO:

CANAL-BOX-4-K-TELEWIZJA-PRZEZ-INTERNET-A

 

CANAL-BOX-4-K-TELEWIZJA-PRZEZ-INTERNET-A

Na plus Alekino i Planete a ofercie. Myślę, że te 5 zł warto dopłacić za te dwa kanały. W domyśle biorąc C+HBO lub C+Eleven otrzymujemy te dwa wartościowe kanały.

15 godzin temu, michael112 napisał:

Te rabaty za zgody marketingowe mnie zastanawiają - czy to nie będzie oferta tylko dla abonamentowców?

No i niestety nie ma zbiorczego pakietu C+HBO+Eleven. Nie ma też dopłaty np. do Elevena czyli chyba trzeba brać albo HBO albo Eleven a jak nie to ktoś musi wybulić 110 zł, płacąc dwukrotnie za paczkę C+.

Eleven będzie osobno za 15 zł, więc łącznie będzie to kosztować 70 zł jakbyś chciał C+HBO+Eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wanderer napisał:

Jaką apkę polecicie do oglądania telewizji naziemnej, oczywiście działającą na tym ustrojstwie?

Ta firmowa jest, przynajmniej dla mnie, beznadziejna.

Podpinam się do pytania - jak w ogóle działa na tym DVB-T i czy jest inna aplikacja do obsługi tv naziemnej - z tego co znalazłem w necie obsługa w apce C+ jest toporem ciosana. A rozważam zakup boxa m.in. dlatego, że obsługuje naziemną, a ja już jestem abonentem C+ więc korzystałbym z prawie wszystkich funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sebap napisał:

@SzYcHa_2012, EPG działa w aplikacji DVB-T w tym boxie?

Podobno nie działa. Tzn. w ogóle nie ma EPG, jest tylko tytuł bieżącej audycji.

 

26 minut temu, SzYcHa_2012 napisał:

DVB-T działa w porządku. Również testowy MUX TVP w DVB-T2 HEVC działa bez problemu(...)

Jak daje radę z DVB-T2 to się chyba skuszę...

Edytowane przez torre24
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lary504 zresetuj do ustawień fabrycznych. było o tym już wiele miesięcy temu: https://forum.satkurier.pl/topic/34425-canal-box-4k-skyworth-hy4001/?do=findComment&comment=1598707

 

jeśli box:

- wyszukuje kanały, ale jest ciemność

- kanały są nie po kolei (n.p. tvp1 nie jest pierwszy w naziemnych)

- nie wyszukuje dvb-t2

reset do fabryki załatwi sprawę; wystarcza zrobić raz, problem nie wraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...