Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@FazaFm z opisu na stronie wynika, że 2 miesiące gratis. Więc zapewne oferta standardowa, czyli wszystkie pakiety przez 1 miesiąc za darmo, a potem na e-mail otrzyma się voucher na dostep na kolejny miesiąc za darmo. Pewnie będzie trzeba podać dane karty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gadol napisał:

Od jutra bodajże cena 199 zł będzie wszędzie. Canal+ zmienia nie tylko cenę Boxa ale również pakiety.

A możesz coś więcej powiedzieć? Bo ja wczoraj kupiłem i nie wiem czy jest sens to aktywować czy może będzie coś lepszego od jutra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kamil2505 napisał:

A możesz coś więcej powiedzieć? Bo ja wczoraj kupiłem i nie wiem czy jest sens to aktywować czy może będzie coś lepszego od jutra ;)

Pakiety:
- Canal+ ze wszystkimi kanałami C+ (Premium, Film, Seriale, Family, Dokument, Sport 1-4, Now, Domo, Kuchnia, nSport+, Ale kino, Planete, Novelas, MiniMini, teleToon) 45 zł
- Canal+ + HBO wraz z Go 55 zł
- Canal+ + Eleven 1-4 55 zł
- Fun&News (50 kanałów) 20 zł

Tego jestem pewien. Prawdopodobnie będzie też możliwość wzięcia C+ + HBO + Eleven za 65 zł, ale tu pewności nie mam.
 

Na start jest 2 miesiące dostępu do Canal+ Online (nie wiem czy całość czy tylko pakiet C+)

 

Zmienia się też oferta ze zobowiązaniem - Box za 1 zł i umowa na 12 m-cy.

 

Edytowane przez Gadol
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gadol napisał:

Pakiety:
- Canal+ ze wszystkimi kanałami C+ (Premium, Film, Seriale, Family, Dokument, Sport 1-4, Now, Domo, Kuchnia, nSport+, Ale kino, Planete, Novelas, MiniMini, teleToon) 45 zł
- Canal+ + HBO wraz z Go 55 zł
- Canal+ + Eleven 1-4 55 zł
- Fun&News (50 kanałów) 20 zł

Tego jestem pewien. Prawdopodobnie będzie też możliwość wzięcia C+ + HBO + Eleven za 65 zł, ale tu pewności nie mam.
 

Na start jest 2 miesiące dostępu do Canal+ Online (nie wiem czy całość czy tylko pakiet C+)

 

No i bardzo dobrze. Ceny trochę spadną i zbliżą się do tego co już jest na Playerze, bo do tej pory była dysproporcja między cenami kanałów z C+ w obu platformach OTT.

A co do dekodera w MediaExpert, to ludzie się rzucili i teraz nie da się go kupić w internecie, a w sklepach zostały pojedyncze sztuki, chyba na ekspozycji. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GadolA pakiety Canal+HBO albo Canal+Eleven za 55 albo Canal+HBO+Eleven za 65 będą obejmowały również kanały C+ z niższych pakietów (Domo, Kuchnia, Planete)? I czy będą tam kanały z tańszego pakietu pokroju TVN24, TVP Seriale itp.? Czy za tą cenę tylko kanały premium a za tańsze trzeba dopłacić te 20 zł?

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
3 godziny temu, Gadol napisał:

Pakiety:
- Canal+ ze wszystkimi kanałami C+ (Premium, Film, Seriale, Family, Dokument, Sport 1-4, Now, Domo, Kuchnia, nSport+, Ale kino, Planete, Novelas, MiniMini, teleToon) 45 zł
- Canal+ + HBO wraz z Go 55 zł
- Canal+ + Eleven 1-4 55 zł
- Fun&News (50 kanałów) 20 zł

Tego jestem pewien. Prawdopodobnie będzie też możliwość wzięcia C+ + HBO + Eleven za 65 zł, ale tu pewności nie mam.
 

Na start jest 2 miesiące dostępu do Canal+ Online (nie wiem czy całość czy tylko pakiet C+)

 

Zmienia się też oferta ze zobowiązaniem - Box za 1 zł i umowa na 12 m-cy.

 

Robi się ciekawa oferta.

Do końca roku powienien pojawić się HBO Max, zobaczymy jak się będzie wtedy oferta przedstawiać cenowo.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, michael112 napisał:

@GadolA pakiety Canal+HBO albo Canal+Eleven za 55 albo Canal+HBO+Eleven za 65 będą obejmowały również kanały C+ z niższych pakietów (Domo, Kuchnia, Planete)?

Tak. Wypisałem przecież zawartość pakietu C+.

 

Cytat

I czy będą tam kanały z tańszego pakietu pokroju TVN24, TVP Seriale itp.? Czy za tą cenę tylko kanały premium a za tańsze trzeba dopłacić te 20 zł?

Nie będzie. Wszelkie pozostałe kanały w pakiecie za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gadol napisał:

Tak. Wypisałem przecież zawartość pakietu C+.

 

OK, pytałem o pakiety łączone - nie samo C+ tylko C+ z dodanym HBO i/lub Eleven.

 

4 minuty temu, Gadol napisał:

Nie będzie. Wszelkie pozostałe kanały w pakiecie za 20 zł.

 

Trochę szkoda. :( Full pakiet za 65 zł to by było coś, tym samym przebiliby Playera z jego "Unlimited" za 70 zł.

 

Rozumiem, że do każdego pakietu oprócz kanałów live dochodzi VOD z treściami tych kanałów (w C+ - VOD z kanałów C+, w HBO - VOD z kanałów HBO, w Fun&News - VOD z kanałów dokumentalnych)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...